V pátek 13. března v 1:59 hodin byli profesionální hasiči z Náchoda přivoláni na žádost zdravotnické záchranné služby k transportu osoby do sanitky z domu v České Metuji.

V ten samý den v 10:20 vyjížděli profesionální hasiči z Jaroměře k otevření bytu, ve kterém si starší osoba zabouchla klíče. Hasiči byt v přítomnosti Policie České republiky otevřeli.

V sobotu 14. března v dopoledních hodinách (ohlášeno 10:40) otevírali profesionální hasiči z Jaroměře byt v ulici Hradecká v Jaroměři. Uvnitř byl zapnutý spotřebič, ale k žádným škodám nedošlo.

Profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolní hasiči z Dolní Radechové v sobotu po poledni (ohlášeno 11:59) zasahovali při dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která se stala v Horní Radechové. Tři zraněné osoby byly odvezeny zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice na ošetření. Hasiči pomohli s naložením vozidel na odtah a vrátili se zpět na stanice.

V neděli v 8:58 vyjížděli profesionální hasiči z Broumova na žádost zdravotnické záchranné služby ke snesení osoby do sanitky z bytu na Mírovém náměstí v Broumově.(kut)