Provodov – Náchod B 2:6 (1:1). Domácí měli lepší vstup do utkání. V 5. min. se Rojšl ještě jen zastřeloval, ale o tři minuty později už pálil ostrými. Náchodský stoper si až příliš hrál s míčem, Rojšl ho o něj obral, zamával mu a z brejku otevřel skóre utkání – 1:0. Vedení ale vydrželo Provodovu jen zhruba dvě minuty, pěknou přihrávku za hostující obranu převzal Vaněček a srovnal na 1:1. Rychle odpovědět mohl tentokrát Provodov, jenže další Rojšlův brejk končí jen rohovým kopem. Na konci první půle se pěknou individuální akcí blýskl T. Vejprava, jeho kličkovanou na hranici velkého vápna a následnou technickou střelu však ukončil parádním zákrokem Vacho v domácí brance.

Začátek druhého poločasu celý zápas rozhodl. V 53. min. Pípek po centru Bareše otáčí skóre na 1:2, o dvě minuty později prošel obranou Provodova jak nůž máslem Chládek a zvyšuje už na 1:3. A za další minutu Hanel ve skluzu doklepával na 1:4. Náchodský koncert vzápětí utnul domácí Nejman, který přímo z rozehrávky po inkasované brance posílá míč na branku, kde Ruffer zkrotil balon až s pomocí břevna. Provodov přebírá otěže zápasu do svých rukou a v 70. min. snižuje na 2:4, když Rojšl posunuje míč na Srkala, jehož oblouček končí v síti. O deset minut později ale Soumar z dorážky vrací hostům tříbrankový náskok – 2:5. Účet chvílemi zbytečně nervózního utkání uzavřel těsně před koncem svou druhou trefou v utkání Chládek – 2:6. (mr)