Mladší rozhodli v první půli

Již v prvním poločase se domácí ujali čtybrankového vedení. Na tomto skóre se nejvíce podílel kapitán družstva Martin Novák, který zaznamenal hattrick. Jednu branku přidal Pavel Falta. Poločasový výsledek 4:0 byl proto naprosto zasloužený. Po změně stran se lépe dařilo hostujícímu týmu, který snížil na 1:4 z pokutového kopu Cvejna. Na víc se však hosté zpod kopce Velešov nezmohli.

Sestava RSCM Rozkoš: Miloš Frinta – Jakub Kučera, Karolína Poláčková, Jiří Sedlák, Michal Kulek – Marika Hofmanová, Daniel Huaman, Pavel Falta, Dominik Augst – Sebastian Balucha, Martin Novák. Střídali: Patrik Tesař, Filip Jiroušek, Lukáš Lamberský.

Doudleby zvítězily po anglicku

Zápas starších žáků se odehrál podle zcela jiných not.
Hostující Velešov položil základ ke svému vysokému vítězství již v první poločase, když se ujal vedení 2:0. Ani po přestávce se vývoj zápasu nezměnil, když hosté svoje vedení pojistili další trojicí branek do sítě domácího RSCM Rozkoš.

„Fyzicky vyspělejší hosté hráli přímočaře a dokonale využili své rychlosti. Doudleby hrají anglickým stylem 80. let, na který mají typově vhodné hráče. Domácí tým jim navíc pomohl svými hrubými individuálními chybami,“ poznamenal k utkání Zdeněk Hanuš, vedoucí domácího mužstva.

Sestava RSCM Rozkoš: Sebastian Balucha – Jaromír Bartoš (59. Petr Svatoš), Marcel Bareš (47. Martin Kožený), Michal Řídký, Ondřej Šitina (54. Michal Hanuš) – Martin Gavlas, Lukáš Hadvich, Petr Schwarz (36. Lukáš Malina) – Dennis Boekhout, Štefan Fandel (67. Roman Bonkovsky), Roman Špelda.