Červ. Kostelec B – Zábrodí 3:0 (2:0)

Překvapení první kategorie se zrodilo na červenokostelecké půdě, kde domácí rezerva bojující o udržení v okresním přeboru porazila v prestižním derby aspiranta na postup do I. B třídy. Pro fotbalisty Zábrodí tato porážka znamena pád z výslunní až na třetí příčku průběžné tabulky.
Fakta – branky: Jiří Nocar 2, Petr Hruška. Rozhodčí: Ladislav Matouš, Robert Frydrych, Tomáš Rožnovský. ŽK: 2:2. Diváků 172.

Mezilesí – Božanov 1:0 (0:0)

Za překvapení se dá považovat i vítězství Mezilesí, které doma zdolalo tabulkově výše postavený Božanov. Do kabin se sice šlo po prvních pětačtyřicetiminutách za bezbrakového stavu, ten však ve druhé části změnil domácí Milan Holý, který tak Mezilesí zajistil tři důležité body i užší kontakt se středem tabulky.
Fakta – branka: Milan Holý. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Antonín Vancl, Zdeněk Hylena. ŽK: 2:2. Diváků 53.

Meziměstí – Machov 1:0 (1:0)

Machov po týden staré domácí porážce s polickou rezervou tentokrát zaváhal na půdě Meziměstí. To o svém tříbodovém vítězství rozhodlo už v prvním poločase. Zatímco Machov touto ztrátou přišel o kontakt s čelem tabulky, Meziměstí tři body katapultovaly do bodově vyrovnaného středu průběžné tabulky.
Fakta – branka: Martin Macúš. Rozhodčí: Jiří Kuneš, Lukáš Tryzna. ŽK: 1:1. Diváků 70.

Police B – Hejtmánkovice 3:2 (1:1)

Brankové přestřelka se strhla mezi týmy bojující o kontakt s čelem tabulky. Po nerozhodné první půli přidali po změně stran domácí dvě branky, na které hosté dokázali odpovědět pouze jedinkrát. Police se už tak vyšvihla na čtvrtou příčku s minimální ztrátou na čelo tabulky.
Fakta – branky: Josef Martinec 2, Ladislav Pošmura – Tomáš Nadrchal 2. Rozhodčí: Milan Kejzlar, Tomáš Rožnovský. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváků 100.

Provodov – Velká Jesenice 0:1 (0:1)

Jesenice si od začátku získala mírnou převahu s přispěním silného větru. Ve 30. min. se po pravé straně dostal na hranici velkého vápna hostující Kozák a po zemi na opačnou tyč dal na 0:1. Ještě do poločasi si Provodov vypracoval dvě slibné šance, ale do kabin se šlo za stavu 0:1. Ve druhé půli se domácí zlepšili, zatlačili soupeře na jeho polovinu, ale jarní trápení vstřelit gól pokračuje dál. I když se hosté prakticky nedostali za celou druhou půli k brance Provodova, svůj hubený náskok udrželi až do konce.
Fakta – branky: Pavel Kozák. Rozhodčí: Lukáš Nožka, Jiří Prokeš, Zdeněk Hylena. ŽK: 1:3. Diváků 120.

Šonov – Stárkov 0:5 (0:3)

Beznadějně poslední Šonov si pro další příděl přijel do Stárkova, kde domácí splnili povinnost a díky vítězství zůstávají pouhý bod za vedoucí Velkou Jesenicí.
Fakta – branky: Zdeněk Vencl, Jiří Šulitka, Adam Lád, Pavel Schreiber, Jiří Cinka. Rozhodčí: Ladislav Matouš, Miroslav Tesárek. ŽK: 1:2. Diváků 30.