VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výkonný výbor OFS vydal prohlášení k povodním

Hradec Králové - Za Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Hradec Králové se k aktuální situaci vyjádřili předseda Martin Zbořil a místopředseda Vladan Haleš.

6.6.2013
SDÍLEJ:

Zaplavené hřiště v Lovčicích.Foto: oddíl

Vážení sportovní přátelé,

jak všichni jistě v posledních dnech sledujete média, víte, že letošní vlna povodní zasáhla i náš kraj, náš okres. Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu se okamžitě situací v našem okrese zabýval na svém pravidelném zasedání v pondělí 3. června a průběžně monitoruje stav v okrese de facto každou hodinu. Postiženým klubům samozřejmě přeje co nejmenší škody a co nejrychlejší návrat do normální funkčnosti.

Pro podporu postižených klubů VV rozhodl, po dohodě s vedením Krajského fotbalového svazu, o společném postupu při jednání s FAČR, Krajským úřadem i při organizaci solidární pomoci. Bylo zřízeno speciální „povodňové" konto č. 214023638/0300, v. s. 1111, na které mohou přispívat jednotlivci, firmy či sportovní kluby a jiná zřízení. Z tohoto konta budou podpořeny postižené kluby tak, aby bez větších problémů mohly dokončit rozehrané soutěže a připravit se na nový soutěžní ročník.

Průběžně se připravují opatření pro co nejméně bezproblémové a regulérní dokončení soutěžního ročníku, monitorují se škody, postižené kluby dostávají kontakty na příslušné pracovníky komise pro stadiony FAČR, která situaci monitoruje a bude rozhodovat o podpoře ze zdrojů dlouhodobě tvořeného fondu solidarity i státních prostředků, připravuje se dokumentace škod. O bližších opatřeních budeme průběžně neprodleně informovat přímo postižené kluby, ale i na webových stránkách OFS (www.ofshk.cz) i KHKFS (www.khfotbal.cz).

Věříme, že tuto těžkou situaci, která postihla i náš okres, společnými silami překonáme, nebude narušena regulérnost závěrečných kol, k postiženým oddílům se zachováme solidárně a připravíme nový soutěžní ročník 2013/14.

Předem děkujeme všem, kteří pomohou, ať již vlastními silami, nebo materiální či finanční pomocí postiženým.

Autor: Redakce

6.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sobotka - Náchod B

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Počítání volebních hlasů.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Těším se na to, co mi život přinese nového, říká Soňa Marková

Náchod - “Výsledky voleb jsou pro mě osobně a hlavně pro KSČM velkým zklamáním. Nečekali jsme, že se hlasy přesunou tak významně ke stranám, které jsou spíše populistické. Ale voliči rozhodli,” říká poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Lídr královéhradecké krajské kandidátky ČSSD Jan Birke svůj post poslance obhájil, ale po skončení voleb a sečtení hlasů bylo vidět, že k radosti má daleko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení