KRAJSKÝ PŘEBOR

Nové Město nad Metují – Kratonohy 1:0
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Dnešní vítězství patří do kategorie velmi šťastných. Pochvala samozřejmě patří všem hráčům za bojovný a obětavý výkon, body jsou pro nás velmi šťastné a cenné. Dnešní soupeř patřil k těm nejlepším, se kterými jsme se zatím utkali, za předvedený výkon by si zasloužil jistě aspoň remízu."

Broumov – RMSK Cidlina 3:3
Miroslav Harasevič, trenér Broumova: „Prospali jsme prvních třicet minut, ve kterých jsme si nechali dát dvě branky. Naštěstí nás ale nakopl gól těsně před koncem poločasu. Druhý poločas byl odbojovaný, otočili jsme to na 3:2, bohužel jsme inkasovali na 3:3. Dva body za výhru v penaltách jsou dobré, i když tři by byly lepší. Kluci ale zaslouží pochvalu, od 30. minuty první půle to odjezdili, takže za těch šedesát minut jsem naprosto spokojený."

Červený Kostelec – Chlumec nad Cidlinou 6:1
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Z naší strany samozřejmě spokojenost, výsledek je pro hosty dost krutý, protože se snažili hrát až do konce a rozhodně nic nezabalili. My jsme rádi, že jsme konečně mohli využít i hráče, kteří nám kvůli zraněním v minulých zápasech chyběli."

Jaroměř – Libčany 1:0
Jiří Lebedinský, vedoucí jaroměřského týmu: „Dnes jsme měli vést v 16. minutě 3:0 a mohlo být po zápase. Místo toho jsme se po celý zápas trápili v koncovce a vysvobodil nás až rohový kop. Hosté sice neměli žádnou vyloženou šanci , kromě nastřelené tyče, ale i přesto jsme o vítězství museli bojovat až do konečného hvizdu. I když to dnes nebylo herně ono, vítězství se počítá. Děkuji týmu za odpracovaný zápas."

I. A TŘÍDA

Třebeš – Provodov 1:0
Jiří Bederka, trenér Provodova: „Utkání bylo ovlivněno vyloučením našeho hráče již ve druhé minutě zápasu a od té doby naši hráči odolávali tlaku domácích. I když jsme prohráli, tak hráčům nemám co vytknout. Už se těšíme na domácí utkání s Roudnicí."

I. B TŘÍDA

Žacléř – Hronov 1:1
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Vzhledem k tolika zraněním je zázrak, že si z města horníků vezeme dva body."

Police nad Metují – Hostinné 4:2
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Výsledkově se nám opět zadařilo, ale výkonnostně jsme zůstali za předešlými zápasy. Chyběl nám pohyb a rozhodně nám dělaly velké starosti bojovnost a rychlost hostujícího týmu."

České Meziříčí – Jaroměř B 3:1
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře: „Domácí byli po celý zápas lepším týmem, zaslouženě vyhráli a vedou tabulku. Poděkování patří všem hráčům, kteří dnes nastoupili a kteří se ani za nepříznivého stavu 3:0 na zápas nevykašlali a snažili se až do poslední minuty se zápasem něco udělat." (mr, jl, zm)