Úvodem přivítala moderátorka večera Lucie Peterková všechny přítomné a hudební skupinu Dynamic, která večer na rozehřátí zahájila krátkou taneční sérií. Aby přítomní načerpali trochu inspirace, nastoupily na parket dívky z taneční školy Ballare ze Rtyně v Podkrkonoší se svým vystoupením. Po taneční sérii nastal čas na slavnostní oceňování. Nejprve byli vyhlášeni nejlepší běžci z Hronova z loňského závodu Hronov – Náchod, kde byla v ženské kategorii oceněna Hana Ročková a v mužské kategorii Jiří Petr. Následovalo vyhlášení nejlepších hráčů I. a II. Ligy neregistrovaných hokejistů v kategoriích: nejlepší střelec a nejlepší brankář, poté již přišlo na řadu ocenění nejlepších družstev. Pro všechny oceněné byl připraven pohár, diplom a láhev šampaňského. Všichni převzali ceny včetně gratulací z rukou starostky Hany Nedvědové a prezidenta Project sport Hronov o.s. Romana Touška.

Na prvním místě se v II. Lize neregistrovaných hokejistů umístilo družstvo z Police nad Metují a v příští sezoně postupuje do první ligy. Na dalších místech skončily HC Slavoj Teplice nad Metují a TJ Sokol Horní Radechová.

V I. lize si prvenství vybojovali Prezidenti Hronov, kteří poslali na druhé místo loňské vítěze z HC Bezedos, třetí místo obsadili Kocouři ze Sparty Úpice.

Po dalším tanečním vystoupení dívek z taneční školy Ballare a tombole o hodnotné ceny pokračovala bujará zábava za hudebního doprovodu skupiny Dynamic až do ranních hodin.

(Jiří Mach)