Na góly ze 7. a z 9. minuty dokázali hráči od Rozkoše odpovědět až těsně před koncem.

TJ Jiskra Česká Skalice – SK Jičín 1:3 (0:2)

Zápas hraný ve vysokém tempu začali lépe Českoskaličtí, ale dobře organizovaná obrana Jičína byla nejenom na začátku jejich velkým problémem.
Po počáteční šanci České Skalice, kdy Rýdlo centroval před Pušovu branku, se Jičín vyřítil do nebezpečného brejku, z kterého vytěžil rohový kop. Ten skalický brankář Jakl vyrazil vzhůru, míč spadl na břevno a odrazil se k noze Řeháčka, jenž otevřel v 7. min. skóre zápasu. Po dalších dvou minutách a dalším brejku Jičína se rozehrával přímý kop z hranice velkého vápna a ten Vacek perfektně umístil do vzdálenějšího rohu Jaklovi branky – 0:2.

Dvougólové vedení ještě více upevnilo hru Jičína v kompaktní obraně a Skalice hrála do plných. Pokud nějaké šance Skalice měla, vychytal je gólman Puš, jako např. v 16. min., kdy chytil jak střelu z přímého kopu Beláka, tak i z následného rohu hlavičku Golla. Ve 21. min. prošel Mikolášek obranou Skalice, ale tváří v tvář Jaklovi zklamal. Snížení měl pak na hlavě Valeš ve 41. min., kdy jeho hlavičku z malého vápna Puš vytáhl konečky prstů.
V úvodu druhého poločasu neúnavný jičínský Vacek vystihl špatnou rozehrávku Skalice a řítil se sám na gólmana Jakla, ale ten byl u míče dřív. O minutu později byl Vacek smolným hrdinou, kdy nechtěně zastoupil na brankové čáře již překonaného Jakla a hlavou tečoval míč letící do prázdné branky mimo.

V 71. min. měl Jičín i kousek štěstí, když si roh Skalice srazil do vlastní branky Štěrba, ale naštěstí mu v cestě stála tyč. V 80. min. mohl ukázal šťastnou ruku trenér Skalice, když střídající Koutník ihned po vběhnutí na hřiště ohrozil jedovatou střelou Puše. V 87. min. se Skalice konečně dočkala, když Valeš zpracoval centr v obraně Jičína, dostal se sám až před Puše a obstřelil ho. Branka vlila novou mízu do hry Skalice a zatlačila Jičín před Pušovu branku. Chyběla však finální přihrávka a naopak otevřená obrana lákala k rychlému brejku. Toho Jičín využil v 92. min., kdy utekli tři jičínští hráči a nakonec Samko dával do prázdné branky.

Jan Vojnar, trenér České Skalice: „Opět jsme zaspali začátek. Potom si myslím, že to byl oboustranně velice dobrý zápas. Bohužel jsme neproměnili spoustu šancí, povedlo se nám korigovat na 2:1 až těsně před koncem, pak jsme to ve snaze vyrovnat otevřeli a v nastaveném čase jsme inkasovali potřetí. Kluci se ale nemají za co stydět, litovat můžeme jen nepovedeného začátku.“