HC BAL Dvůr Králové HC - Náchod 3:2 (1:0, 0:2, 2:0). Pro hosty velmi důležité utkání začalo oboustranně opatrně. Na první gól se čekalo až do poslední minuty první třetiny, kdy posunul bezbrankové skóre domácí Zdráhal 1:0.

Ani druhá třetina nepřinesla žádné gólové dostihy. Na konci 35. minuty usedl na trestnou lavici hostující Chudý a o půl minuty později se prosadil v oslabení Petr 1:1. V polovině 39. min. si šel na trestnou lavici odpočinout domácí Zdráhal a deset vteřin před druhou sirénou ho povolal zpět náchodský Pánek 1:2.

Náchod potřeboval vyhrát, jenže mu hrubě nevyšel vstup do třetího dějství. Do rovnovážného stavu vrátil zápas už po čtyřech minutách Rychtera a o necelé dvě minuty později už šli domácí po trefě Háze do vedení 3:2. Náchodu na vyrovnání či případný zvrat nepomohla početní výhoda v 55. minutě, ani oddechový čas a následná hra bez brankáře.

Sestava Náchoda: Navrátil - Pavlík, Pánek, Burdych, Dostál, Horčička, Verner, Vondřejc, Hudeček, Chudý, Petr, Škoda, Karel, Jurča, Zeman.

BK Nová Paka - TJ Spartak Nové Město nad Metují 5:3 (2:1, 3:1, 0:1). Hosté odjížděli v hodně oslabené sestavě, což se promítlo do průběhu utkání. Domácí začali zhurta a už na konci čtvrté minuty se trefil Štěpán 1:0. Druhá novopacká pětka ve středu doslova řádila, po vedoucí brance ofenzivního beka se prosadil na začátku 12. minuty Slabý 2:0. Dvougólové vedení domácí drželi zhruba minutu, na třetinových 2:1 snižoval Janoušek.

Také druhé dějství přineslo slepené branky. Nejprve se prosadil opět domácí Slabý, aby v následující minutě snižoval na 3:2 Potuček. Ještě před vypršením poloviny zápasu ale přidal svou druhou trefu Štěpán 4:2. Gólovou tečku za druhou částí udělal ve 37. minutě Zvolenský 5:2.

Poslední dějství už přineslo jen Kodymovo snížení na 5:3.

Sestava N. Města: Čáp (28. Horáček) - Jakl, Hejduk, Dufek, Marša, Zámečník, Kodym, Reichmann, Potuček, Janoušek, Škoda, Plíhal, Vencl, Dittrich.