SKUPINA O POSTUP:

Hronov – Machov 0:2
V Hronově byl od úvodní minuty aktivnější hostující tým, který se několikrát dostal do slibné šance, branku ale vstřelit nedokázal. Domácí toho v prvním jarním utkání moc nepředvedli a když po změně stran dali hostující Plicka se Středou Machovu dvoubrankový náskok, bylo více než jasné, že domácí toto manko už nesmažou.

Fakta – branky: Plicka, Středa. Rozhodčí: Jitka Látrová, Pavel Fišer, Filip Svoboda. ŽK: 0:0. Diváků: 40. Poločas: 0:0.

Stárkov – Velké Poříčí A 0:0
Na těžkém terénu, který oběma týmům hodně znesnadňoval práci s míčem, se asi zaslouženě zrodila bezbranková remíza.
Fakta – rozhodčí: Josef Panny, Radek Kalaš, Lukáš Linhart. ŽK: 1:1. Diváků: 45.

Jaroměř B – Police n. M. B 3:4
Nebývalé střelecké hody byly k vidění v Jaroměři. Domácí začali utkání výborně a do poločasu si vypracovali slibné dvoubrankové vedení.
To ještě ve druhé části vylepšili třetím gólem a málokdo pochyboval o jejich vítězství. Jenže pak se začaly dít věci. Hostě zlehka ukrajovali domácí náskok, který se záhy rozplynul jak pára nad hrncem. A aby toho nebylo málo, tak přidali rozjetí Poličtí ještě čtvrtý úspěch, na který už domácí nedokázali zareagovat. Divoké utkání plné branek tak nakonec patřilo hostům z Police.

Fakta – branky: Martin Škoda 3 – Hanzl 2, Hauschke, Hlávka. Rozhodčí: Michal Vaníček, Miroslav Halama. ŽK: 2:1. Diváků: 35. Poločas: 2:0.

Provodov – Hejtmánkovice 4:0
Na dobře připraveném hřišti se v Provodově hrál pohledný a technický fotbal. I když skóre pro domácí stále narůstalo, bylo od hráčů z Hejtmánkovic sympatické, že neskládali zbraně a stále chtěli hrát fotbal. V závěru utkání, když už bylo prakticky o výsledku rozhodnuto, vzplály na hřišti emoce a začalo se žlutit. Na nesporné kvalitě utkání se výrazně podílela i trojice rozhodčích, která zbytečně hru nekouskovala a držela tak její plynulost.
Fakta – branky: Bensch 2, Novák 2. Rozhodčí: Pavel Fišer, Vlastislav Kiezler, Pavel Lokvenc. Delegát: Petr Hummler. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 2:0.

SKUPINA O SESTUP:

V. Jesenice – Teplice n. M. A 1:1
První poločas vyzněl lépe pro domácí hráče, kteří si vytvořili tři dobré příležitosti ke skórování, ale Chér, Vejdělek ani Ježek své šance využít nedokázali. Ve vyrovnanější druhé půli šli přesto domácí po hodině hry do vedení, když se po chybě obrany trefil Posejpal. O deset minut později ale pro změnu teplický Kalaš vyrovnal po chybě domácího gólmana na 1:1. Další branka už na Mezilesí nepadla, a tak je dělba bodů vzhledem k průběhu tkání spravedlivá.

Fakta – branky: Posejpal – Š. Kalaš. Rozhodčí: Miroslav Halama, Antonín Vancl, Filip Svoboda. ŽK: 1:1. Diváků: 63. Poločas: 0:0

Mezilesí – Č. Kostelec B 1:0
Velice slušná návštěva osmi desítek diváků si našla cestu na Mezilesí. Branky se ale příznivci ani jednoho z týmů v prvním poločase nedočkali, na tu si diváci museli počkat až do druhé půle. Ke spokojenosti příznivců domácího týmu se trefil Adam Škoda, který tak svým přesným pokusem zajistil Mezilesí tříbodové jarní vykročení za záchranou v soutěži.

Fakta – branka: Adam Škoda. Rozhodčí: Jiří Novák, Pavel Lokvenc. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

Martínkovice – Meziměstí 1:4
Domácí Martínkovice pokračují v nepovedené sezoně i v jarní části. Ve svém úvodním zápase druhé části sezony nestačili na Meziměstí. Sice v první části dokázali se soupeřem ještě držet krok, jenže Meziměstí přidalo po změně stran další dva góly, které definitivně zlomily odpor domácího celku.

Fakta – branky: Kivak – Bohanský, Gajdoš, Macúš, Pražák. Rozhodčí: Jiří Prokeš, Josef Panny. ŽK: 2:1. Diváků: 25. Poločas: 1:2.

Božanov – N. Město B 2:0
Domácí fotbalisté využili v prvním poločase příhodných povětrnostních podmínek a už v 8. min. šli do vedení 1:0. Vstřelená branka domácí fotbalisty viditelně povzbudila, naopak hosté působili hodně zakřiknutě. Toho Božanovští využili podruhé v utkání ve 35. min., kdy se jim podařilo vstřelit druhou branku. A protože druhá pětačtyřicetiminutovka už žádný gól nepřinesla, slaví Božanov důležité tři body.

Fakta – branky: Hypšman, Svědík. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Jitka Látrová, Miroslav Tesárek. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 2:0. (mr, dop)