KRAJSKÝ PŘEBOR

Jičín – Nové Město nad Metují 2:1
Jan Hubka, trenér Nového Města nad Metují: „Předvedli jsme zlepšený fotbalový výkon, který se pomalu podobal zimní přípravě. Bohužel se projevila naše mladistvá naivita, když jsme dostali gól na 1:1 ve 46. minutě. Ve druhém poločase jsme nedali penaltu a potvrdilo se fotbalové klišé, nedáš dostaneš, když soupeř nabídnutou penaltu proměnil. Tím se bohužel zápas zlomil. Těší mě, že jsme hráli vyrovnanou partii s mužstvem z horní pater tabulky, ale bohužel si neodvážíme ani bod, který bychom si zasloužili."

Dobruška – Červený Kostelec 2:1
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Neodehráli jsme špatný zápas, měli jsme spoustu šancí a prakticky se hrálo na jednu branku. Utkání hodně ovlivnil AR1 pan Filip, jinak ale musím uznat, že jsme si zápas prohráli tím, že jsme neproměňovali šance. Trochu nepochopitelné pro mě bylo chování pořadatelů, kteří po celý zápas vulgárně uráželi naše hráče."

Broumov – Jaroměř 0:3
Miroslav Harasevič, trenér Broumova: „Na hrbolatém terénu to byl boj, s tím, že první gólovou šanci jsme si vytvořili my. Bohužel jsme ji neproměnili a zkušený soupeř nás za to potrestal vedoucím gólem. Ve druhé půli jsme to trochu víc otevřeli, měli jsme platonickou převahu po vápno, ale do otevřené obrany nás soupeř ještě dvakrát potrestal. Podle mého rozhodly individuality v týmu Jaroměře, jakými jsou Kašajík a Škoda. To jsou rozdíloví hráči."
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Dnešní zápas byl bojem o každý metr hřiště. Terén nedovoloval kombinovat, proto bylo k vidění spousta osobních soubojů a nakopávaných míčů. Tým znovu ukázal charakter a po zásluze jsme získali cenné tři body."

I. A TŘÍDA

Nový HK – Provodov 0:0
Richard Berger, asistent provodovského trenéra: „Po vyrovnaném prvním poločase, kdy obě mužstva neproměnila slibné šance, jsme druhý poločas jasně soupeře přehráli a škoda, že jsme nevstřelili vítěznou branku. V penaltovém rozstřelu všichni naši střelci chladnokrevně proměnili a za to si zaslouženě z krajského města odvážíme dva body. Děkujeme také našim fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu. Také chválíme výkon rozhodčích."

I. B TŘÍDA

Žacléř – Hronov 8:0
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Zatmění slunce, vyšší nadmořská výška, vymyšlené vyloučení za běžný faul při poskytnutí výhody, která skončila gólem na 3:0 a k tomu brankář, který nestál půl roku v brance. Další komentář už není nutný. Domácím gratulujeme k vítězství."

Police nad Metují – Dolní Kalná 3:0
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Zasloužené vítězství, dokázali jsme si vypracovat více šancí a také je zúročit v góly."

Jaroměř B – Předměřice 3:1
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Dvacet minut byli hosté lepší a dali z toho vedoucí branku. Nám se podařilo rychle vyrovnat a dát do půli ještě dvě branky. Ve druhé půli jsme měli hru jasně pod kontrolou a jen díky výborným zákrokům hostujícího brankáře a naší střelecké neschopnosti nebyl výsledek vyšší." (mr, zm, jl, dop)