Nové Město – Vamerk 3:1 (0:1)

První poločas byl ze strany domácích tragický, po špatném výkonu mohli prohrávat o tři až čtyři branky, když je Vamberk přehrával ve všech činnostech. Z tého převahy však hosté vytěžili pouze jednu branku. Do druhé půli přeskupili domácí řady, zjednodušili hru a již ve 48. min. Lichter vyrovnal na 1:1. V dalších minutách měli domácí další náznaky slibných šancí, pak přišla 53. min., kdy Lichter poslal dlouhý balon na zadní tyč a Macháček poslal domácí do vedení 2:1. Ve zbytku utkání už domácí duel zcela jasně ovládli a 79. min. Macháček opakovanou střelou a teči jednoho z hostujících obránců uzavřel na konečných 3:1.

Branky Nového Města: Macháček 2, Lichter.
Sestava Nového Města: Šrámek – Kárník, Chmelík, Praus, Valenčin – Lichter (75. nožka), Macháček, Zapletal, Hofman (46. Rýdlo) – Martínek, Novák (46. Švarc).


Velké Poříčí – Ohnišov 1:2 (0:1)

Hosté začali v Poříčí aktivněji a již ve 2. min. šli sami z úhlu na Wihana, ten však lapil. Poté se hra vyrovnala, domácí se tlačili do útoku, ale bez výraznějšího zakončení. Hosté však následně po chybě obrany a střely do šibenice šli do vedení 1:0. Domácí mohli srovnat skóre v závěru první půle, své dvě pološance ale neproměnili. Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji a svou převahu dokázali zužitkovat i brankově. Závada přešel přes dva hráče a vyrovnal na 1:1. Poté dobře mířená rána Donáta směřující do šibenice hostujícího gólmana nezaskočila, na druhé straně ale z ojedinělého brejku zatáhl Jílek v pokutém území za záchrannou brzdu a kopala se penalta. Tu však domácí Wihan vytěsnil na roh, z něj se ale přece jen hosté dočkali, když uzavřeli na konečných 1:2. V závěru utkání domácí vrhli všechny síly do útoku, vyrovnat se jim ale nepodařilo.
Branka V. Poříčí: Závada.
Sestava V. Poříčí: Wihan – Jílek, Šnajdr, Hána (15. Burdych), Mucha – Korec, Donát, Hentzel, Lokvenc – Závada, Novák (80. Krombholz).

Opočno – Teplice n. Met. 4:0 (2:0)

Podivuhodné utkání sehráli Tepličtí v Opočně. Půl hodiny se totiž na hřišti nic nedělo, poté ale přišly dva rychlé zásahy domácích a poločasové vedení 2:0. Hosté sáhli o přestávce ke změná v sestavě, jenže všechny jejich naděje domácí pohřbili v 50. min., kdy upravili na 3:0. Konečnou podobu výsledku dalo Opočno dvacet minut před koncem.
Sestava Teplic nad Metují: Jiří Žižka – Jan Žižka, Brandejs, Řeháček, Lorenc – Veselík, Matouš (46. Novotný), D. Kalaš, Skuřenský – Fejfar (46. Šubrt), Fichtner (15. Š. Kalaš).

Častolovice – Jaroměř 3:1 (1:1)

Jaroměř odrazila úvodní pětiminutový nápor domácích a vyrovnala hru. V 15. min. se dostal do slibné šance Kučera, ale brankář Jedlička včasným vyběhnutím jeho šanci zmařil. V 18. min. zachtil odražený míč Beneš, přihrál Křovákovi, a ten z 12 metrů trefil do sítě – 0:1. Ve 33. min. poslali domácí nenápadný centr do vápna Jaroměře, na hlavičku vyskočil Lux a přesným obloučekm k tyči vyrovnal – 1:1. Druhý poločas začali lépe domácí, ve 46. min. si Marek udělal kličku do levé strany a přesně trefil k levé tyči – 2:1. Jaroměř se po obdržené brance nedokázala dostat do útoku a až střídající Horák oživil hru. Ke konci utkání si Jaroměř vytvořila převahu a tlačila se k brance domácích. V 80. min. poslal Horák přesný roh na Valeše, ale jeho střela z voleje skončila nad. V 82. min. zaútočil do otevřené obrany Jaroměře Haše a ranou z vápna stanovil konečné skóre.
Václav Michálek, sekretář Jaroměře: „Jaroměř dobře začala, ve druhé půle ale předala iniciativu domácím a nedokázala se dostat do šance.“
Branka Jaroměře: Křovák.
Sestava Jaroměře: Schejbal – Severýn, P. Matějček, Hofman, R. Matějček – Jirka, Beneš, Michálek, Kučera (67. Horák – Valeš, Křovák.

Dohalice – Hronov 3:2 (1:1)

První poločas hosté začali špatně a domácí již v 1. mi. využili zaváhání obrany Hronova – 1:0. Poté se hra vyrovnala a díky hostujícímuValáškovi se podařilo vyrovnat i skóre. Do kabin se tak šlo za remízového stavu. Druhou půli začali lépe hosté, kteří se po proměněném brejku Janovského dostali do vedení 2:1.Domácí se ale nevzdali a po zaváhání brankáře Lokvence vyrovnali na 2:2. Pět minut před koncem zahrávaly Dohalice standardní situaci a jemnou tečí strhly vítězství n a 3:2.
Josef Hurdálek, trenér Hronova: Doplatili jsme na chyby brankáře.“
Branky Hronova: Valášek, Janovský.
Sestava Hronova: Lokvenc – Kubeš, Valášek, Rubeš, Ansorge – Puraš, Matha, Klabník, Mi. Vít – Janovský, Ma. Vít.

Kratonohy – Babí 2:1 (1:1)

Hosté začali v Kratonohách aktivně, první brejk ještě Fidlerovi překazil faul, ve druhé ale po půlhoidně hry již nezaváhal – 0:1. Odpověď domácích ale byla blesková a následující minutu již svítilo na ukazateli skóre 1:1. Druhá půle se hrála pod taktovkou domácích, hosté jejich tlaku odolávali až do 89. min., kdy domácí rukou vstřelili vítěznou branku. V 90. min. hosté navíc zahodili vyloženou šanci.
Václav Stránský, sekretář Babí: „Spravedlivá by byla remíza.“
Branka Babí: Fiedler.
Sestava Babí: Malík – Umlauf, Stříbrný, Kácovský, Fetter – Kratěna, Goca, David, Hejzlar – Flaška (85. Pincák), Fiedler (75. Novák).