Výsledky OFS Náchod

OFS Náchod – OFS Pelhřimov 1:2 (1:0). Sklenařík. OFS Náchod v tomto utkání vedl, jenže po změně stran OFS Pelhřimov výsledek otočil ve svůj prospěch.
OFS Náchod – OFS Jeseník 1:0 (0:0). Pohl. Velmi napínavé utkání rozhodla jediná trefa, kterou vsítil Václav Pohl.
OFS Náchod – OFS Ústí nad Orlicí 0:0. Bojovné utkání se šancemi na obou stranách, kdy OFS Náchod nastřelil jednou břevno, skončilo nakonec bezbrankovou remízou.
OFS Náchod – OFS Břeclav 0:1 (0:0). Zápas, ve kterém se OFS Náchod herně hodně trápil, rozhodla jediná povedená střela soupeře.
OFS Náchod – OFS Opava  0:2 (0:2). Matný výkon OFS Náchod pokračoval i v dalším utkání a dvě chyby v obraně znamenaly porážku 0:2.
OFS Náchod – OFS Zlín 0:0.  Proti jistému finalistovi odehrál OFS Náchod asi nejpovedenější zápas, a tak bezbranková remíza byla trochu nezasloužená.
Sestava OFS Náchod: Lukáš Červenka, Luboš Gorgán –  Vojtěch Orct, Matyáš Čekal, Radek Beran, René Poul, Patrik Ságner, Vojtěch Ťokan, Václav Pohl, Filip Neumann, Kateřina Nosková, Filip Novák, Jaroslav Sklenařík a Josef Filip.
„Celkově jsme skončili na šestém místě, což pro nás bylo trochu zklamání, ale zase jsme si odvezli z turnaje mnoho zážitků a poznatků do dalších utkání. Nejvíce problémů nám asi dělal fakt, že se na tomto turnaji hrálo o jednoho hráče navíc v počtu 8+1. Je také škoda, že jsme paradoxně sehráli svá nejlepší utkání s mužstvy, která pak postoupila na celostátní finále. Jinak musíme všechny hráče pochválit za vzornou reprezentaci OFS Náchod a celého Královéhradeckého kraje. Vyzdvihnout musíme oba brankáře, kteří byli mužstvu oporami a našeho nejlepšího hráče na celém turnaji Filipa Neumanna, který si za svoji hru zaslouží absolutorium. Děkujeme také vedení OFS Náchod za skvělou organizaci během turnaje a zajištění veškerých potřebných náležitosti jak pro hráče tak trenéry," shodli se trenéři OFS Náchod Václav Pohl a Marcel Vavera.
Petr Vítek, předseda OFS Náchod: „Chtěl bych za celý soutěžní ročník poděkovat všem hráčům výběru U12 za vzornou reprezentaci  okresu Náchod. Poděkování patří také trenérům, realizačnímu týmu, rodičům i našim partnerům. Samotný postup do semifinále Danone cupu byl pro tento ročník velký úspěch, škoda jen, že jsme se nepotkali s lepší formou, protože si myslím, že bylo v silách tohoto výběru reálně bojovat o finále v Praze. Ale je to jen sport a já bych si přál, aby všem, kteří se tohoto turnaje zúčastnili, zůstaly pěkné vzpomínky na společné zážitky, protože ne každý rok se to podaří." (pv, vo)