Velká Jesenice – Česká Skalice 1:2

První šanci měli aktivní domácí v 11. minutě poté, co Lelek pronikl do pokutového území, ale jeho střelu brankář Jakl vyrazil. Ve 20. minutě oklamal Krčil několik obránců hostů a tvrdou přízemní střelou nechal vyniknout brankáře hostí. O dvě minuty později hosté nastřelili břevno. Do vedení šli Skaličtí ve 33. minutě, když po centru usměrnil míč do sítě hlavou Voráček – 0:1. Ve 42. minutě přišly velké chvíle domácího Rejchrta. Nejdříve tvrdou hlavičkou přestřelil a hned poté bombou z dálky prostřelil Jakla – 1:1. Hned zkraje druhé půle si však Skalice vzala zásluhou hlavičkujícího Voráčka vedení zpět – 1:2. Domácí se poté tlačili za vyrovnáním a v 76. minutě k němu byli i velice blízko, jenže Lelek neproměnil penaltu.

Fakta – branky: 42. Rejchrt – 33. a 49. Voráček. Rozhodčí: Schärfer – Saučuk, Tůma. ŽK: 4:5. Diváci: 280. Poločas: 1:1.

Hejtmánkovice – Velké Poříčí B 2:0

„Zápas jednoznačný, jenom to nebylo vyjádřeno brankově. Poříčí výborně zachytal gólman a navíc měl dobře postavené tyče. Pro nás to byl vcelku pohodový zápas, protože soupeř přijel bránit a v podstatě snad ani za celý zápas nevystřelil na branku. Sice mohlo být skóre vyšší, ale body jsme získali, což je nedůležitější,“ řekl k utkání domácí hrající trenér Miroslav Harasevič.

Fakta – branky: 13. Kotyza, 55. Lorenc. Rozhodčí: Saučuk – Přibyl, Častvaj. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Dolany – Babí 1:0

Dolanští proti Babí udrželi domácí neporazitelnost! V první půli utkání, které se hrálo za úmorného vedra, měli více šancí domácí a zaslouženě se také ujali vedení. Skóre otevřel dolanský střelec posledních zápasů Semanišin, který už v 11. minutě přeloboval hostujícího brankáře Nowaka. Babí mohlo o chvíli později vyrovnat, penaltu nařízenou po faulu ve vápně ale dolanský gólman Karel zlikvidoval. Šancí pak přibývalo na obou stranách, Dolaňákům v závěru ubývaly síly, cenné vítězství ale nakonec uhájili.

Fakta – branka: 11. Semanišin. Rozhodčí: Hampl – Vančák. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Meziměstí – Červený Kostelec B 4:1

Hosté začali zhurta, a už v 17. minutě měli první šanci, jenže Sejkora v domácí brance ji nadvakrát zneškodnil. O deset minut později to hosté zkoušeli obloučkem přes Sejkoru, míč však skončil vedle branky. Ve 35. minutě tak udeřilo na druhé straně. Kostelečtí špatně rozehráli, toho využil Škoda a svůj brejk proměnil – 1:0. O chvíli později minul šibenici kostelecké branky Smrček. Kostelec začal náporem i druhou půli, jenže proti byl domácí Jirásek, který si došel do vápna pro faul a nařízenou penaltu proměnil Mucha – 2:0. V 57. minutě domácí opět podržel výborně chytající Sejkora. S přibývajícím časem domácím viditelně docházely síly a v 60. minutě Kostelečtí z brejku snížili na 2:1. O tři minuty později mohl vrátit klid na domácí kopačky Šprinc, jenže jeho střelu zastavila tyč. V 73. minutě Kostelec trefil z trestného kopu rovněž jen tyč. O deset minut později dostal dlouhý míč do pravého křídla domácí Gajdoš a jeho polostřelu usměrnil do sítě Mucha – 3:1. Hned v následující minutě prošel přes tři kostelecké hráče Škoda a upravil na konečných 4:1.

