V závodu MČR Klasik 175ccm se výborně vedlo Jaromíru Tázlerovi z JT Rasošky, který nestačil pouze na Karla Kalinu a obsadil konečné druhé místo. Ve stejné kubatuře se představil také velkopetrovický závodník jezdící v barvách AMK Police, Miloš Thér. Tomu opět nevyšel start závodu, postupně se však prokousával startovním polem a nakonec z toho bylo solidní páté místo.

V závodě MČR Klasik 250ccm se představili rovněž dva regionální zástupci. Podstatně lépe se nakonec vedlo jaroměřskému Pavlu Škodovi, který prolétl pod šachovnicovým praporkem na osmé pozici. Výborně měl závod rozjetý Petr Šupík z Jaroměře, jenže ten nakonec cíl kvůli utržené stupačce neviděl.

V závodu MČR Klasik 350ccm se postavil na start se svým druhým motocyklem opět Miloš Thér. Jeho ČZ 260 však nemá dostatek síly na to, aby konkurovala silnějším strojům, i přesto z toho nakonec bylo vynikající sedmé místo.

V závodech MČR Klasik 500cm a MČR Klasik 750ccm mělo Náchodsko po jednom zástupci.

Ve slabší kubatuře se představil Radek Šramar ze Zvole, který si nevedl vůbec špatně. V konkurenci motocyklů značek Honda či Ducati obsadil se svým Esem deváté místo. O dvě příčky lépe skončil ve třídě Klasik 750ccm Marcel Mervart z Velkého Třebešova.