Náchod – Dvůr Králové 2:3

Třaskavé derby v Náchodě pro  červené karty nedohráli domácí Kábrt s Bohuslavem a dvorský gólman Ulrych. Domácí fotbalisté po změně stran prohospodařili dvoubrankový náskok. O výhře hostů rozhodl v závěru zápasu Fejk.

Fakta – branky: 24. Bohuslav, 31. Malý z pen. – 48. Kilevník z pen., 79. Černík, 88. Fejk. Rozhodčí: Hanousek (Liberec). ŽK: 8:4. ČK: 2:1 (48. Kábrt, 80. Bohuslav – 57. Ulrych). Diváci: 250. Poločas: 2:0. FK Náchod: Baláž – Nejman, Kábrt, Rompotl, Gross – Petr (83. Kudláček), Strnad, Bohuslav, Srkal, Malý (72. Simon) – Plšek. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Picha, Kruliš, Podolník, Blažek – Kilevník, Daněk, Fejk, Řežábek – Černík (90. Rejl), Klazar (64. Volf).

Svitavy - Živanice 3:1

Fakta – branky: 20. Belej, 27. I. Svoboda, 57. Čížek – 40. Herzán z pen. Rozhodčí: Valenta (Letohrad). ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 2:1. TJ Svitavy: Ehrenberger – Ptáček (85. Veselský), Kroulík, Lysoněk, Šplíchal – Belej, Čížek (89. Urban), Schneider (50. Novák), Paděra, Seidler – I. Svoboda (90. D. Svoboda). Sokol Živanice: Vízek – Novotný, Kabeláč, Baldrych, Hanč – Mocanu (84. Janč), Herzán, Vrážel (46. Hofman), Krejčík (74. Baudyš) – Klátil, Buriánek (61. Gorol).

Ústí nad Orlicí - Jablonec nad Jizerou 4:2

Ústectý tým po zásluze nad nováčkem soutěže zvítězil.

Fakta – branky: 22. Vaňous, 35. Ráb, 50. Smejkal, 57. Grepl – 70. Paldus, 75. Crnkič. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 2:3. Diváci: 280. Poločas: 2:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Křivka – Felcman (90. Skalický), David, Felgr, Tomášek – Smejkal (60. Šebrle), Vaňous, P. Falta, Brabec, Grepl (88. Záleský) – Ráb (58. M. Falta, 77. Rejda).

Letohrad - Železný Brod 2:1

Z velkého množství šancí vytěžil Letohrad jen dva góly.

Fakta – branky: 59. a 81. T. Jedlička – 55. Wanacki. Rozhodčí: Kazda (Ostroměř). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad: Volšík – Jandera (57. Kabourek), Strasmeier (23. P. Štěpán), Vaniš, Krystl  – Černohorský, Macek, J. Jedlička (79. Linhart), Kail – Konečný, T. Jedlička.

Pardubice B - Trutnov 4:0

Fakta – branky: 51. Pešek, 52. Vágner, 63. Fousek, 74. Polák. Rozhodčí: Šmakal. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Pardubice B: Čihař – Jan Růžička, Pešek, Kopřiva, Konvalina (84. Křivka) – Polák (84. Hron), Fousek, Prokopec (73. Knotek), V. Kakrda – T. Kakrda (77. T. Jelínek), Vágner (70. Vanžura). Trutnov: Šťastný – Makovský, Křižovič, Kejzlar (60. Tobiaš), J. Holubec – Vilám (84. Groer), Marks, Bönisch, P. Holubec (77. Z. Doubic) – Michal Kamitz, Čech (70. P. Doubic).

Kutná Hora - Nová Paka 2:3

Tvrdé, pohledné utkání a  zasloužený úspěch hostů.

Fakta – branky: 17. Skokan, 58. Černohlávek – 8. a 62. Macháček, 60. Bastin. Rozhodčí: Fojtík (Praha). ŽK: 1:1. Diváci: 190. Poločas: 1:1. 1. FK Nová Paka: Ottmar – Rozsévač, Faitl, Ptáček, Žalman – Tlustý (73. Labík), Blažej, Věchet, Věchet (64. Motyčka), Janda – Macháček, Bastin (89. Pavlásek).

Turnov - Vysoké Mýto 2:0

Fakta – branky: 14. Randák, 46. Novotný. Rozhodčí: Šop. ŽK: 0:2. Diváci: 350. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Žák, Kráčmer, Živný – Konečný (83. Benda), Kopřiva, Krýda (63. Podmajerský), Krpata (65. Dvořák) – Sklenář (88. Krátký), Kopecký.

Další výsledek – 3. kolo: Dobrovice – Rapid Liberec  3:0 (2:0).