Česká Skalice – Náchod– Deštné st. dorost 5:3 (1:1).

Na domácích borcích bylo od vodního hvizdu vidět, že se dostali v přípravě do stavu „zatavenosti“. Bylo patrné, jak ztěžka běhají, prohrávají hlavičkové souboje a celkově jejich projev byl mdlý. V 30. minutě se ujali dorostenci vedení krásnou brankou do šibenice z 30 metrů. Do poločasu srovnal hlavou po centru Svobody Lauermann. Ve druhém poločase zvýšil vedení Skalice na 2:1 hlavou Valeš. Poté přišly černé chvíle pro stopera Skalice Čtvrtečku, nejprve doslova namazal na brejk – 2:2 a deset minut poté prohrál souboj – 2:3. Skaličtí fotbalisté však zvedli hlavy, a na 3:3 z hranice šestnáctky po nahrávce Zapadla mířil přesně premiérovým gólem ve žlutomodrých barvách Michal Franců. Pět minut před koncem se trefil krásně opět Jan Valeš a bylo to 4:3. V poslední minutě vymetl ještě šibenici náchodské branky mladší z bratrské dvojice Sedláčků dorostenec Ondřej a levačkou stanovil skóre na 5:3. Za zmínku ještě stojí nádherná dělovka Ondřeje Brože, která však skončila na břevně branky Náchoda. Náchodsky gólman zachytal perfektní utkaní a hlavně díky jemu bylo skóre zápasu „jen“ 5:3.

Sestava České Skalice: Jakl – Mi. Vít, Goll, Kožený, Brož – Nyklíček, Svoboda, Franců, Zapadlo – Valeš, O. Sedláček. Střídali: Čtvrtečka, Zákravský, Lauermann.