VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Milan Kotyška k devíti trefám přidal i vítěznou „Supertrefu“

Hradec Králové – Vítězem devátého dějství zimní hokejové Tip ligy čtenářů východočeských deníků se stal MILAN KOTYŠKA z Českého Meziříčí (startovní číslo HK0267).

25.2.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Karel Pech

Ten jako spousta dalších získal úctyhodných 17 bodů, nejblíže však byl celkovému počtu branek v kole. Hodně blízko vítězství v celé soutěži je jedno kolo před koncem Miroslav Špaček z Vlčkovic. Vítěze 9. kola žádáme, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. 602 687 661, kde se dohodne na předání ceny, balíčku piva Tambor.

Průběžné pořadí

NHL (1. – 6. místo)
HK0096 Miroslav Špaček, Vlčkovice 17 89
HK0055 Josef Hofman, Černčice 17 74
HK0023 Petr Šolc, Machov 17 74
HK0012 Josef Veselý, Jaroměř 17 68
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 14 68
HK0279 Zdeněk Žáček, Úpice 14 68

KHL (7. – 18. místo)
HK0276 Jiří Řízek, Houdkovice 17 65
HK0164 Jaroslav Suchánek, Potštejn 17 65
HK0022 Jan Šolc, Machov 17 65
HK0255 Bohuslav Šolín, Val 17 65
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 17 65
HK0169 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 17 65
HK0014 Josef Jakubec, Náchod 14 65
HK0059 Jakub Svatoš, Zlíčko 17 62
HK0201 Jan Hanuš, Hradec Kr. 14 62
HK0211 Miloš Jón, Chomutice 14 62
HK0274 Pavel Marek, Rychnov n. K. 14 62
HK0011 Roman Rainet, Velké Poříčí 11 62

EXTRALIGA (19. – 58. místo)
HK0070 Vlastimil Gabriel, Vinary 17 59
HK0142 Luboš Chlad, Kosičky 17 59
HK0241 Vladislav Kuchař, Rychnov 17 59
HK0258 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 17 59
HK0235 Jaroslav Patřín, Lužany 17 59
HK0115 Michal Přibyl, Borohrádek 17 59
HK0140 František Hnik, Lužany 14 59
HK0291 Libor Kubáněk, Dolní Branná 14 59
HK0269 Viktor Macek, Běstviny 14 59
HK0103 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 14 59
HK0242 Bořek Krejčí, Solnice 11 59
HK0292 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 11 59
HK0293 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 11 59
HK0111 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 17 57
HK0287 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 57
HK0266 Juraj Jirásek, Sněžné 17 56
HK0180 Zdeněk Kříž, Převýšov 17 56
HK0312 Ludmila Maturová, Libštát 17 56
HK0338 Klaus Püschel, Trutnov 17 56
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 17 56
HK0027 Lenka Rýdlová, Náchod 17 56
HK0199 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 17 56
HK0268 Miloš Šenkýř, Dobruška 17 56
HK0324 Karel Havelka, Trutnov 14 56
HK0314 Otakar Jón, Trutnov 14 56
HK0114 Karel Přibyl, Hradec Kr. 14 56
HK0195 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 14 56
HK0061 Radek Svatoš, Zlíčko 14 56
HK0170 Václav Vaněček ml., Houdkovice 14 56
HK0168 Jana Vaněčková, Houdkovice 14 56
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 14 56
HK0004 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 14 56
HK0205 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 11 56
HK0290 Janek Kubáněk, Dolní Branná 11 56
HK0024 Petra Nováková, Habřina 11 56
HK0296 Miloslav Nykl, Dolní Branná 11 56
HK0148 Jiří Pešek, Hradec Kr. 11 56
HK0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 11 56
HK0230 Martin Dejl, Louny 8 56
HK0110 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 17 54

