Broumov – Kostelec n. Orl. 2:1 (1:1). Utkání začalo oboustranně ostře, hosté již ve 3. min. po pěkném uvolnění ve středu hřiště šli po sólu Pinkase do vedení 1:0. Poté se hra vyrovnala, ve 37. min. zahrával Čihák trestný kop, gólman míč vyrazil pouze k Hitschfelovi, jenž srovnal na poločasových 1:1. Deset minut po změně stran vystrašil po rohu hostujícího brankáře Růžička. Krátce nato unikl hostující obraně Hanzlík, kostelecký hráč ho srazil, byl vyloučen a dvojitý trest přinesl následný Harasevičům trestný kop, z něhož poslal domácí do vedení 2:1. I přes převahu v závěrečných minutách už domácí další gól vstřelit nedokázali, i tak však mají tři body.
Branky Broumova: Hitschfel, Harasevič .


Červený Kostelec– Přepychy 5:0 (1:0). Domácí tentokráte nezačali utkání nejlépe, nedařila se jim kombinace a vysvobozením pro ně byl prudký déšť, po kterém v 15. min. poslal rozhodčí mužstva do kabin. Pak již nastoupilo na hřiště zcela jiné mužstvo a v 19. min. po centru Hály se ve skrumáži nejlépe orientoval Škoda a otevřel skóre utkání. Ve 23. min. běžel Janko sám na brankáře Klofandu, ten jej však vychytal. Hosté zahrozili poprvé ve 45. min., kdy Havlovu hlavičku bravurně zneškodnil Čejchan. Druhých 45 minut se hrálo pouze na polovině hostujícího celku, který zejména po vyloučení brankáře Klofandy za nesportovní chování, byl pod velkým tlakem a domácí si pak otevřeli střelnici. V 62. min. poslal Bárta přesný centr na Liškovu hlavu a ten zvýšil na 2:0. O tři minuty později totéž předvedl střídající Kalaš a Liška podruhé rozesmutněl náhradního brankáře Růžičku. V 83. min. pak Hála přízemní střelou překvapil hostujícího gólmana a stanovil na 4:0. V 90. min. mohli hosté snížit, ale Havlův únik bravurně zneškodnil Čejchan. V nastaveném čase pak pečetil na pětibrankový rozdíl střídající Jiří Ryba.
Branky: Liška 2, Škoda, Hála, Jiří Ryba.


Česká Skalice – Lhota pod Libčany 0:2 (0:1). Celý zápas domácí tahali za kratší konec, byla na nich znát únava po nedělním derby s Broumovem. Hostující trenér navíc zvolil defenzivní taktiku s rychlým přechodem do protiútoku. Jeden z nich se hostům v 18. min. zdařil, což byla i první střela na branku – 0:1. Skalice pak z optické převahy nic nevytěžila. Do druhé půle trenér Čáp pozměnil sestavu, ale ani to nevedlo ke zlepšení výkonu. Sice se hrálo na polovině hostí, ale bez šancí. V 90. min. nastřelil domácí Srkal tyč a Valeš nedokázal do odkryté branky míč nasměrovat, v nastaveném čase pak hosté zvýšili na konečných 2:0.


Náchod–Deštné B – Černilov 3:5 (3:1). Domácí začali lépe, již ve 4. min. prošel centr Pavla Zeleného celým vápnem až k Šimonovi, jenž otevřel skóre utkání. Na 2:0 upravil ve 12. min. nadvakrát Pohl. Domácí pak zbytečně vyklidili pole, čehož ve 26. min. využil ke snížení zkušený Barbarič. Závěr poločasu se ale opět odehrál podle not domácích, kteří v nastaveném čase první půle upravili Suchánkem na poločasových 3:1. Po změně stran však přišel totální kolaps domácích mladíků. Hned ve 46. min. snížil na 2:3 Šmíd. Ani tato branka domácí neprobrala, a tak v 58. min. vyrovnal na 3:3 zblízka Barbarič. Rozklad náchodské defenzivy pokračoval i nadále a v 65. min. dovršil po minele gólmana Strazzera svůj hattrick velezkušený Barbarič. Pět minut nato ještě po zákroku Šimona v pokutovém území zahodil hostující Petera penaltu. Tu další, která se kopala v 82. min., již hosté využili a Šmíd stanovil na konečných 3:5.
Branky Náchoda: Šimon, Pohl, Suchánek.