Na ledové ploše poměřili síly malí hokejisté z HC Wikov Hronov, HCM Jaroměř, HC Krkonoše Trutnov a HC Kolín. Turnaj se hrál ve dvou kategoriích ročník 2003 a 2004, kde hrál každý s každým v zápasech 3x15 minut hrubého času. Vítězná družstva z obou kategorií se střetla o 3. 4. místo a o 1. 2. místo ve finále.

Čtvrté místo v kategorii ročník 2004 obsadil HC Krkonoše, třetí byl HC Hronov, druhý HCM Jaroměř a vítězství si vybojoval tým z HC Kolín.

V kategorii ročník 2003 skončil na čtvrtém místě HC Kolín, na třetím HCM Jaroměř, druhé místo si vybojovali hráči z HC Hronov, kterým finále moc nevyšlo a první příčku si vybojoval tým z HC Krkonoše. O absolutního vítěze nakonec rozhodlo až konečné skóre, jelikož obě družstva měla po turnaji shodný počet pěti bodů. Skóre ovšem rozhodlo v neprospěch domácích, kteří tak loňské vítězství neobhájili a Pohár města Hronova tak odcestoval společně s HC Krkonoše do Trutnova.

Po odehrání finále přišlo na řadu slavnostní předávání cen. Zde byli ještě oceněni nejlepší hráč z každého mužstva, nejlepší hráč turnaje, střelec, brankář, útočník, obránce a také trochu netradičně rovněž nejlepší bruslař.

Všechny týmy obdržely z rukou místostarosty města Hronova Josefa Théra a prezidenta HC Hronov Jindřicha Šťavíka diplom i sladký dort. První tři družstva ještě dostala poháry, medaile, věcné ceny a vítězové navíc putovní pohár města Hronova.

Překvapením pro hráče i příznivce byl po závěru slavnostního vyhlášení ohňostroj odpálený z tribuny pro diváky, který byl slavnostní tečkou za turnajem.

„Celý turnaj proběhl celkem hladce bez větších problémů. Hráči i diváci se chovali ukázněně a všichni vytvořili na stadionu skvělou atmosféru, která byla jako na ligových zápasech. Bohužel se nám loňské vítězství nepodařilo obhájit, ale kluci bojovali s plným nasazením, jen jim chybělo to pověstné štěstí,“ řekl k průběhu turnaje hlavní pořadatel a zároveň trenér nakonec druhého družstva Jiří Petr. (jim)