Nové Město nad Metují – Dvůr Králové nad Labem 2:0 (0:0). „Od začátku bylo utkání vyrovnané, obě mužstva měla pár standardek, ze kterých neuhodilo, jenom Vítek z malého vápna hlavou přestřelil. Druhý poločas jsme začali dobře a z rohu jsme dali první gól utkání. Srubjan zatočil míč do brány a po lehké teči Sýkory skončil v síti. Po vstřeleném gólu jsme se zatáhli a víc ze hry měli hosté, kteří si vytvořili dva náznaky šancí, ale Zákravský a Andrš střely zblokovaly. Tečku za utkáním udělal Sýkora, když si všiml gólmana hostů, který byl hodně venku z brány a krásně ho přehodil. Jenom doufám, že uvidím hráče ve větším počtu na trénincích. Myslím, že na trénink by mohl dvakrát týdně přijít každý,“ zhodnotil utkání domácí trenér Pavel Zelený.
Branky: 47. a 90. Sýkora.
Sestava Nového Města nad Metují: Štěp – Andrš, Joneš, Vítek, Zákravský – Klikar (65. Lelek), Srubjan, Sýkora, Tuček (71. Borůvka) – Macek (88. Škoda) Hlávko.
Moravská Třebová – Náchod 0:5 (0:4). „V Moravské Třebové jsme sehráli na náhradním hřišti velmi dobrou partii. Rozhodli jsme v prvním poločase. Dobře jsme kombinovali a soupeře drželi neustále pod tlakem. Celý zápas korunoval hezkou brankou ze třiceti metrů v 82. minutě Pípek. S přehledem pískala trojice rozhodčích v čele s panem Kylarem,“ spokojeně hodnotil zápas náchodský trenér Jaroslav Panenka.
Branky: 16. Ma. Moravec, 30. Lanta, 40. Plšek, 42. vlastní, 82. Pípek.
Sestava Náchoda: Ruffer – Khun (46. Mi. Moravec), Bareš, Huaman, Vejprava – Pfeifer, Lanta (68. Pípek), Biederman, Vrabec – Ma. Moravec, Plšek (56. Šulitka).(zm, jp)