Chlumec nad Cidlinou – Jaroměř 3:0 (1:0).

Prvních dvacet minut se hrál nepřesný fotbal s minimem šancí na obou stranách. První příležitost ke skórování měl ve 28. min. Valeš. Po Horákově centru hlavičkoval k tyči, ale domácí obránce zachraňoval ve skluzu na brankové čáře. Minutu nato hlavičkoval domácí Janda v gólové šanci do náruče brankáře Schejbala. Ve 35. min. prošel přízemní centr domácích od brankové čáry malým vápnem Jaroměře a nekrytý Janda dorazil do branky – 1:0. Druhou půli Jaroměř zpřesnila hru, dařilo se jí držet míč, ale šanci si nedokázala připravit. Domácí bojovali a v 70. min. zvýšili náskok. Po centru z pravé strany umístil nekrytý Černý hlavou míč k tyči. Po druhé brance Chlumec ovládl hru a nepouštěl Jaroměř ke své brance. V poslední minutě šel sám na branku Jaroměře Kolián a brankář Schejbal ho fauloval. Janda z penalty uzavřel skóre na 3:0.


Sestava Jaroměře: Schejbal – Matějček, Beneš (46. Jirka), Hrobský, Severýn - Böhm, Michálek, Svoboda, Horák – Valeš, Valášek.


Police n. Met. – Trutnov B 8:1 (5:0).

V první půli se hrálo v Polici pouze na jednu branku. Už ve 3. min. otevřel skóre z penalty domácí Šnábl – 1:0. V 10. min. upravil po rohu na 2:0 Hauk, deset minut nato zvyšoval po odraženém míči tentýž hráč již na 3:0. Domácí byli při chuti a ve 25. min. předvedli krásnou akci z vlastní poloviny, kterou vyšperkoval čtvrtou brankou Pavlů. Báječnou půlhodinu Police završil pátým gólem Martinec. Ve druhé půli domácí trochu polevili a hosté v 78. min. snížili na 5:1. Pak se však domácí opět probudili a v 80. min. zvyšoval Pataki již na 6:1. V 86. min. pak Švorčík upravil na 7:1 a v 88. min. se k penaltě postavil gólman Kučera a uzavřel na 8:1.


Sestava Police n. M.: Kučera – Pášma (47. Pataki), Hečko, Šnábl, Kollert – Seidlman, Čermák (72. Tauc), Švorčík, Pavlů - Martinec, Hauk (68. Majoroš). (mich, mr)