VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Druhé kolo suverénně vyhrál Zdeněk Jiránek z Volanova

Královéhradecko – Vítězem 2. kola Hokejové Tip ligy se stal Zdeněk Jiránek z Volanova (start. číslo HK0146).

25.1.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Matura

Úspěšný tipér jako jediný získal čtrnáct bodů a vyhoupl se do čela průběžného pořadí populární soutěže čtenářů Deníků. Vítěze žádáme, aby se ozval na telefon 724 717 854, kde si dohodne převzetí ceny.

Na dalších místech jsou „třináctibodoví" Klaus Püschel z Trutnova a Vojtěch Kříž z Převýšova.

Do zimní Tip ligy se zatím zapojilo 279 soutěžích. Uvidíme, zda v příštím kole počet stoupne nad tři sta. Absolutní vítěz získá dres hokejistů Mountfield HK s podpisy hráčů extraligového týmu. A dále ceny od partnerů naší soutěže – firmy Hejduk Sport a pivovaru Tambor!

Průběžné pořadí po 2. kole

NHL (1. – 12. místo)

HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov 14 16
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov 11 13
HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 8 13
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 11 11
HK0271 Jan Vedral, Brdo 11 11
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 11 11
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 11 10
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 8 10
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 10
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 8 10
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná 8 10
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 10

KHL (13. – 48. místo)

HK0276 Michal Herout, Trutnov 8 8
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 8 8
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové 8 8
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 11 7
HK0032 Milan Bitnar, Hronov 8 7
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 8 7
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 8 7
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 8 7
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov 8 7
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 8 7
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 7
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek 8 7
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 8 7
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové 8 7
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 7
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové 8 7
HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 5 7
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 7
HK0227 Martin Dejl, Louny 5 7
HK0225 Lenka Dejlová, Louny 5 7
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 5 7
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 5 7
HK0196 Michal Chlad, Kosičky 5 7
HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 5 7
HK0243 Pavel Marek, Javornice 5 7
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 5 7
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 5 7
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 5 7
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná 5 7
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 5 7
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 5 7
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 5 7
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice 5 7
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí 5 7
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 5 7
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 7

EXTRALIGA (49. – 139. místo)

HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 5 5
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 5 5
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín 5 5
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk 5 5
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 5
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí 5 5
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 5 5
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 5 5
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 5 5
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 5 5
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo 5 5
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 5
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 5 5
HK0260 Michal Šulc, Černilov 5 5
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové 5 5
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové 5 5
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 0 5
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 0 5
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 0 5
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové 11 4
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 8 4
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 4
HK0069 Petr Drašnar, Václavice 8 4
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 8 4
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 4
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 4
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí 8 4
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 8 4
HK0197 Renata Chladová, Kosičky 8 4
HK0207 Aleš Kupka, Čánka 8 4
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná 8 4
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 4
HK0125 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 4
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 4
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 4
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 4
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 4
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 5 4
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 4
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 5 4
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 5 4
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 5 4
HK0223 Martina Dejlová, Louny 5 4
HK0075 Richard Ducháč, Úpice 5 4
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 5 4
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 5 4
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 5 4
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod 5 4
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 4
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 5 4
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady 5 4
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice 5 4
HK0212 Václav Kameník, Jičín 5 4
HK0237 Milan Koleno, Dobruška 5 4
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 5 4
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 5 4
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov 5 4
HK0007 Marie Moníková, Ráby 5 4
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 4
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 5 4
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 5 4
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 4
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 5 4
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby 5 4
HK0052 Pavel Purma, Sloupno 5 4
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 4
HK0153 Marta Suchá, Radvanice 5 4
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko 5 4
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 5 4
HK0018 Jan Šolc, Machov 5 4
HK0044 Martin Taichman, Prasek 5 4
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 5 4
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí 5 4
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice 2 4
HK0115 Marek Birke, Trutnov 2 4
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary 2 4
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 4
HK0119 Marie Holá, Trutnov 2 4
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 4
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 4
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 4
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 4
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové 2 4
HK0008 Václav Moník, Ráby 2 4
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 2 4
HK0074 Miroslav Országh, Mžany 2 4
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 4
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 2 4
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 2 4
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 2 4
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. 2 4

WSM LIGA (140. – 226. místo)