I. LIGA (59. – 115. místo)
HK0267 Milan Kotyška, České Meziříčí 17 53
HK0038 Ivoš Dius, Velké Poříčí 14 53
HK0294 Věra Kubáňková, Dolní Branná 14 53
HK0248 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 14 53
HK0034 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 14 53
HK0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 14 53
HK0040 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 14 53
HK0208 Michal Matura, Semily 14 53
HK0327 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 14 53
HK0035 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 14 53
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 14 53
HK0030 Miroslav Pácalt, Náchod 14 53
HK0029 Vlasta Pácaltová, Náchod 14 53
HK0117 Václav Polívka, Hradec Kr. 14 53
HK0064 Lenka Taichmanová, Prasek 14 53
HK0090 Eva Zimová, Sloupno 14 53
HK0019 Petr Drašnar, Václavice 11 53
HK0052 Milan Ducháč, N. Město n. M. 11 53
HK0259 Vladimír Gutler, Dobruška 11 53
HK0322 Václav Herout, Trutnov 11 53
HK0315 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 53
HK0247 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 11 53
HK0277 Josef Plachetka, Houdkovice 11 53
HK0133 Jiří Bílek, Libčany 8 53
HK0007 Gisela Hlavatá, Náchod 8 53
HK0057 Petr Hofman, N. Město n. M. 5 53
HK0141 Otto Vodák, Hradec Kr. 5 53
HK0399 Václav Tarantík ml., Smiřice 14 52
HK0124 Roman Žák, Hradec Kr. 14 51
HK0126 Kamila Žáková, Hradec Kr. 14 51
HK0016 Jan Jakubec, Náchod 8 51
HK0044 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 0 51
HK0155 Ivan Dušek, Hradec Kr. 17 50
HK0320 Leoš Herout, Trutnov 17 50
HK0080 Josef Hybner, Poděbrady 17 50
HK0281 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 17 50
HK0209 Dagmar Poláková, Jičín 17 50
HK0049 Silvestr Polomský, Česká Skalice 17 50
HK0146 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 14 50
HK0202 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 14 50
HK0079 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 14 50
HK0326 Karel Kábrt, Trutnov 14 50
HK0264 Milan Koty, České Meziříčí 14 50
HK0176 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 14 50
HK0341 Tomáš Kruliš, Trutnov 14 50
HK0109 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 14 50
HK0280 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 14 50
HK0224 Vlastimil Sudek, Libuň 14 50
HK0183 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 14 50
HK0178 Marie Buřičová, Chlumec 11 50
HK0162 František Dušek, Holohlavy 11 50
HK0334 Erich Kamitz, Chvaleč 11 50
HK0225 Alois Dejl, Jičín 8 50
HK0227 Iveta Dejlová, Jičín 8 50
HK0213 Pavlína Jónová, Chomutice 8 50
HK0233 Pavel Ozdin, Osenice 8 50
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 5 50

