Jesenické zaváhání v Hejtmánkovicích

NÁCHODSKO - Fotbalový okresní přebor pokračoval o víkendu dohrávaným 2. kolem, ve kterém se zároveň zrodilo jedno velké překvapení a také jedny neuvěřitelné střelecké dostihy.

30.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/David Taneček

Provodov – Police n. M. B 2:0 (1:0)

Hned od začátku se hrál v Provodově oboustranně útočný fotbal. Skóre se poprvé měnilo v 18. min., když dostal přesnou přihrávku Nentvich a nezaváhal – 1:0. Hra domácích se poté zcela vytratila, hosté lépe kombinovali a domácí byli rádi, že do poločasu své vedení udrželi. Ve druhé půli se opět domácí zvedli a v 63. min. si Zelený vynutil penaltu a Voleský ji s přehledem proměnil – 2:0. Hosté už ve zbytku utkání nenašli dostatek sil na zdramatizování utkání.
Fakta – branky: Miroslav Nentvich, Lukáš Voleský. Rozhodčí: Vojtěch Louda, Jiří Prokeš. ŽK: 3:3. Diváků 50.

V. Poříčí – Božanov 1:0 (1:0)

Nevyzpytatelný Božanov znovu pozlobil svou nepříjemnou hrou. Tentokrát si vyšlápl na Velké Poříčí, o jehož vítězství rozhodla jediná branka Zbyňka Šnajdra ještě v prvním poločase.
Fakta – branky: Zbyněk Šnajdr. Rozhodčí: Jan Gieci. ŽK: 3:2. Diváků 80.

Martínkovice – Machov 2:4 (1:0)

Hosté si od začátku vytvořili tlak, ale pozorná obrana domácích je nepustila do vážnější šance. Při jednom z brejků domácích se ve 20. min. dostal k odraženému balonu Tomáš Klicpera a z hranice vápna překonal brankáře hostí – 1:0. Zbytek poločasu se opět Machovští marně pokoušeli přelstít domácí obranu. Pět minut po změně stran vystřelil z 25 metrů Kubeček a překvapil domácího brankáře – 1:1. Za pět minut vysunul Divíšek do brejku Martince, a ten přízemní střelou upravil na 1:2. Po chvíli se nechal zbytečně vyloučit Martinec a hosté dohrávali o deseti. V 70. min. si ale Divíšek obhodil obránce a přesnou střelou překonal domácího brankáře potřetí – 1:3. Poté se hra odehrávala především na půlce hostů. Gólu se ale domácí dočkali až v 80. min., kdy z rohu malého vápna prostřelil gólmana opět Tomáš Klicpera – 2:3. V 85. min. dal konečnou podobu výsledku Zelený, jehož do sóla vysunul opět Divíšek a s pomocí tyče završil na 2:4. Hosté si tak zaslouženě odvezli pro ně tolik potřebné tři body.

Fakta – branky: Tomáš Klicpera 2 – Pavel Martinec, Martin Kubeček, David Divíšek, Petr Zelený. Rozhodčí: Josef Panny, Miroslav Tesárek. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváků 30

Hejtmánk. – V. Jesenice 3:1 (1:0)

Překvapení kola se zrodilo v Hejtmánkovicích, kde domácí přivítali suverénní Velkou Jesenici. Již první poločas vyšel o poznání lépe domácím fotbalistům, kteří šli do druhého poločasu s jednobrankovým náskokem. Kdo si myslel, že hosté utkání zvrátí, zle se mýlil. Domácí pokračovali v nadšeném výkonu a hostům přibalili na cestu ještě dva góly. Velká Jesenice se také ve druhé části trefila, na body jí to však tentokrát nestačilo.
Fakta – branky: Martin Ducháč 2, Václav Bureš – nehlášeno. Rozhodčí: Libor Křenek, Jiří Prokeš. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváků 70.

