Červený Kostelec – Velké Poříčí 3:1 (3:0).

Hráči Kostelce po týdenní zátěži na soustředění a výborném výkonu v Trutnově zřejmě svého soupeře podcenili a přesvědčili se, že je potřeba hrát s každým soupeřem naplno. Hosté, kteří sestoupili do okresního přeboru, působili velmi sympaticky, jejich obranu dirigoval zkušený Šnajdr a v brance byl vynikající Wihan. Do vedení šli domácí v 15. min. brankou Kociána, o sedm minut později pak Bárta nadvakrát prostřelil Wihana a na tříbrankový rozdíl zakončil nekompromisně Kalaš. Ve druhém poločase byla překvapivě hra vyrovnaná a více práce měl domácí brankář Baláž. Toho v poslední minutě utkání nádhernou střelou z půli hřiště překonal nestárnoucí Šnajdr.

Přepychy – Police nad Metují 3:3 (2:1).

K další přípravě na mistrovskou sezonu zajížděli fotbalisté Police nad Metují do Přepych. Hosté nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy. Domácí si postupně vypracovali dvoubrankový náskok, který Martinec ještě do poločasu snížil. Po změně stran Martinec dokonce dvěma góly výsledek otočil, za stavu 2:3 však neproměnil ještě pokutový kop a domácí pak srovnali na konečných 3:3. Zítra se Poliští představí od 18.00 hodin v Náchodě.

Česká Skalice – Nový Bydžov 3:2 (2:0).

Skaličtí nastoupili k poslednímu přípravnému utkání proti ambicióznímu celku Bydžova značně oslabeni, přesto svého soupeře nešetřili. Po celých devadesát minut se hrál velice pěkný fotbal, šance na jedné straně střídaly šance na druhé straně, avšak v první půli stříleli góly jen Skaličtí. Nejdříve Jan Valeš z pravé straně strany stříleným centrem vybídl Martina Víta a ten nezaváhal – 1:0. Pak Tomáš Zapadlo ideálně uvolnil uličkou opět Víta, jenž nedal gólmanovi podruhé šanci. Ve druhém poločase se hostům podařilo z pokutového kopu snížit na 1:2, avšak vzápětí na 3:1 upravil hattrickem Martin Vít, který vytěžil z výborné Svobodovy práce. Hosté poté už jen korigovali na konečných 3:2.

Broumov – Nové Město n. Met. 1:0 (1:0).

Utkání s nekompletním, avšak houževnatým soupeřem rozhodl jedinou branou domácí Čihák. Poslední test čeká Broumov zítra v Trutnově.
Výběr Broumova – internacionálové Dukly Praha 1:3. Na páteční oslavy osmdesátin broumovského fotbalu dorazilo na pět stovek diváků, kteří sledovali přátelské utkání, v němž internacionálové Dukly předvedli, že ze svého fotbalového umění příliš nezapomněli. Předseda KFS Lubomír Sedláček pak Broumovským předal k jejich osmdesátinám pohár a Janu Klicnarovi předal nejvyšší krajské ocenění za zásluhy o fotbal.