HC Wikov Hronov – SK Třebechovice pod Orebem 8:1 (0:0, 4:0, 4:1). První přesilovku Hronov zahodil, nevedlo se ani hostím při přesile pět na tři. Po ubránění zazdil loženku Martin Franců. V 17. min. stáli při hronovském Kudrnovi všichni svatí, když Podzimek rozezvučel horní tyč. V poslední minutě Lochman kryl tři střely domácích, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Ve 22. min. Martin Franců  adresoval přihrávku Hornyšovi a ten  otevřel skóre – 1:0. Za necelou minutu sklepl Kozák před brankou hostí nahození Johna od modré – 2:0.  Hosté se nadechli k náporu, ale novic Kudrna v brance domácích čaroval. V 16. min. pykal za faul Kostka, za pouhých šestnáct sekund se však mohl vrátit do hry, což mu dovolil třetí gól v síti Lochmana. Martin Franců doklepl odraženou střelu Mlatečka – 3:0. O pár sekund později Táborský střílel, Lochman jen vykopl před sebe a Vítek dorážel na 4:0.
V nástupu do posledního dějství hrál Hronov dvojnásobnou přesilovku, Borůvka s Hornyšem vyšachovali hosty a posledně jmenovaný rozvlnil síť – 5:0. Vzápětí Hubáček z ostrého úhlu nachytal na švestkách Lochmana a vyhnal ho na střídačku – 6:0. Ve 46. min. domácí obrana chybovala, ujel Drašar a jeho blafák byl jistý – 6:1, Ve 49. min. výborný Kudrna za rozhodnutého stavu nechal zachytat Exnera. V 54. min. Vítek objel branku a Ropický nemohl nedat – 7:1. Pět minut před sirénou při hře čtyři na čtyři Martin Franců zblízka pod víko ukončil střelecký zápis na 8:1.
Václav Voříšek, trenér Hronova: „Utkání jsme sehráli přesně tak, jak jsme si naplánovali. Kluci splnili do puntíku naordinovanou taktiku, za což jim patří poděkování. Hosté přijeli bez pěti loňských opor a s minimálním počtem hráčů neměli příliš šancí. Vyhráli jsme zaslouženě.
Sestava Hronova: Kudrna (49. Exner) – Borůvka, Hornyš, Táborský, Mlateček, Klust – Ma. Franců, Hubáček, Šafář – Ropický, Mi. Franců,Vítek – Rojšl, Kozák, Picka –  Kubeček.

HC Jaroměř – HC Trutnov 2:5 (0:2, 0:2, 2:1). Neuběhly ani dvě minuty a domácí museli čelit první přesilovce, tu ale ubránili. V 8. min. se vyznamenal domácí Bernart proti střele Veselého. Trutnov v 10. min. využil zaváhání Novotného a Veselý trefil přesně – 0:1. V 17. min. nahrál Novotný Hrabicovi, jehož příklep těsně minul Vichovu branku. Na druhé straně dokázal Chytráček využít srážku obránců Jaroměře – 0:2.
Hned v úvodu druhé třetiny domácí prohráli čtyřikrát po sobě v obranné třetině bule. Byla z toho jedna tyčka a vyloučení Podzimka. A v přesilovce třetí gól v síti Bernarta z hokejky Vondřejce. Jaroměř sevřela Trutnov při vyloučení Antonína, ale na rozdíl od soupeře bez gólového efektu. A Trutnov trestal dál, když dokázal využít další přesilovku –  0:4. V čase 34:38 narazil na mantinel Dudadík Zítka. Pro oba zápas skončil, hůře na tom byl trutnovský hráč, který skončil v péči ošetřovatelů.
Minutu po druhé přestávce se odehrál souboj domácího kapitána s Vichem, ten byl úspěšnější. Z protiútoku Luštinec zvýšil na 0:5. V čase 43:10 dostali hosté možnost trestného střílení, to Bernart chytil. V 50. min. konečně Jaroměř zlomila prokletí a Novotný snížil na 1:5. Na obou stranách se v tu chvíli hrálo ve čtyřech. Tato hra domácím vyhovovala, neboť z dálky Vicha nachytal Bujňák – 2:5. V 56. min. do třetice zvonila jaroměřská tyčka. Poté krátce po sobě usedli na trestnou Koblížek a Světlík, ale Bernart byl skvělý. Navrátilec z trestné, Světlík, byl v nájezdu sražen a diváci viděli druhé trestné střílení. A rovněž neúspěšné z pozice střelce.
Josef Veselý, vedoucí mužstva Jaroměře: „Soupeři musím pogratulovat k vítězství, hráči Trutnova byli rychlejší a razantnější."
Sestava Jaroměře: Bernart – Dostál, Bujňák, Koblížek, Merkl, Kotrč, Ježík – Vejman, Křepinský, Hamáček – Podzimek, Novotný, Hrabica – Mi. Kukal, Dudadík, Krause – Světlík.

HC Náchod – TJ Spartak Nové Město nad Metují 2:1 (0:0, 0:1, 2:0). Úvodní třetina prestižního derby branku nepřinesla, byť šance na obou stranách byly, brankáři Luňák s Bieglem však střelce soupeře zkrotili.
Bezbrankové skóre vydrželo celou polovinu zápasu, když v úvodu 31. min. skóroval hostující Praus – 0:1. Hned po obdržené brance měl vyrovnání na své holi Leeder, ale v dobré pozici mířil nad branku. V úvodu 39. min. předvedl parádní semafor domácí Luňák, když lapil dělovku Jakla od modré.
V úvodu třetí třetiny pálil domácí Hendrich. Ve 42. min. při hře čtyři proti čtyřem Janoušek našel Pánka, ten nahrál neobsazenému Jurčovi, který vyrovnal na 1:1. Další domácí radost přišla v 51. min., když Petr našel Šejnohu, který otočil na 2:1. V 54. min. byl Pausem zezadu naražen Stehno, pro něhož zápas skončil. Praus za tento zákrok obdržel navíc desetiminutový osobní trest. V závěru domácí přečkali vyloučení Hradeckého a mohli se radovat z prvních tří bodů nové sezony.
Ludvík Berger, trenér Náchoda: „V tradičním derby nám v úvodní třetině nervozita svazovala ruce a nohy. Od druhé třetiny jsme byli lepší, ale inkasovali jsme branku my. Ve třetí třetině jsme ještě více zvýraznili naši převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit dvěma vstřelenými brankami. Mám radost z vítězného vykročení do nové sezony, hrál se vyrovnaný hokej jak tomu v těchto derby většinou bývá."
Pavel Kodym, trenér N. Města: Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo k domácím."
Sestavy – Náchod: Luňák – Hendrich, Kosík, Verner, Pánek, Špetla (10. Javůrek), Pazdera – Petr, Škoda, Šejnoha – Stehno, Janoušek, Jurča –  Hradecký, Leeder, Presse. N. Město: Biegl  – Jakl, Dittrich, Marša, Dufek, Šnejdr, Plíhal – Ježek, Kodym , Praus – Hudeček, Chmelík, Vlček – Škoda, Reichmann, Řehák – Lukášek. (mš, jv, jk, mr)