HK0252 Alois Dejl II, Jičín 2 2
HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 2 2
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 2 2
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov 2 2
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 2 2
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 2
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 2 2
HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice 2 2
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 2
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 0 2
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 2
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín 8 1
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 1
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 1
HK0206 Milada Bílková, Praskačka 5 1
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 1
HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 5 1
HK0211 Alois Dejl, Jičín 5 1
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 5 1
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 1
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov 5 1
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 5 1
HK0219 Jan Halčák, Osenice 5 1
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 5 1
HK0160 Václav Herout, Trutnov 5 1
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 5 1
HK0021 Josef Hofman, Černčice 5 1
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 1
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 1
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky 5 1
HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí 5 1
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 5 1
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 5 1
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 1
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 1
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 1
HK0016 Petra Nováková, Habřina 5 1
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 5 1
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 5 1
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 1
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové 5 1
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 5 1
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 5 1
HK0081 Milan Řehák, Libotov 5 1
HK0077 Jiří Říha, Úpice 5 1
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice 5 1
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 1
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 1
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 1
HK0017 Petr Šolc, Machov 5 1
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 5 1
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice 5 1
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 5 1
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 1
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 5 1
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 5 1
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 2 1
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 2 1
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. 2 1
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 1
HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 1
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 2 1
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 2 1
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 2 1
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod 2 1
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 2 1
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 2 1
HK0238 Michal Matura, Semily 2 1
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 1
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 1
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 2 1
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 2 1
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 2 1
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná 2 1
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko 2 1
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice 2 1
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové 2 1
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 2 1
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 1
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 2 1
HK0161 Leoš Herout, Trutnov -1 1
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. -1 1
HK0221 Petr Kain, Dobruška -1 1
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod -1 1
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná -1 1
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové -1 1
HK0043 Josef Taichman, Prasek -1 1

II. LIGA (227. – 261. místo)

HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1
HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 -1
HK0249 Ondřej Matura, Libštát -1 -1
HK0268 Helena Vedralová, Brdo -1 -1
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 5 -2
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice 5 -2
HK0192 Jiří Kotek, Černilov 5 -2
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 5 -2
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 -2
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 -2
HK0205 Jan Bílek, Praskačka 2 -2
HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 2 -2
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 2 -2
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 2 -2
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 2 -2
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice 2 -2
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 -2
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 -2
HK0067 Petr Kylar, Stárkov 2 -2
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 -2
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 -2
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 2 -2
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 2 -2
HK0233 František Polák, Jičín 2 -2
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice 2 -2
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná 2 -2
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. 2 -2
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 2 -2
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov -1 -2
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -1 -2
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov -1 -2
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná -1 -2
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná -1 -2
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. -1 -2
HK0112 Roman Izák, Opočno -4 -2

KRAJSKÁ LIGA (262. – 278. místo)

HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 0 -4
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové 0 -4
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 -4
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 2 -5
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 2 -5
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec -1 -5
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov -1 -5
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -1 -5
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -5
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod -1 -5
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná -1 -5
HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. -1 -5
HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -8
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové -1 -8
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. -4 -8
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín -4 -8

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (279. místo)

HK0145 Pavel Vacek, Dobruška -4 -14

Výsledky zápasů 2. kola Tip ligy
1.  Mountfield HK – HC Kometa Brno 3:3 0   √
2.  HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice 3:2 1   √
3.  HC Slavia Praha – Rytíři Kladno 2:2 0   √
4.  HC Řisuty – HC Trutnov 1:8 2   √
5.  HC Draci Bílina – HC Vrchlabí 1:1 0   √
6.  HC Jičín – HC Náchod 2:3 2   √
7.  SK Třebechovice – HC Dvůr Králové 4:8 2   √
8.  HC Jaroměř – BK Nová Paka 4:2 1   √
9.  Stadion Nový Bydžov – HC Wikov Hronov 12:1 1   √
10.  Sokol Semechnice – HC Čestice 5:5 0   √
Supertrefa (počet vstřelených branek ve všech utkáních): 72

Autor: Redakce

25.1.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Naši prvňáci

Ve středu představíme prvňáky ze ZŠ Dolní Radechová a ZŠ Velký Dřevíč

Ilustrační foto

Plnou porci podzimní zápasů nakonec odehrála jen tři mužstva

Střet autobusu s koněm zastavil na dvě hodiny dopravu

Adršpašsko - Dnes před pátou hodinou ranní došlo na silnici mezi Janovicemi a Hodkovicemi u Adršpachu k velmi neobvyklé dopravní nehodě.

Nová aplikace ukáže řidičům, které silnice jsou sjízdné

Náchodsko, Královéhradecko - Sněhová nadílka řidiče nezaskočí. Díky nové webové aplikaci můžou sledovat aktuální průjezdnost silnic.

Přidejte se k nám a zazpívejte si koledy s celým Českem

Náchodsko - Tradice se musejí dodržovat, a tak i letos se sejdeme na mnoha místech v republice a zanotujeme si známé vánoční písně.

V Hronově se tentokrát čepovala černá novopacká jedenáctka

Náchodsko - Stoprocentní úspěšnost zaznamenaly regionální celky v nedělním 12. kole hokejové Krajské ligy mužů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT