Na podzim se ve vzájemném zápase radovaly z výhry Velichovky, které svého soka předčily jasně 5:1. „Podzimní utkání na domácím hřišti se nám před hojným počtem diváků povedlo. Jestli se nepletu, prohrávali jsme 0:1, ale skóre jsme dokázali jednoznačně otočit v náš prospěch. Každý zápas je však jiný a v neděli k tomu musíme přistoupit zodpovědně,“ říká Grmela.

Oba protivníci jsou ve formě. Velichovky přehrály v posledním kole dalšího z aspirantů na postup Náchod B 4:1. Černilov zase nedal šanci rychnovskému béčku, na jeho hřišti zvítězil 5:0.

Jeho přednosti vyjmenovává Grmela. „Černilov je herně kvalitní soupeř a určitě i fyzicky dobře připravený. Proto očekáváme atraktivní, ale i bojovný zápas plný soubojů. Na půdu soupeře pojedeme s jistým respektem, samozřejmě se však budeme chtít poprat o první příčku,“ slibuje.

A dodává: „Jak už jsem zmínil, je to tým kvalitní na míči a v kombinaci. Největší přednost vidím celkově v jejich týmovém projevu a v efektivitě zakončených útoků.“

Velichovky přitom do jara nevstoupily dobře a dvakrát zbytečně ztratily. Teď jsou však zpátky ve formě. „Myslím, že jsme v poslední době přidali na účasti a nasazení na tréninku. Začíná se to trochu projevovat v zápasech, v kterých se nám teď celkem daří. V Černilově to snad nebude jinak,“ přeje si Grmela.

Šlágr slibuje skvělou podívanou. „Na závěr přeji divákům, ať si zápas co nejvíce užijí,“ uzavírá čtyřiadvacetiletý fotbalista.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...