Dolany – Velichovky 1:1
Sousedské derby pěkný fotbal nepřineslo. Utkání ovlivnilo v 11. min. zranění klíčového hráče domácích Kroky. Hosté šli do vedení, když Kašpar zatočil rohový kop přímo do branky. Domácím se podařilo vyrovnat Kulangem v 76. min. a když v samém závěru neproměnil velkou šanci domácí Jalovičár, body se v Dolanech dělily. Kaňkou na utkání byl pozápasový výstup rozhodčího Gieciho s fanoušky.
Fakta – branky: 76. Kulang – 31. Kašpar. Rozhodčí: Nymsa – Škoda, Gieci. ŽK: 4:3. ČK: 1:1 (64. Semanišin – 64. Jelínek). Diváci: 85. Poločas: 0:1.

Mezilesí – Velké Poříčí B 3:2
Mezilesí vlétlo na soupeře jako uragán a hosté v prvním poločase nevěděli, kde jim hlava stojí. Ve 23. min. Mesároš nacentroval z rohu, do vzduchu se pověsil Holý a poslal domácí do vedení – 1:0. Ve 41. min. se situace opakovala. Roh ale zahrával z druhé strany Jan Vítek a Holý se hlavou opět nemýlil – 2:0. Radost domácích netrvala dlouho a z ofsajdu, který rozhodčí přehlédli, snížil Venclík na poločasových 2:1. Po změně stran Mezilesí polevilo a hra se odehrávala převážně mezi vápny. Poté však převzali otěže zápasu hosté a unavení domácí se s vypětím všech sil bránili. Přesto však našli síly na jeden brejk, kdy Kárník našel nabíhajícího Jana Vítka, jenž svůj únik dovedl do zdárného konce – 3:1. Hosté ještě těsně před koncem zápas zdramatizovali a z velkého tlaku si vynutili pokutový kop, který proměnil Gois. Po tomto pokutovém kopu rozhodčí odpískal konec a domácí mohli slavit další vítězství, které jim zajistil novopečený hrdý otec Jan Vítek. Tímto by mu celé mužstvo a realizační tým chtělo poblahopřát k narození dcerky Natálky.
Fakta – branky: 23. a 41. Holý, 86. Vítek – 43. Venclík, 90. (+1) Gois z pen. Rozhodčí: Tůma – Vaníček, Vančák. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (80. M. Vítek). Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Babí – Zábrodí 4:0
Sympaticky hrající hostům se nepovedl první poločas, v němž inkasovali už ve 14. minutě. Když domácí přidali ve 33. a 37. min. další dvě branky, bylo prakticky po zápase. Ve druhé půli si už domácí zápas zkušeně hlídali a po hodině hry přidali Balkem čtvrtý gól.
Fakta – branky: 14. Kozák z pen., 33. Hátaš, 37. Bryksi, 59. Balek. Rozhodčí: Škoda – Šrajbr, Vacek. ŽK: 0:3. Diváci: 51. Poločas: 3:0.

Červený Kostelec B – Hejtmánkovice 3:3
Zápas rozdílných poločasů patřil v první polovině hostům, kteří se ujali tříbrankového vedení. Po změně stran však dokázali domácí během dvaceti minut zápas vyrovnat na konečných 3:3.
Fakta – branky: 55. a 77. Svoboda, 65. Marek – 27. vlastní, 30. a 40. Kotyza. Rozhodčí: Holbík – Saučuk, Šesler. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Poločas: 0:3.

Hronov – Machov 5:1
Domácí vstoupili do zápasu bez nasazení, což Machov potrestal už v 5. min., kdy pěknou kombinaci hostů zakončil Svatoš – 0:1. Do konce první půle si domácí fotbalisté vypracovali jedinou možnost, tu však Strnad neproměnil. O poločase provedl domácí trenér dvě změny v sestavě a na hře Hronova se to rázem projevilo. Střídající Danihel našel v 51. min. pasem Šťavíka a bylo vyrovnáno – 1:1. Hned na to se po druhé žluté kartě na straně hostů červenalo. Po druhé brance domácích, o kterou se postaral v 59. min. Tichý, mužstvo Machova rezignovalo a hrálo se jen na jednu branku. Tuto převahu dokázali domácí vyjádřit dalšími třemi góly – 5:1.
Fakta – branky: 51. Šťavík, 59. a 73. Tichý, 65. Franců, 87. Neuschl – 6. Svatoš. Rozhodčí: Vaníček – Saučuk, Vacek. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (Kubeček). Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Česká Skalice – Teplice nad Metují 10:0
„Pro hosty je porážka hodně krutá. V poli nehráli zase tak špatně, ale nám tam tentokrát spadlo skoro všechno," shrnul stručně zápas domácí trenér Jiří Bederka.
Fakta – branky: 3. a 16. Sedláček, 18., 51., 57. a 85. Valeš, 34. Hánl, 49. Lauermann, 74. a 77. Voráček. Rozhodčí: Vik – Schärfer, Sedláček. ŽK: 1:4. Diváci: 90. Poločas: 4:0.

Velká Jesenice – Meziměstí 10:0
Domácí se konečně střelecky probudili, i když začátek utkání tomu neodpovídal. Do 15. min. Jeseničtí neproměnili tři sólové nájezdy. V 16. min. však Krčil narazil míč v šestnáctce Lelkovi, a ten přízemní střelou otevřel skóre utkání. Ve 24. min. Paďour přistrčil míč opět Lelkovi, a ten přidal svůj druhý gól. O chvílí později Kožený zacentroval přes celé pokutové území a nekrytý Paďour zvýšil na 3:0. Pěkný gól se zrodil ve 40. min., kdy Hlávko z rohu šestnáctky tvrdou střelou k tyči upravil na 4:0. V poslední minutě první půle Krčil střílí pátý gól. Hned po přestávce tentýž hráč utekl a chladnokrevně k tyči zavěsil na 6:0. V 56. min. Slabý z penalty zvyšoval už na 7:0. V 64. min. Paďour proběhl přes půl hřiště a s přehledem navýšil skóre na 8:0. O minutu později Krčil předložil přes celou branku míč Paďourovi, kterému stačilo pouze nastavit nohu – 9:0. Jedinou příležitost ke střelení gólu měli hosté v 83. min., kdy nastřelili břevno. Desátý gól dali domácí v poslední minutě Krčilem. Velkojeseničtí se už těší na příští sobotu, kdy o svém posvícení přivítají lídra z Dolan.
Fakta – branky: 16. a 23. Lelek, 26., 64. a 66. Paďour, 40. Hlávko, 45., 47. a 90. Krčil, 56. Slabý z pen. Rozhodčí: Gieci, Tůma. ŽK: 1:2. Diváci: 118. Poločas: 5:0. (vo, mr)

1. Dolany 7 5 2 0 27:10 17
2. Velká Jesenice 7 5 1 1 30:6 16
3. Česká Skalice 7 4 1 2 35:14 13
4. Hronov 7 4 1 2 21:14 13
5. Mezilesí 7 4 1 2 15:14 13
6. Hejtmánkovice 7 3 3 1 17:16 12
7. Babí 7 3 2 2 15:11 11
8. Velké Poříčí B 7 3 1 3 14:16 10