Turnaj se nejvíce povedl výběru Hradce Králové, druhý skončil výběr OFS Svitavy, třetí OFS Náchod a poslední OFS Ústí nad Orlicí.

VÝSLEDKY OFS NÁCHOD

OFS Ústí nad Orlicí – OFS Náchod 2:0. „Do utkání jsme vstoupili odhodlaní získat tři body za vítězství. Bohužel po třech nevyužitých gólových příležitostí jsme hned dvakrát inkasovali po hrubých chybách brankářů, kteří namazali míč do nohy hostujících útočníkům a ti se do prázdné branky nemýlili,“ litovali zbytečných chyb trenéři OFS Náchod Lumír Hanke a Filip Novák.

OFS Hradec Králové – OFS Náchod 1:0. „Velmi vyrovnané utkání, ve kterém byl šťastnější Hradec. I po několika změnách v sestavě se nám nepodařilo zakončit a i ve druhém utkání jsme vyšli opět brankově naprázdno,“ mrzelo náchodské trenéry.

OFS Svitavy – OFS Náchod 0:0. „I třetí utkání, kde jsme byli sice nepatrně lepším týmem, ukázalo, že v útoku budeme zřejmě tentokrát slabší. Několik málo šancí, kdy jsme místo střely volili nahrávku bez zakončení, bylo velmi málo,“ všimli si trenéři Hanke a Novák.

Po prvním kole byl OFS Náchod na posledním místě bez vstřelené branky a pouze s jedním bodem. „To jsme určitě nečekali a věděli jsme, že je potřeba hodně věcí změnit,“ netajili trenéři OFS Náchod.

OFS Ústí nad Orlicí – OFS Náchod 0:3. „Do druhého kola jsme si řekli, že to už horší být nemůže a nemáme co ztratit. V útoku jsme dali více prostoru zkušené Tereze Frydrychové, která protrhla naši nemohoucnost v zakončení a dvakrát nekompromisně udeřila. Třetí branku přidal Matěj Tichý a my se konečně chytli. Hra byla opět naše a jen výkon dobrého brankáře hostí neznamenal větší brankový rozdíl,“ měli konečně důvod ke spokojenosti trenéři OFS Náchod.

OFS Hradec Králové – OFS Náchod 1:3. „V tomto utkání jsme opět ukázali pohodu a sílu mužstva. Hradec jsme jasně přehráli, kdy Tereza Frydrychová hattrickem potvrdila, že je na správném místě v pravý okamžik,“ chválili Hanke s Novákem.

OFS Svitavy – OFS Náchod 3:2. „Do tohoto utkání jsme šli s tím, že nám stačí i remíza na celkové druhé místo. Jediný náš střelec, Tereza Frydrychová, však sama na všechno nestačila. V zápase jsme dvakrát dotahovali a čtyři minuty před koncem prohrávali o dvě branky opět po chybách brankáře. Dvě minuty před koncem jsme snížili na rozdíl jedné branky a i když jsme závěr ovládli, vyrovnat se nám už nepodařilo,“ smutně konstatovali náchodští trenéři.

Nejlepším střelcem turnaje se stala se sedmi zásahy Tereza Frydrychová z OFS Náchod.

Konečné pořadí

1. OFS Hradec Králové 4 1 1 6:3 13
2. OFS Svitavy 2 2 2 5:4 8
3. OFS Náchod 2 1 3 8:7 7
4. OFS Ústí nad Orlicí 1 2 3 2:7 5