Česká Skalice – Horní Staré Město 4:0 (1:0). Branky České Skalice: Hašek 2, Rýdlo, Zítko.

V úvodním utkání na přípravu do nové sezony si Českoskaličtí pozvali účastníka I. B třídy, kterého zejména ve druhém poločase jasně přehrávali a nebýt výborných zákroků obou českoskalických gólmanů, kteří se vystřídali v brance soupeře, skóre by bylo daleko vyšší. V domácím dresu se blýskla nová akvizice, útočník Hašek z Dobrušky, který otevřel skóre utkání a symbolicky jej také uzavřel.

Česká Skalice – Trutnov 2:2 (1:1). Branky České Skalice: Hašek 2.

Loňský účastník Divize působil v České Skalici hodně zakřiknutě, i když se ujal ve 20. min. brankou Kamitze vedení. Domácí měli výraznou převahu, hráli velmi dobře kombinačně, ale spalovali jednu šanci za druhou. V závěru poločasu se však Haškovi podařilo vyrovnat a v nástupu do druhé půle tentýž hráč přivedl domácí do vedení. V brance hostí však čaroval gólman Šťastný, který Trutnov držel nad vodou a v samém závěru po zbytečné ztrátě míče zahrával Kamitz trestný kop, ze kterého se mu podařilo vyrovnat.

Jan Jebavý, trenér České Skalice: „Zejména první poločas podali Českoskaličtí velmi dobrý výkon, v jejich dresu se vystřídalo celkem 17 hráčů, z nichž velmi dobrý výkon podali zejména útočník Hašek a mladý Koutník.“

Další přípravné utkání sehrají Českoskaličtí zítra od 18 hodin s divizní Teslou Pardubice.

Červený Kostelec – Zábrodí 6:1 (1:0). Další účastník krajského přeboru mužů vstoupil do herní přípravy utkáním se Zábrodím. V dresu Červeného Kostelce prostřídal trenér Pavel Fišer šestnáct hráčů, po zranění se vrátil do sestavy také útočník Aleš Korec.

Pavel Fišer, trenér Červeného Kostelce: „Ze začátku bylo znát, že to byl náš první zápas, ale postupně se to zlepšovalo a začala se projevovat naše lepší fyzická kondice. V utkání jsme vyzkoušeli také některé dorostence.“

Další utkání by měli červenokostelečtí fotbalisté sehrát zítra od 18 hodin doma s Policí nad Metují.

Broumov – Dvůr Králové 5:1 (2:1). Branky Broumova: M. Růžička, Čihák, Hitschfel, Štejnar, Harasevič.

V Broumově bylo k vidění velmi kvalitní utkání, ve kterém si účastník krajského přeboru vyšlápl na divizní Dvůr Králové nad Labem. Domácí začali zostra a již od první minuty vedli. Hosté sice po půlhodině srovnali, do kabin však Broumovští šli s vedení 2:1. Druhý poločas nabídl rovněž vyrovnaný duel, ve kterém se však brankově prosazovali už pouze domácí fotbalisté.

V dalším přípravném utkání přivítá ve středu od 18 hodin Broumov účastníka České fotbalové ligy z Náchoda.