Zábrodí – Mezilesí 5:6 (1:4)

Zápas s neuvěřitelnou zápletkou byl k vidění v Zábrodí, kam zavítalo Mezilesí. Stále se lepšící hosté z Mezilesí na svého soupeře doslova vlétli a do poločasu mu nasypali čtyři góly. Přes jednu trefu domácí odcházeli do kabin za hrozivého stavu 1:4. Po změně stran oba týmy pokračovaly v ofenzivním pojetí, tentokrát to však byli domácí, kterým se střelecky více dařilo. Na čtyři branky Zábrodí, ale hosté dokázali dvakrát odpovědět, což jim na zisk tří bodů stačilo.

Fakta – branky: Miroslav Zahálka 2, Petr Perger, Luděk Tuček, Vladimír Hájek – Milan Vítek 3, Pavel Škoda 2, Adam Škoda. Rozhodčí: Jiří Kuneš. ŽK: 0:0. Diváků 7.

Meziměstí – Teplice A 1:4 (0:0)

K dalšímu klopýtnutí favorita se schylovalo v Meziměstí, kde hrálo teplické áčko. Domácí dokázali s favoritem držet bezbrankový výsledek celý první poločas, po změně stran ale už hosté potvrdili své ambice. Na čtyři góly Teplic dokázalo domácí Meziměstí odpovědět pouze jednou, což bylo v danou chvíli málo.

Fakta – branky: Martin Macúš – Štefan Kalaš, Vojtěch Louda, Tomáš Otta, Josef Novotný. Rozhodčí: Lukáš Linhart. ŽK: 2:2. ČK: 1:1. Diváků 50. ⋌(mr, dop)

30.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. , , Požadavky: zodpovědnost, výuční list, spolehlivost, manuální zručnost., , Kontakt telefonicky - p. Mikulík Stanislav, tel.: 604 280 694.. Pracoviště: Jopeco spol. s r.o. - provozovna broumov, třída Soukenická, č.p. 169, 550 01 Broumov 1. Informace: Stanislav Mikulík, +420 604 280 694. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 16 000 Kč Zámečníci strojů STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE - MONTÁŽ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned., Požadavky: min. vzdělání vyučení v technickém oboru, znalost a schopnost pracovat dle výkresové dokumentace, řidičský průkaz sk. C nebo T, popř. VZV výhodou, fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost pro práci ve výšce, práce s vibračním nářadím., Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní spoření po jednom roce trvání zaměstnání., Kontakt zasláním životopisu na e-mail: pavel.brandejs@ammann-group.com. Pracoviště: Ammann czech republic a.s., Náchodská, č.p. 145, 549 01 Nové Město nad Metují 1. Informace: Pavel Brandejs, +420 491 476 265. Kultura a sport - Kultura a sport Návrháři (grafici) reklamní, 30 000 Kč Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační GRAFIK/-ČKA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned., , Náplň práce: tvorba propagačních materiálů a bannerů pro web, dílčí práce na katalogu, sazba etiket a obalů., , Požadavky: PC znalosti - Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign; grafické a typografické cítění, kreativita; přehled v tiskových technologiích; pečlivost, samostatnost, spolehlivost; ochota učit se novým věcem., , Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, motivační finanční ohodnocení, pružná pracovní doba. , , Kontakt e-mailem: personalni@eurona.cz (životopis a ukázka vlastní tvorby).. Pracoviště: Bohemian searesort s.r.o., 549 41 Červený Kostelec. Informace: Jitka Vlasáková, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 27 000 Kč Svářeči SVÁŘEČ/-KA CO2. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned., , Praxe ve strojírenství a platná oprávnění vítána., , Zaměstnavatel nabízí: maximální zaměstnanecké benefity, pracovní dobu 37,5 hodin týdně., , Kontakt - paní Hana Vlčková, tel.: 605 246 917, 491 443 454, e-mail: vlckova@cedima.cz. Pracoviště: Cedima meziměstí s.r.o., Tovární, č.p. 85, 549 81 Meziměstí u Broumova 1. Informace: Hana Vlčková, +420 605 246 917,491 443 454.