Filipe, co vám říká projekt „Kopeme za fotbal"?
Gambrinus připravil projekt „Kopeme za fotbal", v rámci kterého chce podpořit kluby převážně v nižších fotbalových soutěžích. Podmínkou zapojení do projektu je odebrání určitého množství piva Gambrinus klubem, který na oplátku dostane sadu dresů s logem Gambrinus. Víceméně krásná reklama piva Gambrinus.

Hrajete za kostelecké béčko, jak daleko je to z rezervy do nabitého áčka?
Takto se to těžko posuzuje, i když je pravda, že já jsem kromě aktivního hráče také aktivní rozhodčí, a v současné době se snažím preferovat spíše to pískání. Samozřejmě, že když mi to vyjde, chodím hrát za béčko.

Bude vám dvacet let, takže nějaká perspektiva dostat se do áčka by ještě mohla být?
To mohla, ale to bych s nimi musel chodit trénovat, což by mi ani tak nevadilo, jenže jsem nedávno maturoval, takže jsem ten čas spíše věnoval studiu.

Od nového ročníku se okresní přebor opět sjednotí do jedné skupiny. Zamlouvá se vám tento systém nebo byste raději zůstal u toho se dvěma skupinami?
Já osobně preferuji systém s jednou skupinou, protože s některými týmy jsme se za celý rok nepotkali vůbec a s některými jsme naopak hráli čtyřikrát. Teď navíc přibudou Velichovky a Dolany, takže to pro nás budou další dva nové týmy.

A ještě také přibude Česká Skalice, která do přeboru rovněž naskočí?
Aha, tak to jsem vůbec nevěděl. Ale je to dobře, aspoň bude o další atraktivní zápas více.  (mr)