Tato akce pod záštitou FAČR se ve fotbalovém prostředí objevuje poněkolikáté, díky ní se zaregistruje tisíce nových členů.

A nyní máte během září opět skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu v okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR. Stačí si vybrat klub, přivést malého fotbalistu či fotbalistku na nábor a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen mnoho možností a výhod.

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické či Čechy.

Česká fotbalová asociace podpoří tuto akci částkou 2,9 milionů korun ze systému členství FAČR za rok 2013. Kluci i holky narození v roce 2007 navíc mají letos možnost získat dárek od firmy Puma v podobě sportovní tašky, fotbalového míče, reprezentačního dresu a trenýrek a lahve na pití. To vše v případě, že se stanou členy FAČR v rámci akce Můj první gól.

Jste rozhodnuti zaregistrovat do FAČR svého malého fotbalistu nebo fotbalistku? A potřebujete vědět, jak na to?

1. Vyberete si klub v okolí;
2. Vezměte svého malého fotbalistu nebo fotbalistku a zúčastněte se v září náboru (info o datu získáte v daném klubu);
3. Ve spolupráci s klubem poté vyřiďte registrační průkaz a členství ve FAČR;
4. Na stránkách clenstvi.fotbal.cz můžete kdykoli kontrolovat, zda je členství aktivní;
5. Pokud je vše úspěšně vyřízeno, pak už svého malého fotbalistu či fotbalistku podporujte v jeho dalším fotbalovém růstu a buďte dobrým a slušným fanouškem.(re)