II. LIGA (116. – 199. místo)
HK0346 Gert Böhnisch, Mladé Buky 14 48
HK0179 Miroslav Buřič, Chlumec 14 48
HK0125 Kamil Žák, Hradec Kr. 11 48
HK0158 Jana Kozová, Hradec Kr. 17 47
HK0072 Zdeněk Munzar, Podoliby 17 47
HK0303 Milan Sůra, Dolní Branná 17 47
HK0348 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 17 47
HK0139 František Hnik ml., Lužany 14 47
HK0200 Roman Hýsek, Hradec Kr. 14 47
HK0350 Jiří Pelák, Dvůr Králové 14 47
HK0151 Michal Přibyl, Třebechovice 14 47
HK0032 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 14 47
HK0300 Zdena Sůrová, Dolní Branná 14 47
HK0094 Jan Štembera, Hradec Kr. 14 47
HK0173 Jan Bílek, Praskačka 11 47
HK0006 Vladimír Čejp, Náchod 11 47
HK0105 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 11 47
HK0343 Marie Holá, Trutnov 11 47
HK0215 Miroslav Kracík, Jičín 11 47
HK0275 Pavel Marek, Javornice 11 47
HK0015 Aneta Nyčová, Náchod 11 47
HK0210 František Polák, Jičín 11 47
HK0113 Tomáš Přibyl, Borohrádek 11 47
HK0010 Eva Rainetová, Velké Poříčí 11 47
HK0175 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 11 47
HK0184 Luboš Rydrych, Týniště 11 47
HK0313 Milan Řehák, Libotov 11 47
HK0203 Marcela Sehnoutková, Hradec Kr. 11 47
HK0302 Petr Sůra, Dolní Branná 11 47
HK0043 Augustin Šála, Police n. M. 11 47
HK0033 Josef Čepelka, Velké Poříčí 8 47
HK0231 Lenka Dejlová, Louny 8 47
HK0229 Kateřina Halčáková, Jičín 8 47
HK0256 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 17 45
HK0386 Petr Mikas, N. Bydžov 14 45
HK0390 Josef Vaníček, Lužec 14 45
HK0340 Miloš Jirsák, Bukovina u Č. 17 44
HK0157 Petr Koza, Hradec Kr. 17 44
HK0262 Jaroslav Macek, Dobruška 17 44
HK0116 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 17 44
HK0082 Alena Purmová, Křičov 17 44
HK0357 Jaroslav Čížek, Dubenec 14 44
HK0278 Richard Ducháč, Úpice 14 44
HK0062 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 14 44
HK0373 Monika Hádková, Hradec Kr. 14 44
HK0194 Aleš Hojer, Hradec Kr. 14 44
HK0368 Petra Kosařová, Trutnov 14 44
HK0181 Vojtěch Kříž, Převýšov 14 44
HK0131 Aleš Kupka, Čánka 14 44
HK0316 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 14 44
HK0310 Ondřej Matura, Libštát 14 44
HK0311 Lukáš Matura, Libštát 14 44
HK0163 Martin Nosek, Solnice 14 44
HK0098 Roman Novák, Mžany 14 44
HK0071 Josef Pozler, Podoliby 14 44
HK0197 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 14 44
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 14 44
HK0305 Jan Zirm, Vrchlabí 14 44
HK0083 Alois Dejl, Jičín 11 44
HK0273 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 44
HK0216 Otakar Fendrych, Brdo 11 44
HK0086 Amálka Geletičová, Sloupno 11 44
HK0353 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 11 44
HK0056 Zdena Hofmanová, Černčice 11 44
HK0129 Petr Izák, Hradec Kr. 11 44
HK0130 Karel Kindl, Třebechovice 11 44
HK0005 Oto Klicpera, Otovice 11 44
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 11 44
HK0342 Romana Krulišová, Trutnov 11 44
HK0236 František Lachman, Jičín 11 44
HK0323 Zdena Pivková, Trutnov 11 44
HK0167 Josefa Suchánková, Potštejn 11 44
HK0153 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 8 44
HK0289 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 44
HK0226 Helena Dejlová, Jičín 8 44
HK0240 Tereza Halčáková, Osenice 8 44
HK0160 Jiří Kotek, Černilov 8 44
HK0206 Tereza Ozdinová, Osenice 8 44
HK0217 Lukáš Skrbek, Brdo 8 44
HK0060 Lukáš Svatoš, Zlíčko 8 44
HK0372 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 44
HK0345 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 44
HK0239 Jindřich Novotný, Hořice 5 44
HK0187 Milan Toušek, Týniště 2 44

KRAJSKÁ LIGA (200. – 299. místo)
HK0387 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 14 42
HK0285 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 14 42
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 0 42
HK0077 Milan Čapek, Podoliby 14 41
HK0295 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 14 41
HK0088 Petra Geletičová, Sloupno 14 41
HK0358 Jiří Knettig st., Provodov-Šonov 14 41
HK0120 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 14 41
HK0298 Alfréd Sacher, Dolní Branná 14 41
HK0349 Alena Slezáková, Dvůr Králové 14 41
HK0068 Pavel Tomšík, N. Bydžov 14 41
HK0332 Jaroslav Birke, Trutnov 11 41
HK0356 Jitka Čížková, Dubenec 11 41
HK0104 Zdena Havránková, Hradec Kr. 11 41
HK0191 Martin Izák, Jaroměř 11 41
HK0263 Milan Koleno, Dobruška 11 41
HK0119 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 11 41
HK0234 Marta Novotná, Hořice 11 41
HK0337 Milena Püschelová, Trutnov 11 41
HK0261 Martin Sosna, Dobruška 11 41
HK0017 Milan Jakubec, Náchod 8 41
HK0136 Dana Machačová, Hradec Kr. 8 41
HK0232 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 41
HK0128 Jana Štanderová, Librantice 8 41
HK0065 Martin Taichman, Prasek 5 41
HK0161 Petr Vacek, Hradec Kr. 5 41
HK0066 Pavel Zásada, N. Bydžov 5 41
HK0058 Radka Novotná, Černčice 2 41
HK0041 Josef Čermák, Velké Poříčí 14 40
HK0396 Pavel Konvalinka, Vamberk 14 39
HK0389 Miroslav Vostruha, Sloupno 14 39
HK0355 Lenka Hrbková, Pardubice 11 39
HK0031 Jiří Krista, Hronov 11 39
HK0074 Vlastimil Kout, N. Bydžov 17 38
HK0087 Eleonor Geletičová, Sloupno 14 38
HK0354 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 14 38
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 14 38
HK0309 Zdeněk Matura ml., Libštát 14 38
HK0075 Josef Nevrlý, N. Bydžov 14 38
HK0076 Olina Pozlerová, Podoliby 14 38
HK0207 František Vycpálek, Milíčeves 14 38
HK0344 Pavel Holý, Trutnov 11 38
HK0339 Lenka Hurtová, Trutnov 11 38
HK0143 Michal Chlad, Kosičky 11 38
HK0188 Petr Jedlička, Hradec Kr. 11 38
HK0073 Jaroslav Novotný, Podoliby 11 38
HK0330 Eva Pichová, Trutnov 11 38
HK0304 Robert Sůra, Dolní Branná 11 38
HK0186 Pavel Žák, Předměřice 11 38
HK0174 Milada Bílková, Praskačka 8 38
HK0363 Milan Bydžovský, Šaplava 8 38
HK0154 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 38
HK0063 Josef Taichman, Prasek 5 38
HK0408 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 37
HK0391 Blanka Hladíková, Lužec 14 36
HK0347 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 11 36
HK0047 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 36
HK0053 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 36
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 14 35
HK0093 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 14 35
HK0219 Helena Fendrychová, Brdo 11 35
HK0102 David Havránek, Hradec Kr. 11 35
HK0118 Michal Kozák, Hradec Kr. 11 35
HK0078 Jiří Pípa, N. Bydžov 11 35
HK0084 Pavel Purma, Sloupno 11 35
HK0297 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 11 35
HK0185 Jiří Samek, Týniště 11 35
HK0218 Helena Skrbková, Brdo 11 35
HK0228 Jan Halčák, Jičín 8 35
HK0192 Radek Sejtko, Hradec Kr. 8 35
HK0165 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 35
HK0166 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 35
HK0301 Jan Sůra, Dolní Branná 8 35
HK0412 Johana Hanušová, Hradec Kr. 5 35
HK0382 Jana Vaníčková, Sloupno 17 34
HK0238 Jaroslav Odvárko, Jičín 14 34
HK0388 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 17 33
HK0379 Milan Langr, Skřivany 14 33
HK0251 Libor Hladík, Nový Hrádek 11 33
HK0284 Jana Kotyková, Dolní Branná 11 33
HK0384 Věra Mikasová, N. Bydžov 11 33
HK0270 Teresa Šolínová, Val 11 33
HK0097 Oldřich Turek, Hradec Kr. 11 33
HK0054 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 11 33
HK0045 Jaroslav Valchař, Police n. M. 0 33
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov 14 32
HK0331 Josef Pich, Trutnov 14 32
HK0318 Naďa Hůlková, Trutnov 11 32
HK0418 Ladislav Köszegi, Trutnov 11 32
HK0089 Renata Munzarová, Sloupno 11 32
HK0156 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 11 32
HK0351 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 32
HK0250 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 32
HK0243 Stáňa Krejčová, Solnice 8 32
HK0196 Alena Sejtková, Hradec Kr. 8 32
HK0101 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 8 32
HK0013 Jana Veselá, Jaroměř 8 32
HK0008 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 32
HK0245 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 32
HK0223 Jaromír Jelínek, Jičín 2 32

