Pouhá dvě kola zbývají odehrát v Krajské hokejové lize mužů Královéhradeckého kraje, v tom dvanáctém se diváci opět žádného překvapivého výsledku nedočkali.

Hokejisté Nového Města v krajském derby jednoznačně přehráli Náchod 6:1 a stejným výsledkem uspěl bydžovský Stadion v hale nevyzpytatelné Jaroměře.

Dvacetiletý gólman Tomáš Saidl byl hlavní hvězdou zápasu mezi vrchlabským Stadionem a týmem HC Benátky nad Jizerou.
Doma s nulou. Hronov nezvládl poslední třetinu. Vrchlabí zradila bídná koncovka

Roli favorita potvrdili také hráči Třebechovic pod Orebem, kteří na vlastním ledě načepovali desítku outsiderovi z Opočna.

Největší drama bylo podle očekávání k vidění v Trutnově. Domácí Draci tu nad lídrem tabulky z Nové Paky vedli po dvou třetinách 5:3! Jenže na začátku třetí dvacetiminutovky přišla pro trutnovské hráče i fanoušky pořádná sprcha. Hosté během pouhých 34 (!) vteřin skóre třemi góly otočili, za pár sekund přidali další gól a duel nakonec vyhráli 9:6.

Krajská liga KHK, 12. kolo

Trutnov – Nová Paka 6:9

Fakta – branky a nahrávky: 6. Chaloupka (Vácha), 13. Švadlák (Rada, Chaloupka), 23. Bureš (Švadlák), 35. Šimoníček (Vondráček), 38. Bureš (Luštinec, Mach), 60. Smékal (Šimoníček) – 12. Hnik (Bondar, Junek), 19. Fedulov (Rossokha, Fišar), 20. Leder (Kotyza, Nevyhoštěný), 46. Fedulov (Hnik, Suvorov), 46. Horyna (Nevyhoštěný), 46. Kindyshev (Hnik, Bondar), 47. Kotyza (Hric, Nevyhoštěný), 50. Fišar (Fedulov), 56. Leder (Nevyhoštěný, Kotyza). Rozhodčí: T. Veselý – Martin Bednář, Runštuk. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 232. Třetiny: 2:3, 3:0, 1:6.

HC Trutnov: D. Krejčí (Pluháček) – L. Junek, L. Vácha, Mostecký, P. Chaloupka, Z. Křížek, T. Křížek, J. Zákravský, Štembera – R. Mach, Švadlák, M. Rada, Šimoníček, Vognar, Vondráček, Luštinec, Oppelt, Smékal, Chytráček, M. Bureš, Janoušek. BK Nová Paka: M. Bouška (Kundrík) – Leder, R. Pour, Š. Junek, Pekárek, Vrba, Suvorov, Kotyza – Rossokha, Hnik, Fedulov, Bondar, Kindyshev, Horyna, Hric, Fišar, M. Nevyhoštěný, Šípek.

Hokejisté Nové Paky se dvě třetiny v Trutnově trápili, v závěrečné ale soupeře smetli šesti trefami.Hokejisté Nové Paky se dvě třetiny v Trutnově trápili, v závěrečné ale soupeře smetli šesti trefami.Zdroj: Petr Čepek

Nové Město nad Metují – Náchod 6:1

Fakta – branky a nahrávky: 8. Reichmann (Pohl), 18. Černý (Hynek, Dostál), 28. Vitebský (Bucek, Hynek), 43. Hynek (Dostál, Bucek), 51. Hylena (Dvořák), 60. Vitebský (Hynek, Bucek) – 27. Matouš (Havrda). Rozhodčí: Pecha – M. Horák, F. Plodek. Vyloučení: 7:8. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 150. Třetiny: 2:0, 1:1, 3:0.

TJ Spartak Nové Město nad Metují: Z. Biegl (J. Čáp) – J. Vitebský, Klust, Šrenk, D. Dufek, Mert, Pohl, V. Dostál – D. Reichmann, J. Černý, J. Bucek, Hylena, T. Hynek, T. Veselý, J. Dvořák, Vanát, L. Prouza. HC Náchod: J. Novotný (Š. Kouba) – Vytlačil, Suk, Malina, J. Štěpán, P. Škoda, D. Novák – F. Havrda, Červíček, Vondřejc, M. Škoda, Franců, Kubasa, Verevochkin, Matouš, Láska, P. Zeman, Subbotin.

KLM Liberecko - 8. kolo: Jičín - Lomnice nad Popelkou 7:4.
Přestřelka v derby, výhru Jičína nad Lomnicí řídil pěti body Průšek

Jaroměř – Nový Bydžov 1:6

Fakta – branky a nahrávky: 31. Souček (Krause, Krejcar) – 12. Muška (Matějíček, Procházka), 25. Bezděk (Brotánek), 28. Němec (Zmítko, Novák), 37. Bezděk (Černý, Brotánek), 39. Hlaváček (Muška, Zmítko), 41. Procházka (Hlaváček, Pilný). Rozhodčí: M. Šmika – P. Karlík, O.Rezek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:2. Diváci: 113. Třetiny: 0:1, 1:4, 0:1.

HC Jaroměř: V. Mrázek (od 37. Prokš) – D. Voňka, Kotrč, V. Dvořák, Mišinec, M. Krejcar, L. Souček II, T. Bujňák – A. Holub, Háze, Kašpar, Teuber, Krause, Vejman, J. Tomášek. Stadion Nový Bydžov: F. Veselý (Paleček) – J. Muška, F. Novák, Matějíček, Brotánek, Bezděk, Zmítko – M. Němec, Postolka, M. Procházka, D. Jebavý, M. Černý, Teplý, D. Brožek, Hlaváček, J. Pilný.

Hokejisté Třebechovic pod Orebem byli v souboji s Opočnem jasným favoritem a svoji roli s přehledem zvládli.Hokejisté Třebechovic pod Orebem byli v souboji s Opočnem jasným favoritem a svoji roli s přehledem zvládli.Zdroj: Stanislav Souček

Třebechovice p. O. – Opočno 10:2

Fakta – branky a nahrávky: 3. Jušta (Drašnar), 9. Dittrich (Drašnar), 19. Drašnar (Javůrek, Vik), 34. Sajdl (Netušil, Mlateček), 36. Netušil (Sajdl, Mlateček), 45. Sajdl (Netušil, Menyhárt), 45. Souček (Drašnar), 48. Wolf (Drašnar, Kostka), 52. Jušta (Wolf, Drašnar), 60. Jušta (Kostka, Drašnar) – 8. Petr (Mlateček), 19. Petr (Dudadík, Burdych). Rozhodčí: Veinfurter – Š. Boček, Hurei. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:1. Diváci: 125. Třetiny: 3:2, 2:0, 5:0.

SK Třebechovice pod Orebem: T. Petrů (J. Vaněk) – V. Kostka, J. Plíhal, D. Souček, Dittrich, M. Mlateček, M. Veselý – J. Drašnar, J. Wolf, Menyhárt, J. Jušta, Sajdl, T. Drašnar, J. Vik, Netušil, M. Javůrek. HC Opočno: Šinkora (Lequin) – M. Podzimek, Burdych, T. Franc – V. Koudelka, V. Petr, Steklík, Škrabal, Stehno, D. Mlateček, J. Čapek, Dudadík, M. Janda, Mervart.

8. HC Opočno 12 0 0 0 12 27:101 0

Program 13. kola – neděle 17.00: Nová Paka – Jaroměř, Nový Bydžov – Nové Město nad Metují, Náchod – Třebechovice pod Orebem, Opočno – Trutnov.