KRAJSKÝ PŘEBOR

Nové Město nad Metují – Jičín 0:1

Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Vyrovnanému utkání by spíš slušela remíza, k bodům nám opět chybělo i trochu štěstí."

Jaroměř – Broumov 1:0

Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Dnešní tři body jsou z kategorie ubojovaných, přesto jsou však plně zasloužené. Hosté se představili jako houževnatý soupeř, který se prezentoval agresivním a běhavým fotbalem. V zápase samotném jsme nastřelili dvě tyče a vytvořili si více brankových příležitostí, proto zůstaly tři body doma zaslouženě."
Milan Vítek, trenér Broumova: „Ze soupeře jsme měli na základě výsledku z Olympie respekt, a na tom byla postavená i taktika, kdy jsme přijeli spíše bránit, neboť každý bod s takovým soupeřem je pro nás úspěch. S tímto nasazením a běhavostí bychom nemuseli prohrát ani minulé kolo v Dobrušce. Soupeř měl více šancí, ale mrzí nás prohra gólem z penalty."

Červený Kostelec – Dobruška 6:3

Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Měli jsme vynikající vstup do zápasu, po pětadvaceti minutách jsme vedli 3:0 a měli i spoustu dalších šancí. Do konce poločasu pak obě mužstva ještě vstřelila po jedné brance. Místo klidného druhého poločasu jsme ale zcela vyklidili hřiště, přestali hrát a hosté během chvíle snížili na rozdíl jediné branky. Nám se pak povedla střídání, když oba noví hráči dali gól a tím jsme se dopracovali k zaslouženému vítězství."

I. A TŘÍDA

Provodov – Nový HK 5:2

Richard Berger, asistent provodovského trenéra: „Proti ubrečenému soupeři z Hradce Králové, který se celý zápas soustředil jen na výkon rozhodčího, jsme první poločas prospali, ale ve druhé půli jsme už byli na koni a soupeře jasně přehráli. Příští utkání musíme hrát naplno celých devadesát minut, jinak budeme těžko někoho porážet."

I. B TŘÍDA

Hostinné – Police nad Metují 2:1

Jan Ticháček, sekretář oddílu: „Je třeba říci, že jsme se porazili sami. Doplatili jsme na neproměňování vyložených brankových příležitostí a pak jsme dopláceli na chyby v obranné činnosti."

Hronov – Žacléř 1:2

Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Předváděli jsme totální antifotbal, na hřišti jsme vypadali úplně trapně."

Jaroměř B – České Meziříčí 1:4

Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Mnoho chyb ve hře a plno ztracených jednoduchých míčů sráží náš výkon. Soupeři gratuluji k výhře."