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (300. – 364. místo)
HK0127 Monika Žáková, Hradec Kr. 14 30
HK0283 Jana Jirková, Dolní Branná 5 30
HK0282 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 30
HK0352 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 14 29
HK0265 Josef Kotyška, Nový Hrádek 14 29
HK0362 Zuzana Pípová, N. Bydžov 14 29
HK0085 Naďa Zimová, Prasek 14 29
HK0149 Jiří Bartoš, Štěnkov 11 29
HK0369 Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic 11 29
HK0308 Zdeněk Matura st., Libštát 11 29
HK0299 Jiří Sacher, Podhůří 11 29
HK0198 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 11 29
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany 8 29
HK0260 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 29
HK0336 Karel Kratochvíl, Trutnov 8 29
HK0137 Daniel Machač, Hradec Kr. 5 29
HK0220 Tomáš Houška, Jičín 0 29
HK0405 Zdeněk Purma, Smidary 17 28
HK0048 Jiří Soukup, Česká Skalice 11 27
HK0172 Richard Bílek, Urbanice 8 27
HK0244 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 27
HK0325 Soňa Kábrtová, Trutnov 17 26
HK0222 Stanislav Kozák, Železnice 14 26
HK0411 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 14 26
HK0190 Tibor Platinský, Kr. Lhota 14 26
HK0182 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 11 26
HK0134 Hana Bílková st., Libčany 8 26
HK0370 Jana Šrytrová, Petrovice 8 26
HK0286 Radek Tauchmann, Dolní Branná 8 26
HK0159 Petr Želiezko, Hradec Kr. 5 26
HK0212 Ondřej Jón, Chomutice 2 26
HK0039 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 26
HK0037 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 0 26
HK0221 Václav Kameník, Jičín 11 25
HK0329 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 25
HK0415 Jiří Holý, N. Bydžov 14 24
HK0409 Jan Havrda, Jičín 11 24
HK0147 Milan Dušek, Týniště 8 24
HK0121 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 0 24
HK0150 Jiří Chabada, Hradec Kr. 0 24
HK0081 Zdeněk Purma, Křičov 0 24
HK0112 Vladimír Racek, Hradec Kr. 14 23
HK0249 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 8 23
HK0333 Marek Birke, Trutnov 5 23
HK0069 Eduard Důbrava, Petrovice 5 23
HK0028 Filip Knettig, Provodov-Šonov 5 23
HK0257 Roman Izák, Opočno 2 23
HK0253 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 23
HK0042 Dana Hrubá, Velké Poříčí 0 23
HK0306 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 0 23
HK0036 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 23
HK0145 Radek Chlad, Kosičky -1 23
HK0214 Oldřich Čapek, Jičín 8 22
HK0381 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 8 21
HK0394 Lucie Šmídová, Hřibiny 8 21
HK0397 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 5 21
HK0171 Václav Vaněček st., Houdkovice 0 21
HK0321 Michal Herout, Trutnov 11 20
HK0335 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 11 20
HK0189 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 11 20
HK0364 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 8 20
HK0099 Michaela Nováková, Mžany 8 20
HK0288 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 20
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov 8 20
HK0193 Jindřich Vondráček, Třebechovice 2 20

