Česká Skalice – Ohnišov 3:0 (1:0).

Za neúčasti hlavního lodivoda Skalice Romana Čápa se odehrávalo utkaní, které ze strany Skalických není hodno úrovně okresní soutěže! Hráči si dělali na hřišti doslova co chtěli, nedbali taktických pokynů, a tak se často zapotili i brankáři Skalice. V polovině prvního poločasu nacentroval zprava Valeš, P. Sedláčkovi přistrčil nejlepší ze skalických hráčů Srkal a domácí se ujali vedení 1:0. Tento náskok pak Skalice udržela až do konce první půle.
Ve druhém poločase Skalice pokračovala v tragické hře, avšak byli to opět domácí, kdo střílel góly. Svoboda nejprve namazal Lauermannovi, a ten dělovkou z voleje zvýšil na 2:0. Třetí gól přidal opět s chutí hrající Lauermann, když se nejlépe zorientoval v malém vápně a skákající balon uklidil za záda ohnišovskeho gólmana.


Josef Poláček, asistent trenéra: „V dobrém světle se ukázala nová akvizice Marek Srkal, ale také Lauermann, Rýdlo a Goll. Jinak byl výkon mužstva celkově tragický, hráči si vůbec neplnili své povinnosti. Dalším stínem je zranění P. Sedláčka. Nicméně musíme na toto utkání co nejdříve zapomenout a hlavně hráči si to musejí srovnat v hlavách. Po zranění se již vrací Martin Vít, Michal Vít, Zítko a Zapadlo.“


Branky Č. Skalice: Lauermann, P. Sedláček.


Sestava Č. Skalice: Kasabov – Franců, Goll, Kožený, Zákravský – Sedláček, Srkal, Svoboda, Rýdlo – Valeš, Voráček. Střídali: Lauermann, O. Sedláček, Tran Ming Trong, Jakl, Čejchan.