KRAJSKÝ PŘEBOR

Broumov – Nové Město nad Metují 2:0
Milan Vítek, trenér Broumova: „Předvedli jsme zodpovědný kolektivní výkon s maximálním nasazením."
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Dnes jsme se nedokázali vyrovnat s rychlostí a důrazem domácích. Náš závěrečný tlak vyústil v druhou branku do otevřené obrany. S naším výkonem dnes určitě spokojen nejsem."

Úpice – Červený Kostelec 1:0
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Jsem hodně zklamaný, protože jsme v Úpici měli vyhrát, bohužel nám chybělo více štěstí v zakončení. Výkon zase tak špatný nebyl."

Dobruška – Jaroměř 0:2
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Jsem velmi rád, že jsme ani ve druhém zápase neinkasovali. Soupeř sázel na dlouhé nakopávané míče a na standardní situace, které jsme však dnes dokázali ubránit. Herně máme stále ještě velký prostor pro zlepšení. V této fázi soutěže je ovšem nutno především bodovat, a to se nám dnes podařilo. Zápas nás hodně bolel, o to je však naše výhra cennější."

I. A TŘÍDA

Bílá Třemešná – Provodov 0:1
Jiří Bederka, trenér Provodova: „Do Bílé Třemešné jsme jeli s respektem. Bez čtyř hráčů jsme podali takticky vyzrálý výkon a domácí jsme nepustili do vážnější šance. Naše vítězství je z tohoto pohledu zasloužené. Chválím rovněž trojici rozhodčích za dobře odřízené utkání. Velký dík patří i provodovským fanouškům za podporu našeho mužstva."

I. B TŘÍDA

Police nad Metují – Hronov 2:1
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Kdybychom byli produktivnější v zakončením, mohli jsme zápas odehrát ve větším klidu, ale i tak výhra na domácí půdě v pouťovém derby s Hronovem potěší.
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Utkání by slušela spíše remíza, jenže zápas rozhodla sporná penalta na Švorčíka. Kamila Švorčíka bych chtěl zmínit i v jiném momentu, kdy mohl dát gól do prázdné branky, ale všiml si našeho zraněného brankáře a míč zakopl do autu. Před tímto činem smekám."

Malšovice – Jaroměř B 2:0
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Po vyrovnaném průběhu zápasu vyhráli šťastnější domácí. Dnes jsme doplatili na řadu absencí v našem kádru. Ať už se jednalo o zraněné, nebo dovolenkující hráče, či dorostence, kteří jeli hrát svůj zápas do Vrchlabí. Tím jsme přišli o možnost prostřídat a hru oživit." (mr, dm, jl)