Pardubice B – Nové Město nad Metují 5:0 (5:0). „V prvním poločase jsme propadli ve všech činnostech, nestíhali jsme a u všeho jsme byli druzí. V 18. minutě to bylo 3:0. Je to dané také tím, že půlka mužstva měla v nohách zápas ze soboty a chvíli trvalo, než se dostali do tempa. Hráčům Pardubic se vyrovnal pouze Klikar, bohužel se k němu v prvním poločase nikdo nepřidal. Druhý poločas byl lepší, domácí slevili, postupem času prostřídali a hra byla vyrovnanější. Měli jsme i dvě dobré šance ke skórování, ale Lukáška i Hánla vychytal domácí brankář. Ve druhém poločase se zlepšila obranná činnost celého mužstva. Za druhý poločas tedy chválím a výjimečně chválím také jedince, a to Klikara a Zákravského," nechal se po utkání slyšet novoměstský trenér Pavel Zelený.
Sestava N. Města: Škoda – Darebník, Hlávko, Zákravský, Junek – Vaněk (55. Hanzl), Borůvka, Lukášek (70. Šanovec), Králíček – Klikar, Hánl.

Rychnov nad Kněžnou – Náchod 0:3 (0:2). „Na malé umělce jsme potvrdili vedoucí postavení a zaslouženě vyhráli. Přesto je o čem se bavit," uvedl stručně k zápasu náchodský trenér Jaroslav Panenka.
Branky: Vaněček, Plšek, Panenka.
Sestava Náchoda: Ruffer – Panenka, Bohuslav, Huaman, Hanel – Moravec, Vejprava, Vaněček, Vrabec – Plšek, Šulitka. Střídali: Pek, Říha, Hladík. (zm, jp)

1. Náchod                 16     16     0     0     73:21    48
2. Vysoké Mýto         14     12     1     1     56:8      37
3. Pardubice B           14      9     1     4     67:21     28
4. Dvůr Králové         15      8     0     7     42:37     24
5. Č. Třebová            13      7     0     6     30:28     21
6. Hlinsko                   14     7     0     7     36:42     21