Jičín – Česká Skalice 6:0 (1:0). Výsledek utkání je pro hosty hodně krutý, vývoj duelu značně ovlivnily hned dva momenty. Tím prvním byla ve 13. min. domácím gólmanem Pušem chycená penalta Belákovi a tím druhým vyloučení Punara už po půl hodině hry.
Od první minuty se hrál fotbal nahoru dolů, útočný z obou stran. Povzbuzením pro domácí byla úvodní branka, kterou dával už v 5. min. Voldán. V dalších minutách se útoky střídaly na obou stranách. Zatímco domácí útočníci své příležitosti zahazovali, hosty trápil gólman Puš.
Druhý poločas vyzněl jasně pro domácí, především střelecky. Hosté hráli rovnocennou partii i v deseti a snažili se vstřelit gól, jenže trochu zapomínali na zadní vrátka a to se jim krutě vymstilo. Jičín si v průběhu druhého dějství vypracoval celou řadu jasných brankových příležitostí, které také minimálně z poloviny proměňoval. Pohledná byla branka Macháčka hlavou po rohu Vacka v 59. min. na 2:0. V 69. min. dával po individuální akci na 3:0 Vacek a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Hosté rezignovali a Jičín dával další góly. Dvakrát Voldán, střelecky se zapsal i Pivrnec.

Chlumec nad Cidlinou – Jaroměř 0:1 (0:0). V začátku utkání byli aktivnější domácí. Ve 4. min. měl gólovku Sedláček, ale Hořínek mu ve vápně vypíchl míč skluzem. Ve 13. min. prošel zprava do šestnáctky domácích Ruprich, poslal přihrávku před branku, ale ta prošla malým vápnem až do autu. Po dvaceti minutách získala Jaroměř mírnou územní převahu a několikrát vystřelila na chlumeckou branku. Ve 32. min. postupoval proti jaroměřské obraně Jakub Jelínek a z vápna vypálil. Jeho střela skončila na tyči jaroměřské branky.
Začátek druhé půle patřil domácím. Ve 46. min. špatně odvrátila jaroměřská obrana centr do vápna, nabídnutou šanci nevyužil Jakub Jelínek a poslal míč vysoko nad. O dvě minuty později vyrazil brankář Schejbal Dosedělovu bombu z dvaceti metrů. Jaroměř postupně vyrovnala hru. V 55. min. zatáhl míč k vápnu Chlumce Kašajík, posunul Vítovi, ale ten zleva trefil brankáře. Od 60. min. měla Jaroměř více ze hry. V 69. min. prošel Kašajík obranou domácích a z vápna vystřelil. Míč však skončil na tyči. Vzápětí nedokázal zakončit po Kašajíkově kolmici Böhm. Deset minut před vypršením normální hrací doby zacentroval zprava Škoda a Rejchrt z dvanácti metrů z jedné skóroval – 0:1. V 89. min. šel do otevřené obrany Böhm, přihrál do šance Škodovi, ten sám na vápně přestřelil.
Sestava Jaroměře: Schejbal – Hrobský, Hořínek, Huňák, Rosuschan – Rejchrt, Michálek, Kašajík, Ruprich – Škoda (90. Horák), Vít (60. Böhm).

Nové Město nad Metují – České Meziříčí 3:2 (2:1).
Utkání začalo nepochopitelnými zmatky v obraně domácích, kdy hned v 1. min. při vlastní rozehrávce nabídli hostům gólovou šanci. Tu však hosté promarnili a hru ovládli domácí. Ve 3. min. se do výborné střelecké pozice dostal Lichter, jeho střela však minula branku. O chvíli později tečovanou střelu Lelka z hranice šestnáctky vyrazil Rak v brance Českého Meziříčí na roh. Vzápětí unikl obraně hostí Koza, ideálně nahrál T. Zákravskému, ale i jeho střelu stačil Rak vyrazit na roh. Ve 14. min. si na odražený míč naběhl P. Zákravský a bombou ze třiceti metrů vstřelil první gól utkání – 1:0. Domácí mužstvo mělo utkání plně pod kontrolou a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy přidá další branku. Přišla však 21. min., hrubá chyba v rozehrávce domácí obrany a Slánský pohodlně do prázdné branky vyrovnal na 1:1. Hra domácích po této brance začala váznout a příležitost ke skórování měli po trestném kopu hosté. Maur však dvě složité situace vyřešil. Závěr poločasu již opět patřil domácím. Ve 40. min. se po rohovém kopu dostal k míči Koza a dal druhý gól Nového Města – 2:1.

Druhý poločas začali domácí náporem, ale střelecky se jim nedařilo. Hra se prakticky odehrávala na polovině hostí. Ti spoléhali jen na ojedinělé rychlé protiútoky. V 53. min. zahrávali roh a po zmatcích před domácí brankou vyrovnali Kozákem na 2:2. Po této brance se hosté ještě více soustředili na obranu. Novoměstské útoky do „plných“ sice přinesly několik gólových šancí, ale mizerná koncovka dávala hostům naději na bodový zisk. V 77. min. měli hosté možnost jít do vedení, ale Maur včasným vyběhnutím a s velkou dávkou štěstí tuto šanci zlikvidoval. Rozhodnutí přišlo deset minut před koncem řádné hrací doby, když P. Zelený krásnou střelou vymetl pavučiny branky hostí a strhl vítězství na stranu Nového Města – 3:2.
Sestava N. Města n. Met.: Maur – Lichter (32. Mervart), Joneš, P. Zákravský, Zelený – Koza, T. Zákravský, Lelek, Darebník (83. Macek), Paďour, Starý.(dop. mich, zm)