Šlágr kola ve Velké Jesenici neměl vítěze

Náchodsko/ Pátým mistrovským kolem pokračoval o víkendu fotbalový okresní přebor mužů.

4.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Šlágrem kola se stal duel ve Velké Jesenici, kde domácí přivítali rovněž neporažené Teplice nad Metují. A neporazitelnost si oba týmy zachovaly i po tomto vzájemném utkání, které skončilo smírně 2:2. Hned devět branek viděli diváci v Božanově, kde domácí doháněli poločasový tříbrankový náskok soupeře, nakonec však bylo Zábrodí o jeden gól lepší. Ve třech odehraných kolech se zatím tříbodově neprosadily už jen týmy Machova a Mezilesí.

Mezilesí – Provodov 1:4 (0:2)

Hosté z Provodova se snad konečně chytili. Utkání v Mezilesí měli od úvodních minut ve své režii a již v prvním poločase si zajistili potřebný klid. Ve druhé půli už si hosté výsledek v poklidu pohlídali, diváci navíc ještě po změně stran viděli další tři branky.
Fakta – branky: Zdeněk Lanta – Jaromír Dřízal, Lukáš Voleský, Miroslav Nentvich. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 4:1. ČK. 1:0. Diváků 40.

V. Jesenice – Teplice A 2:2 (1:1)

Na šlágr kola do Velké Jesenice si našly cestu zhruba dvě stovky diváků, kteří viděli souboj dvou horkých aspirantů postupu. Hosté působili v Jesenici fotbalovějším dojmem, domácí jim však moc šancí na zviditelnění nenechali. Nerozhodný výsledek nakonec odpovídá průběhu na hřišti.
Fakta – branky: Miloš Vojtas, Jan Čermák – Filip Bitnar a Tomáš Otta. Rozhodčí: Pe. Vítek, Králíček, Hofman. ŽK: 2:3. ČK: 1:0. Diváků 170.

Machov – Meziměstí 1:3 (1:2)

Černý kůň soutěže z Machova stále nemůže najít svůj rytmus, což potvrdil i o tomto víkendu v domácím zápase s Meziměstím. Hosté od samého začátku tahali za delší konec provazu, již do kabin šli s jednobrankovým vedením, které ještě ve druhé půli jednou přesnou trefou pojistili.
Fakta – branky: Jiří Kubeček – Martin Macúš 2, Lubomír Pražák. Rozhodčí: Tesárek. ŽK: 0:0. Diváků 40.

Božanov – Zábrodí 4:5 (1:4)

Divoká přestřelka se strhla v Božanově, kam zajíždělo trápící se mužstvo Zábrodí. První půle jasně patřila hostujícím hráčům, kteří úvodní dějství vyhráli jednoznačně 4:1. Po změně stran se ale v Božanově začaly dít věci. Domácí postupně náskok hostí smazávali, brankové dostihy však nakonec vyhráli šťastnější hosté.
Fakta – branky: Miroslav Havlíček 3, Jan Kotrnec – Tomáš Jirman 3, Luděk Tuček 2. Rozhodčí: Tesárek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváků 50.

Police B – Hejtmánkovice 1:0 (1:0)

Utkání dvou týmů z první poloviny tabulky rozhodla jediná branka domácího Kotyzy. Polická rezerva se díky tomuto vítězství přiblížila dosud neporaženému duu Velká Jesenice – Teplice nad Metují.
Fakta – branky: Jan Kotyza. Rozhodčí: Panny. ŽK: 3:3. Diváků 50.

V. Poříčí – Martínkovice 1:1 (1:1)

Stovka věrných poříčských diváků sledovala další nevýrazný zápas svého týmu. Ve Velkém Poříčí se vše podstatné událo už v prvním poločase, když se na obou stranách prosadil jeden střelec. Po změně stran už oba gólmani udrželi čisté konto, v Poříčí tak došlo na dělbu bodů.
Fakta – branky: Svatopluk Cimr – Vladimír Vlasák. Rozhodčí: Lukáš Linhart. ŽK: 1:2. Diváků 100.

4.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ester Ledecká je překvapivá vítězka Super-G
20

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Regionální muzeum v Náchodě povede ředitel Sixtus Bolom-Kotari

Poselství starých Mostečanů odtajněno a s Olgou Lounovou bezpečně: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 16. února 2018.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.

Ledecká je zlatá! Na OH šokovala vítězstvím v super-G. Na lyžích

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu. Vyhrála o setinu sekundy před obhájkyní zlata Rakušankou Annou Veithovou. Vítězství české reprezentantky je bezesporu největším překvapením právě probíhajících her.

Sáblíková získala šestou olympijskou medaili, na pětce vybojovala stříbro

/FOTOGALERIE/ Zlato z toho sice není, zato medaile ano. Rychlobruslařská legenda Martina Sáblíková si na své oblíbené olympijské trati pět kilometrů vybojovala skvělé stříbro!