Fakta – branky: 34. a 85. Škoda, 48. (z pen.) a 84. Mucha – 60. Marek. Rozhodčí: Melichar – Nymsa, Tůma. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Velichovky – Teplice nad Metují 5:1

Velký krok vstříc třem bodům udělali domácí už v závěru úvodní čtvrt hodiny zápasu, kdy se v krátkém rozmezí prosadil dvakrát Karel. Od té doby domácí kontrolovali vývoj zápasu a hrající s velkou chutí mohli přidat další góly, ale svoje šance neproměnili. O definitivním osudu zápasu rozhodl nástup do druhé půle, kdy se dvakrát během čtyř minut prosadil domácí Dyrc – 4:0. V úmorném vedru se pak zápas už jen dohrával, domácí ještě přidali jednu branku po pěkné akci, na jejíž konci byl Špaček. Krátce na to hosté reagovali proměněnou penaltou Hejnyše.

Fakta – branky: 15. a 16. Karel, 46. a 50. Dyrc, 74. Špaček – 77. Hejnyš z pen. Rozhodčí: Vaníček – Prušinovský. ŽK: bez karet. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Machov – Zábrodí 3:0

Od začátku měli mírnou převahu favorizovaní domácí, ale proti poslednímu celku tabulky to neměli vůbec jednoduché. Hra místy připomínala spíše boj, ve kterém se nejvíce do zakončení tlačil Scholz, ale mířidla vyladil až ve 28 minutě. To si naběhl na centr Tichého a se štěstím poslal domácí do vedení – 1:0. Druhý poločas se podobal prvnímu. Machov se trápil ve finální fázi, a to i přesto, že hosté hráli od 28. minuty bez vyloučeného Čejchana. Definitivní jistotu získali až v posledních deseti minutách. Nejprve v 80. minutě poslal Martinec pas opět na Scholze, který se podruhé nemýlil – 2:0. Konečnou podobu dal výsledku o dvě minuty později Štantejský, když špatně odkopnutý míč hostujících zadáků dopravil do sítě potřetí.

Fakta – branky: 28. a 80. Scholz, 82. Štantejský. Rozhodčí: Bogdan – Vacek. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (28. Čejchan). Diváci: 20. Poločas: 1:0.

Hronov – Mezilesí 4:2

Ve slušně hraném utkání se na první gól nečekalo ani čtvrt hodiny. Ve 13. minutě se postaral o změnu bezbrankového skóre domácí Klabník – 1:0. Mezilesí však zbraně nesložilo a po půl hodině hry srovnalo Škodou na poločasových 1:1. Hronov si však po přestávce vzal vedení zpátky, jenže o něj opět zásluhou Škody přišel – 2:2. Až teprve druhá branka domácího Wernera hosty definitivně zlomila, na konečných 4:2 upravoval Hronov až v samém závěru.

Fakta – branky: 13. Klabník, 57. a 64. Werner, 89. Kadavý – 30. a 59. Škoda. Rozhodčí: Častvaj – Nymsa, Vacek. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

DOHRÁVKA 21. KOLA

Teplice nad Metují – Meziměstí 1:3

Fakta – branky: 85. Fichtner – 55. Škoda, 71. a 90. (+2) Smrček. Rozhodčí: Schärfer – Bogdan, Vacek. ŽK: 0:3. Diváci: 140. Poločas: 0:0. (dop, mr)

  1. Česká Skalice 25 20 2 3  111:31 62
  2. Hejtmánkovice 25 15 5 5  87:46 50
  3. Hronov 24 13 6 5  65:45 45
  4. Velká Jesenice 24 13 4 7  77:40 43
  5. Dolany 25 11 9 5  60:47 42
  6. Machov 25 12 2 11  52:56 38
  7. Č. Kostelec B 25 10 4 11  53:48 34
  8. Teplice n. M. 25 8 10 7  54:67 34