Nové Město n. Met. – Hronov 1:2 (1:1).

Pro oba týmy velice důležité utkání se hrálo v poklidném tempu. Domácí se od začátku snažili útočit. Výsledkem byla již ve 4. min. akce Krátkého, jehož centrovaný míč obrana hostí jen s obtížemi odvracela na roh. Ve 13. min. po nedůrazném bránění domácích ve středu hřiště přišel centr před branku, kde zcela volný Lukášek dal hlavou vedoucí gól Hronova – 0:1. V 16. min. pronikl domácí Zapletal až k brankové čáře, nahrál Švarcovi, jeho překvapivou střelu brankář Lokvenc jen vyrazil a Nožka odražený míč dopravil do sítě – 1:1. V 18. min. si po pěkné kombinaci vytvořili dobrou střeleckou příležitost hosté, Votruba však byl připraven. Ve 20. min. povedený trestný kop Krátkého vyrazil brankář hostí na roh. Ve 35. min. střelu Zapletala zastavilo břevno.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Již ve 46. min. musel jejich rychlý průnik likvidovat Votruba. Další nadějný útok hostí v 52. min. skončil lehkou střelou v rukách brankáře. V 67. min. hosté zahodili jasnou gólovou šanci. V 68. min. promarnil dobrou střeleckou příležitost domácích Nožka. Rozuzlení přinesla 70. min. Hosté využili otevřené obrany domácích a Rubeš posunul hostující AFK do vedení - 1:2. V 74. min. nedůraznou střelu Joneše lehce kryl Lokvenc. Ještě v 90. min. měli tutovku hosté, ale jejich střela skončila nad.

Sestavy – Nové Město n. Met.: Votruba – Lanta, Kárník, Novák, Lichter – Chmelík, Joneš, Zapletal (63. Maur), Krátký – Nožka, Švarc (46. Valášek). Hronov: Lokvenc – Šmíd, Marek Vít (69. Slezák), T. Valášek, M. Puraš – Bašta, Lukášek, Klabník, Divíšek (75. Renfus) – Kubín, Rubeš.

Dohalice – Babí 3:5 (1:3).

Babí v tomto utkání jasně odmítlo boje o záchranu. Již ve 3. min. sice domácí vstřelili úvodní gól, jenže v 17. min. už bylo vyrovnáno. Po faulu na Fidlera kopal Kratěna penaltu a vyrovnal na 1:1. Ve 36. min. byl ve vápně znovu sražen Fidler a sám postižený otočil na 1:2. Ve 40. min. utekl po pravé straně Flaška a zkušeně přehodil gólmana – 1:3.

Dvě minuty po změně stran upravoval Fidler už na 1:4. Tentýž hráč se prosadil i o deset minut později a zvyšoval už na 5:1 pro Babí. V posledních deseti minutách hosté hodně zvolnili a dovolili Dohalicím dvěma góly upravit na přijatelných 3:5.

Sestava Babí: Malík – Ducháč, Stříbrný, Hanzl, Fetter – Kratěna, David Goca, Pincák (60. Hejzlar) – Fidler (80. Umlauf), Flaška.

Malšovice – Stárkov 1:1 (1:0).

Hosté šli do utkání s defenzivní taktikou, přesto domácí od první minuty byli aktivnější a především po pravé straně si vytvářeli nebezpečné šance. Hosté odolávali do 15. min., kdy nepokryli rohový kop a Malšovice vedly 1:0. Ve 20. min. se navíc vyfauloval hostující předstoper a Stárkov dohrával o deseti.

Po změně stran museli hosté otevřít hru, a tak byly k vidění šance na obou stranách. V 50. min. prošel hostující Vít do vápna, byl sražen a Šrajbr z penalty vyrovnal na 1:1. Stárkovu bod nestačil a tak ve zbytku utkání hrál vabank. K vidění tak byly šance na obou stranách a když už Stárkovští překonali gólmana, stačil vykopnout míč z brankové čáry domácí stoper. Závěrečný tlak Stárkova už kýžený gól nepřinesl.

Sestava Stárkova: Kučera – Kaněra, Novák, Winter, Kult – Houštěk, Šrajbr, Bárta (80. Lád), Vencl – Frinta (70. Šulitka), Vít (80. J. Lád).