Červený Kostelec B – Česká Skalice 1:9
V nedělním dopoledni se střetla mužstva, kterým vstup do soutěže příliš nevyšel. A tento střet dopadl pro druhý celek loňského ročníku debaklem. Hosté se s domácími vůbec nepárali a na vedoucí gól Hánla z 9. min. dokázali do poločasu navázat ještě čtyřikrát. V první půli se trefili i domácí, jenže gól Štelziga už jen kosmeticky vylepšil poločasové skóre 1:5. Také do druhé půle vstoupili hosté s elánem a hned ve 47. min. zvyšoval na tenisových 6:1 Voráček. O chvíli později zkompletoval hattrick Valeš (1:7) a poslední dvě branky České Skalice obstaral skalický navrátilec, Sedláček.
Fakta – branky: 31. Štelzig – 17., 36. a 72. Valeš, 11. a 47. Voráček, 79. a 84. Sedláček, 9. Hánl, 21. Šrajbr. Rozhodčí: Lokvenc – Schärfer, Šrajbr. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 1:5.

Mezilesí – Babí 3:1
V 9. min. domácí Švíka zasekl před obráncem ve velkém vápně a levačkou vystřelil. Hostující brankář míč vyrazil a pro dobíhajícího J. Vítka nebyl problém dopravit jej do branky – 1:0. Na druhý gól si diváci museli počkat až do závěru poločasu. To se nadechl k sólu M. Vítek a nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0. Po změně stran, v 53. minutě, vystihl kombinaci hostujících zadáků J. Vítek, oběhl brankáře Nowaka a poslal míč k pravé tyči – 3:0. Poté Babí převzalo aktivitu a z toho rezultovala branka Kozáka – 3:1. Hosté tlačili, ale domácí dvougólový náskok uhájili a připsali si důležité tři body.
Fakta – branky: 9. a 53. J. Vítek, 43. M. Vítek – 65. Kozák. Rozhodčí: Gieci – Tůma, Buchta. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (90. +4 Voborník). Diváci: 52. Poločas: 2:0.

Velká Jesenice – Velké Poříčí B 5:0
Domácí si hned od začátku vytvářeli brankové příležitosti, jenže se trefili „až" ve 27. minutě. Slabého přihrávku za obranu bezpečně proměnil Paďour – 1:0. V závěru první půle opět Paďour přízemní střelou zvýšil na 2:0. Po změně stran, v 68. min., Kožený střelou k tyči upravil už na 3:0. Hostům viditelně docházely síly, čehož v 71. min. využil opět Paďour – 4:0. Poslední slovo měl ještě v poslední minutě Krčil – 5:0.
Fakta – branky: 28., 38. a 70. Paďour, 67. Kožený, 90. (+1) Krčil. Rozhodčí: Bareš – Gieci, Prušinovský. ŽK: 1:3. Diváci: 135. Poločas: 2:0.

Hronov – Teplice nad Metují 4:4
Jak lze prohrát vyhraný zápas, předvedl Hronov, který proti Teplicím vedl už ve 27. minutě 4:0. Hosté však ještě do poločasu snížili na 4:1 a po změně stran třemi góly zápas zremizovali.
Fakta – branky: 12. Werner, 14. Neuschl, 21. Puraš, 27. Tichý – 35. Matouš, 58. a 78. Fichtner, 62. D. Kalaš. Rozhodčí: Tůma – Fišer, Škoda. ŽK: 1:2. Poločas: 4:1.

Dolany – Zábrodí 3:0
Sympaticky hrající mužstvo ze Zábrodí v Dolanech na body nedosáhlo. Při vyrovnaném průběhu zápasu se v prvním poločasu prosadil pouze domácí Semanišin po přihrávce Tokara. Druhý poločas začal druhou brankou domácích, když se po rohovém kopu trefil hlavou Sedláček. V 77. min. pak pečetil výhru domácích Náhlík. K poklidnému průběhu zápasu přispěla i trojice rozhodčích.
Fakta – branky: 27. Semanišin, 47. Sedláček, 77. Náhlík. Rozhodčí: Vaníček – Vančák, Prušinovský. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Velichovky – Hejtmánkovice 3:3
Domácí začali dobře a v 11. min. vedli, když po standardní situaci vrátil míč před branku D. Šubrt a Runkas už jen doklepl míč do sítě – 1:0. Podruhé se skóre měnilo až v závěru první půle. Nejprve hostující Kotyza zužitkoval dlouhý míč a srovnal na 1:1, jenže pak střelu domácího D. Šubrta vyrazil brankář jen před sebe a Dyrc dorazil míč do sítě – 2:1. Ve druhé půli však byli hosté lepší a jejich aktivita vyústila gólem v 61. minutě – 2:2. Za dvě minuty však domácí opět vedli. Dočekal vybojoval míč, toho se ujal J. Šubrt a přesnou střelou k tyči obstřelil brankáře – 3:2. Ani tento gól však hosty nepoznamenal a v 74. min. napřáhl z dálky V. Harasevič a vyrovnal na konečných 3:3.
Fakta – branky: 11. Runkas, 45. Dyrc, 63. Šubrt – 41. Kotyza, 61. Čihák, 74. V. Harasevič. Rozhodčí: Nymsa – Lokvenc, Šesler. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Machov – Meziměstí 3:1
Blízko úvodní brance byl ve 20. min. domácí L. Kubeček, který se řítil sám na branku, ale trefil jen břevno. Skóre se tak pohnulo o dvě minuty později. To J. Kubeček zachytil rozehrávku Meziměstí, Zima postrčil na Martince, a ten poslal domácí do vedení – 1:0. Hosté si ještě ani nestačili vyříkat chyby a už to bylo o dva góly. Svatoš dlouhým nákopem našel L. Kubečka, jenž upravil na 2:0. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Kontaktního gólu se Meziměstí dočkalo v 68. minutě. Po nepřesné rozehrávce domácích se k míči dostal Krejčí a svůj únik proměnil – 2:1. Vzápětí se ale ve vápně hostů šikovně uvolnil L. Kubeček, jeho přihrávku zastavila ruka hostujícího hráče a následoval penalta. Tu sám L. Kubeček proměnil a uzavřel na konečných – 3:1.
Fakta – branky: 22. Martinec, 23. a 68. L. Kubeček. Rozhodčí: Schärfer – Saučuk, Vacek. ŽK: 1:3. Diváci: 32. Poločas: 2:0. (mr, dop)

1. Velká Jesenice 3 3 0 0 17:3 9
2. Dolany 3 2 1 0 13:5 7
3. Hronov 3 2 1 0 10:6 7
4. Mezilesí 3 2 1 0 8:5 7
5. Velké Poříčí B 3 2 0 1 5:7 6
6. Hejtmánkovice 3 1 2 0 9:6 5
7. Machov 3 1 1 1 6:5 4
8. Velichovky 3 1 1 1 5:6 4