LIGA AMATÉRŮ (365. – 400. místo)
HK0374 Jana Havrdová, Jičín 11 19
HK0378 Antonín Urban, Kozojedy 8 19
HK0432 Miloslav Dejl, Liberec 8 18
HK0177 Pavel Bahník, Třebechovice 2 18
HK0051 David Runštuk, Velká Jesenice 0 18
HK0144 Renata Chladová, Kosičky 8 17
HK0376 Bedřich Šimon, Popovice 8 17
HK0138 Roman Machač, Hradec Kr. 5 17
HK0365 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 2 16
HK0380 Jaroslav Vaníček, Sloupno 0 16
HK0395 Jan Hellinger, Dobruška 5 15
HK0122 Andrea Neumannová, Hradec Kr. 0 15
HK0050 Jan Runštuk, Velká Jesenice 0 15
HK0361 Pavel Vízek, N. Bydžov 0 15
HK0367 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. 11 14
HK0025 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 2 14
HK0359 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 14
HK0401 Radek Zima, Prasek 0 14
HK0366 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 13
HK0398 Anna-Marie Hanušová, HK 2 12
HK0392 Petr Hellinger, Dobruška -1 12
HK0254 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 11
HK0403 Matěj Zima, Prasek 0 11
HK0404 Radek Zima ml., Prasek 0 11
HK0402 Jana Zimová, Prasek 0 11
HK0100 Václav Kuchař, Hradec Kr. -1 11
HK0237 Josef Kotnik, Chyjice 11 10
HK0416 Luděk Bradna, N. Bydžov 0 9
HK0046 Tomáš Crha, N. Město n. M. 0 9
HK0414 Oldřich Čapek, N. Bydžov 0 9
HK0095 Patrik Špaček, Lochenice 0 9
HK0252 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 8
HK0377 Jan Handa, Jičín 0 8
HK0307 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 0 8
HK0434 Vítězslava Pípová, N. Bydžov 0 8
HK0406 Hana Purmová, Sloupno 0 8

SOUTĚŽ AMATÉRŮ (401. – 437. místo)
HK0132 Petr Buchal, Hradec Kr. 0 7
HK0426 Milan Čapek, Kunčice 0 7
HK0271 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 7
HK0427 Maruška Čapková, Podoliby 0 6
HK0428 Stanislav Peš, N. Bydžov 0 6
HK0429 Alena Pešavá, N. Bydžov 0 6
HK0092 Stanislav Vízek, N. Bydžov 0 6
HK0437 Jaroslava Bradnová, Podoliby 0 5
HK0246 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 5
HK0383 Alena Jedličková, Dvůr Králové 0 5
HK0407 Milan Lustig, Jičín 0 5
HK0400 Oldřich Matys, N. Bydžov 0 5
HK0430 Petr Reguli, Vrchlabí 0 5
HK0431 Štefan Kotek, Prasek 0 4
HK0106 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 4
HK0393 Dominik Hellinger, Dobruška 5 3
HK0425 Viktorka Bradnová, N. Bydžov 0 3
HK0421 Jiří Holý ml., N. Bydžov 0 3
HK0152 Roman Kamenický, Hradec Kr. 0 3
HK0420 Zdeněk Matuška, Milovice 0 3
HK0419 Alena Matušková, Milovice 0 3
HK0413 Libuše Vízková, N. Bydžov 0 3
HK0436 Iva Holá, N. Bydžov 0 2
HK0371 Oldřich Turek II, Hradec Kr. 0 2
HK0424 Lucie Bradnová, N. Bydžov 0 1
HK0272 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 1
HK0385 Jan Jedlička, Dvůr Králové 0 1
HK0422 Jiří Hlavnička, Králíky 0 0
HK0423 Jan Krejčí, Podoliby 0 0
HK0360 Michaela Vízková, N. Bydžov 0 0
HK0410 Zdeněk Buchar, Semily 0 -1
HK0433 Jaroslava Hrdá, Podoliby 0 -1
HK0435 Jaroslava Poláková, N. Bydžov 0 -1
HK0417 Luboš Smrc, Špinlerův Mlýn 0 -1
HK0123 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 -1
HK0375 Pavel Kejzlar st., Úpice 2 -10

Výsledky 9. kola
1. Hradec Králové – Slavia Praha 3:2⋌1
2. Sparta Praha – Pardubice 2:1⋌1
3. Třinec – Kometa Brno 4:1⋌1
4. Mladá Boleslav – Olomouc 6:3⋌1
5. Vrchlabí – Moravské Budějovice 8:3⋌1
6. Trutnov – Jablonec nad Nisou 3:5⋌2
7. Semechnice – Nová Paka 1:5⋌2
8. Dvůr Králové – Opočno 2:2⋌0
9. Hronov – Jaroměř B 14:2⋌1
10. Lanškroun – Třebechovice B 8:2 ⋌1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 77 branek.

Autor: Redakce

25.2.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jičín - Hronov
17

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

FOTO: Od opeřenců až po vysazení břízy

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT