Teplice nad Metují – Machov 1:3
Favorizovaní hosté nechtěli připustit žádné komplikace a byť se hrál poměrně vyrovnaný fotbal, hosté, lépe řečeno autor hattricku Martinec, byli výrazně produktivnější. První gól utkání padl v 19. minutě. To se k trestnému kopu staví machovský Martinec a míč kroutí přesně do šibenice – 0:1. O chvíli později dostávají domácí ještě výhodnější situaci, sudí Bárta totiž nařizuje proti Machovu pokutový kop, ten však domácí neproměňují. Trest tak přichází těsně po změně stran, když se hned ve 46. min. prosazuje opět Martinec – 0:2. Ve druhé půli sice měli domácí převahu, ale ta končila před šestnáctkou Machova. V 70. min. se Tepličtí přece jen dočkali, když Š. Kalašem snižují na 1:2. Domácí vycítili šanci, jenže tu udusil z brejku deset minut před koncem Martinec – 1:3.
Fakta – branky: 71. Š. Kalaš – 19., 46. a 80. Martinec. Rozhodčí: Bárta – Vančák, Vacek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Meziměstí – Jaroměř B 3:1
V Meziměstí to v úvodu na žádné překvapení nevypadalo, spíše naopak. Běžela totiž teprve druhé minuta, když hostující útočník Tomáš Vít prošel domácí obranou jak nůž máslem a jeho „nepovedená" střela do protipohybu brankáře znamená vedení favorita – 0:1. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale když už se dostali do herní pohody, začaly přicházet šance. „Všechno nám vycházelo, jen to zakončení dlouho vázlo. Šolc šel dvakrát sám na branku, ale mířil vedle, Ptáček šel sám na branku, také nedal a Kubeček to po sólu trefil brankáři do náruče," popisuje nególové okamžiky svého týmu domácí trenér Jiří Hejcman. Domácí se ale přece jen dočkali. Po půl hodině hry Kubeček z pravé strany odcentroval či vystřelil a míč zapadl přesně k zadní tyči jaroměřské branky – 1:1. Spokojeněji mohli jít do šaten domácí, jenže Jirásek z malého vápna pálí metr vedle branky. Do druhé půl nastoupila Jaroměř s cílem zápas zlomit, jenže domácí tlak ustáli a v 66. min. šli do vedení. To se parádně ze třiceti metrů trefuje do šibenice Šprinc – 2:1. Definitivní pojistku pak přidal v 79. min. Šolc, který utekl a třetím gólem rozhodl – 3:1.
Fakta – branky: 30. Kubeček, 66. Šprinc, 79. Šolc – 2. Vít. Rozhodčí: Nymsa – Prušinovský, Zvolánek. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Červený Kostelec B – Velké Poříčí B 3:1
Poslední celek tabulky, Velké Poříčí, držel s domácími krok celou první půli, přesto do šaten odcházel s jednobrankovou ztrátou. V nastaveném čase první půle totiž sudí nařizuje proti Velkému Poříčí pokutový kop, který Barták proměňuje – 1:0. Na rozdíl dvou branek zvyšují domácí po hodině hry Svobodou a tentýž hráč za další tři minuty upravuje už na 3:0. Od třetí kostelecké branky uběhly další dvě minuty, když zápasu vkládá nový náboj zkušený Stříbrný – 3:1. Hosty posílá definitivně do kolen v 69. min. Lanta, který si zblízka prohlíží červenkou kartu. Zbytek utkání si už domácí v poklidu pohlídali.
Fakta – branky: 45. (+2) Barták, 59. a 62. Svoboda – 64. Stříbrný. Rozhodčí: Macek – Vaníček, Saučuk. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (69. Lanta). Diváci: 55. Poločas: 1:0.

Broumov B – Hejtmánkovice 3:4
Prestižní derby začalo pěkně od podlahy. Běžela teprve 3. min., když bezbrankové skóre mění v domácí vedení Bureš – 1:0. Broumovské oslavy vedoucí branky však ještě ani nedozněly a Čihák vrací zápas do rovnovážného stavu – 1:1. Bývalý broumovský kanonýr Čihák otáčí kormidlem utkání v 10. min., kdy posílá hosty do vedení – 1:2. Skvělou hejtmánkovickou desetiminutovku podtrhuje ve 13. min. třetí brankou Hušek. Po divokém úvodu se hra zklidnila a do konce poločasu se už skóre neměnilo. To se ale opět mění hned zkraje půle druhé. V 51. min. vrací zápasu říz snížením na 2:3 Rolník a za další čtyři minuty srovnává na 3:3 svou druhou trefou v utkání Bureš. Bláznivý zápas ale ještě nekončí, v 59. min. totiž dává pečeť na hejtmánkovické vítězství další bývalý broumovský hráč, Jan Strelec – 3:4.
Fakta – branky: 3. a 55. Bureš, 51. Rolník – 4. a 10. Čihák, 13. Hušek, 59. Strelec. Rozhodčí: Škoda – Schärfer, Klicnar. ŽK: 2:6. Diváci: 55. Poločas: 1:3.

Dolany – Babí 0:3
Domácí začali svižně, bohužel bez přesnějšího zakončení. První vážnější útok hostů skončil penaltou, a to i přesto, že pomezní rozhodčí signalizoval ofsajd. Tu hosté proměnili a domácí hráči nemohli křivdu překousnout. To vyvrcholilo po půl hodině hry, když byl vyloučen za kritiku rozhodčího Karel. Ve druhém poločasu se domácí snažili o vyrovnání a měli k tomu i šance. Bohužel ani ty nejvyloženější neproměnili, a tak hosté využili chyby v rozehrávce a šli do dvoubrankového vedení. To se závěrečným hvizdem rozhodčího pojistili na konečných a až příliš krutých 0:3.
Fakta – branky: 20. Voborník (z pen.), 66. Fidler, 90. Bálek. Rozhodčí: Lokvenc – Vlk, Tůma. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (30. Karel). Diváci: 35. Poločas: 0:1.

Velká Jesenice – Velichovky 4:3
Utkání dvou v jarní části úspěšných mužstev začalo ve svižném tempu s patřičným důrazem z obou stran. Domácí se dostali do vedení ve 26. min. po pěkné akci z pravé strany, kdy centr před branku doráží do sítě hostů Krčil – 1:0. Ve 39. min. hostující Karel z malého vápna mohl vyrovnat, ale domácí gólman skvělým zásahem na brankové čáře zachránil. Dvoubrankové vedení zajistil domácím pět minut před pauzou krásnou střelou z hranice šestnáctky Hlávko. Ve druhé půli domácím mohl pojistit vedení Krčil, ale jeho únik přes celé hřiště zůstal nevyužit. Poté převzali iniciativu hosté, kteří v 64. min. mohli snížit při kanonádě u branky domácích, dočkali se však až v 68. min., kdy Šubrt snížil na 2:1. Velichovkám se poté ještě podařilo v 76. min. Karlem po samostatné akci vyrovnat na 2:2. Domácí ale nerezignovali a o tři minuty později přízemní střelou Slabého šli opět do vedení – 3:2. Stejný hráč navíc o chvíli později z penalty zvýšil na 4:2. V závěru hostující Karel ještě stačil snížit na 4:3, ale to bylo z gólů vše. Všechny body tak zůstaly před pěknou návštěvou ve Velké Jesenici.
Fakta – branky: 22. Krčil, 40. Hlávko, 79. a 81. Slabý – 68. Šubrt, 76. a 88. Karel. Rozhodčí: Gieci – Tůma, Franěk. ŽK: 3:4. Diváci: 115. Poločas: 2:0.

Česká Skalice – Mezilesí 3:0
V utkání dvou týmů ze dna tabulky se hrálo o regulérních šest bodů. Zápas „jednookého se slepým" zahájili lépe domácí. Již v 10. min. se prosadil jako správný kapitán kanonýr Jan Valeš. Jenže další branky ne a ne přijít. Pojistku přidala Skalice až deset minut před koncem, kdy se trefil Frinta. Definitivní podobu výsledku dal v 88. min. Lauermann.
Fakta – branky: 10. Valeš, 80. Frinta, 88. Lauermann. Rozhodčí: Vaníček – Mlynář, Macek. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

1. Jaroměř B 18 17 0 1 76:26 51
2. Velká Jesenice 18 12 3 3 51:32 39
3. Hejtmánkovice 17 11 3 3 61:37 36
4. Č. Kostelec B 17 11 2 4 62:31 35
5. Babí 18 10 1 7 45:38 31
6. Machov 18 7 4 7 42:39 25
7. Meziměstí 17 8 0 9 43:51 24
8. Dolany 18 5 4 9 25:38 19