Česká Skalice – Olympia HK 3:2 (1:2).

Za sobotního podvečera se odehrálo v České Skalici utkání proti diviznímu soupeři z Hradce Králové.

Samotný zápas nezačal pro domácí šťastně a hned z rozehrávky viděli diváci snad nejrychlejší gól ve Skalici. Nedorozumění v obraně potrestal exskalický Eimer – 0:1. V 5. min. důrazně napadal na hranici šestnáctky obranu hostí Valeš a zmatený stoper v tísni vstřelil vlastní gól. Od této chvíle se hrálo běhavé, pohledné utkaní a šance se střídaly na obou stranách, tu největší měl na kopačkách Jan Valeš, avšak své sólo zlikvidoval nohou gólman Olympie. Zhruba deset minut před koncem poločasu trestali hosté podruhé, když se jednoduchou akcí na jeden dotek dostal opět přes stoperskou dvojici a podruhé rozvlnil síť za Kasabovem Eimer. Nástup do druhé půle se nesl zase ve znamení kvality hry. P. Sedláček narazil bratrovi Ondrovi, ten centroval levačkou na malé vápno, kde míč uklidil do sítě Martin Vít – 2:2. Pět minut nato se krásně uvolnil ve středu pole Svoboda, obelstil dva obránce a předložil Martinu Vítovi „lahůdku“ – 3:2.

Toto utkání bylo jistě tou nejlepší pozvánkou na dnešní duel proti dalšímu diviznímu soupeři, celku z Trutnova.
Branky České Skalice: Martin Vít 2, vlastní.

Sestava Č. Skalice: Kasabov – Zákravský, Goll, Rýdlo, Zítko – Brož, Svoboda, Franců, Zapadlo – Valeš, Voráček. Střídali: Martin Vít, Lauermann, O. Sedláček, P. Sedláček, Jakl.

Broumov – Police nad Metují 5:3.

Během svého soustředění v Teplicích nad Metují odehrál Broumov další přípravné utkání, tentokrát s tradičním rivalem z Police nad Metují. Tento duel nabídl vyrovnané utkání bohaté na branky, v němž byli o něco produktivnější Broumovští.

Broumov – FK Náchod – Deštné st. dor. 7:1 (1:1).

V neděli otestoval připravenost broumovských fotbalistů náchodsko – deštenský starší dorost. Hosté z Náchoda byli v úvodu utkání svižnější a zaslouženě šli také do vedení. To však domácí ještě do poločasu smazali. Po změně stran se už hrálo podle not domácích fotbalistů. Další test čeká hráče Broumova už zítra, když v 17.30 hodin přivítají na svém stadionu divizní tým Dvora Králové nad Labem.

Předměřice – Červený Kostelec 1:2 (0:2).

V rámci přípravy na nový ročník sehráli Červenokostelečtí další přípravné utkání s divizním soupeřem a po velmi dobrém výkonu zejména v prvním poločase zaslouženě zvítězili. Dvěma góly se blýskla nová posila Korec z Náchoda, která nejprve v 17. min. po ose Hála – Kalaš využila nezištnou přihrávku posledně jmenovaného a otevřela skóre. Ve 32. min. se prosadil Korec individuálně a z 25 metrů nechytatelnou bombou zvýšil na 2:0. Po přestávce, kdy trenér Jebavý udělal pět změn v sestavě, již hra nebyla tak kompaktní a domácím se sedm minut před koncem podařilo snížit. „Pochválit bych chtěl brankáře Farského, v obranné trojici pak nováčky Vernera s Vlčkem, v záloze hrál výborně Švertšal a Škoda a útočné duo Kalaš – Korec, které zejména v prvním poločase zle větralo domácí obranu,“ dodal spokojený trenér Jebavý. Zítra mužstvo odjíždí na soustředění, kde se týž den v Horním Starém Městě utkájí s tamním nováčkem I. B třídy.