Ti však na rozdíl od zápasu s Vysokým Mýtem penaltovou loterii zvládli a proti České Třebové si připsali bonusový bod navíc.

Náchod – Česká Třebová 0:0, na penalty 4:3

Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, hra se odvíjela hlavně uprostřed hřiště, a tak se na úvodní střelecký pokus čekalo až do 12. minuty. To Malého pozdrav hostujícího brankáře jen rozehřál. To domácí gólman Baláž si na svůj první zákrok musel počkat až do minuty devatenácté, ale ani on s ním příliš problémů neměl. Ve 27. min. se domácí blýskli pěknou kombinační akcí, tu zakončil střelou Hubka. Ani z toho mráčku však nezapršelo, navíc si autor střely obnovil zranění kolene a musel být ošetřován. Deset minut před přestávkou zahrozili z rychlého kontru i hosté, zpětnou přihrávku na velké vápno však Zahálka posílá vysoko nad branku. Hra se vzápětí přesunula na druhou stranu, Malý křížným pasem našel ve vápně hostů Kábrta, ten si míč zpracoval na prsa a volejem provětral gólmanovy rukavice. O dvě minuty později si českotřebovský Pešek poradil s Punarem i Kábrtem, našel na velkém vápně volného Zahálku, který naštěstí pro domácí míjí Balážovu branku. V poslední minutě první půle ještě zahrozili domácí. Malého centr našel na zadní tyči číhajícího Simona, tomu však při zpracování míč uskočil a bylo po šanci.

Do druhé půle vstoupili výrazně lépe hosté z České Třebové. Největší šanci zápasu pálí už ve 47. min. hostující Frňka, který po pěkné individuální akci Peška míří z malého vápna do Baláže. O deset minut později to na druhé straně zkouší Plšek, jeho tečovaná střela ale končí mimo branku. V 65. min. se do další vyložené šance dostávají hosté, Ptáčkova hlavička ale lízla břevno Balážovy branky. O necelých deset minut později dostal míč ideálně do běhu hostující Borek a jeho technickou střelu k tyči Baláž s námahou vyráží. V závěru zápasu ještě dvakrát zahrozil hostující Ptáček, poprvé mířil těsně nad branku a podruhé jeho pokus sráží Baláž na roh.

Náchodský gólman se pak stal hrdinou penaltového rozstřelu. Hned v úvodu totiž Rompotl penaltu neproměnil, zatímco hostující Ptáček ano. Ve druhé sérii dal Simon a hostující Borek míří jen do břevna. Pak však Kábrt trefuje nohy českotřebovského gólmana a Strnad naopak proměňuje. Ve čtvrtých sériích nezaváhali domácí Vejprava ani hostující Štěpán. V pátých sériích domácí Novotný musel proměnit, a pokud by dal i hostující Zahálka, byl by konec. Zahálka však nedal, a tak se pokračovalo. V šesté sérii Vlček bezpečně proměňuje a pokus Fučíka Baláž chytá, čímž domácím zajišťuje druhý bonusový bod.

Fakta - rozhodující penalta Vlček. Rozhodčí: Ginzel – Mrkáček, Kovářová. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Sestava Náchoda: Baláž – Moravec (90. Vejprava), Bohuslav, Kábrt, Punar – Hubka (63. Vlček), Rompotl – Malý (78. Petr), Novotný, Simon – Plšek (70. Brich).