Nová Paka – FK Náchod – Deštné 2:0 (1:0). V prvním poločase hosté soupeři stačili a taktickou hrou drželi až do 40. min. bezgólovu remízu. V první půli několikrát podržel hosty brankář Strazzer. Tlak Nové Paky se postupně stupňoval a ve 40. min. se domácí dočkali zasloužené branky – 1:0. Nová Paka se ale z vedení málem radovala jen minutu, z následného brejku ale odmítl vyrovnání Suchánek. Ve druhém poločase se potom projevila únava hostujících hráčů a domácí začali Náchodské přehrávat ve všech herních činnostech. V 67. min. byl navíc za zákrok mimo pokutové území vyloučen hostující brankář Strazzer, utkání tak dochytal Malý. Čisté konto udržel ale jen tři minuty, když hosté upravili na 2:0. Více ale Malý ani jeho spoluhráči favorizovaným domácím nedovolili a utkání se pak již v klidu dohrálo.
Sestava Náchoda – Deštné B: Strazzer – Vacek, Konušík (60. Malý), Verner, P. Zelený – J. Zelený (46. Udod), Umlauf, Balek, Gross – Suchánek, Šimon.

Kostelec nad Orlicí – Broumov 0:3 (0:1).

Utkání začalo pro hosty výborně. Již ve 2. min. našel Vejprava dlouhým centrem Růžičku, ten se uvolnil a křížnou střelou otevřel skóre utkání – 0:1. Poté se hra stáhla do středu hřiště bez jakýchkoliv šancí. Pět minut před poločasem udělal chybu hostující Kuneš, domácí však po brejku poslali svůj pokus vysoko nad. Druhý poločas začali opět lépe hosté a hned v jeho úvodu neproměnili vyloženou šanci. Po hodině hry utekl domácí obraně Martin Růžička, ale jeho střela šla těsně nad branku. Další velkou šanci zahodil Broumov v 79. min. Kýžené druhé branky se hosté dočkali až v 85. min., když od brankové čáry zahrával trestný kop Čihák, do jehož centru vložil hlavu Hanzlík – 0:2. V poslední minutě ještě našel krásným centrem Kuneš spoluhráče Pannyho, který uzavřel na konečných 3:0.
Branky Broumova: M. Růžička, Hanzlík, Panny.
Sestava Broumova: Martin – Panny, Harasevič, Kuneš, Vejprava – Hušek, Louda, Čihák, Schubert (61. Štejnar) – M. Růžička (75. P. Růžička), Mucha (46. Hanzlík).

Rychnov nad Kněžnou – Česká Skalice 3:0 (1:0).

První poločas se hrál v Rychnově oboustranně vyrovnaný fotbal. Hosté svého soupeře do ničeho nepouštěli a když už to vypadalo na bezgólový první poločas, přišel centr a po skrumáži domácí nadvakrát šli do vedení 1:0. Na 2:0 upravili domácí fotbalisté po změně stran z brejku, hosté od Rozkodě měli na svém kontě ve druhé půli čtyři velmi dobré brankové příležitosti, které ale proměnit nedokázali. Lekci z produktivity tak udělili domácí svému soupeři po další standardní situaci, když vyražený míč gólmanem Čejchanem uklidili do sítě České Skalice potřetí.
Sestava České Skalice: Čejchan – Zákravský, Kožený, Čtvrtečka, Zítko – Sedláček (80. Zapadlo), Svoboda, Rýdlo, Voráček (83. Romanetz) – Eimer (78. J oneš), Vít.