Náchodsko: Hokejové utkání.

7.12.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

HC Trutnov – HC Wikov Hronov 1:3 (1:0, 0:0, 0:3).

Hronovští hokejisté prožívají krasné období, ve kterém porážejí jednoho soupeře za druhým. Další jejich obětí se stali hokejisté Trutnova. Hronovští sice byli v první třetině jasně lepší, jenže po ní odcházeli do kabin s jednobrankovou ztrátou. Toto hubené vedení domácí drželi až do závěrečné části. Svěřenci trenéra Měsíčka se v Trutnově dlouho nemohli střelecky prosadit, vše ale nakonec zlomil ve 44. min. Kozák, který vyrovnal na 1:1. Vítěznou branku střetnutí přidal o tři minuty později probouzející se kanonýr Milan Škoda, který ještě tři minuty před závěrečnou sirénou uzavřel na konečných 1:3.
Spartak Nové Město n. Met. – SK Třebechovice 5:1 (0:1, 4:0, 1:0). Domácí hokejisté předvedli proti Třebechovicím podobný úvod, jako v jejich prvním vzájemném duelu.

Spartakovci domácím divákům opět předvedli v první třetině festival neproměněných šancí, za což je soupeř potrestal, když úvodní část vyhrál 1:0. Ve druhé třetině však domácí opět nalezli ztracenou střeleckou mušku a čtyřmi přesnými zásahy utkání definitivně rozhodly. V poslední třetině si už domácí s přehledem náskok hlídali, v závěru utkání navíc několikrát Spartakovce podržel gólman Bláha.

Příští kolo – NE 9. prosince (17.00): Dvůr Králové – Třebechovice; Nové Město – Trutnov; Opočno – Nový Bydžov; Jaroměř – Hronov.
Fakta z obou utkání naleznete na straně 27.

7.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Sobotka - Náchod B

Počítání volebních hlasů.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Těším se na to, co mi život přinese nového, říká Soňa Marková

Náchod - “Výsledky voleb jsou pro mě osobně a hlavně pro KSČM velkým zklamáním. Nečekali jsme, že se hlasy přesunou tak významně ke stranám, které jsou spíše populistické. Ale voliči rozhodli,” říká poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.