Hronov - N. Město n. M. 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Hronov zahájil novou sezónu s novicem Rudym v obraně, druhým gólmanem Navrátilem na lavičce a jen na pět beků.

Ve 4. minutě fauloval hostující Rojšl, po minutě Franců nabil Petrovi a ten propálil Biegla v brance Nového Města – 1:0. V 7. minutě Šejnoha střílel z úhlu do odkryté klece, Bieglova lapačka však byla rychlejší. Ve 12. minutě fauloval novoměstský Kozák, v oslabení však měli šanci hosté, brejk ale Mahdal skvěle vystihl. V poslední minutě první třetiny měl gólovku na holi Šejnoha, na Biegla však opět nevyzrál.

Ve 22. minutě po zbytečné ztrátě puku v obranné třetině Hronova prostřelil z úhlu Dufek Mahdala a srovnal na 1:1. Za minutu nato dal Exner naprosto regulérní gól, ani jeden z rozhodčích však kotouč za čárou neviděl, a tak nebyl gól uznán. Ve 25. minutě Mahdal kryl blafák hostí, pak Hronov s vypětím všech sil ubránil po sobě jdoucí vyloučení Petra a Ježíka. V polovině utkání pykal další hronovský hráč Exner, v oslabení ujel Dudadík, ale střílel těsně vedle. A tak opět platilo nedáš-dostaneš. V pokračující přesilovce Řezníček našel skulinku u pravé tyče domácí branky a strhl vedení na stranu hostí – 1:2. Ve 37. minutě v přesilovce vyraženou Ježíkovu střelu pohotově vrátil do sítě Fišer a vyrovnal na 2:2. Vzápětí hronovský Havelec zcela sám jen vyprášil kožich Biegla. Osm sekund před sirénou fauloval Kozák a již podruhé šel ven.

V nástupu do poslední třetiny hrál tedy Hronov přesilovku, dlouhatánský dobrý zámek však gól nepřinesl. Poté fauloval Šejnoha, po něm i Daňo a Město hrálo půlminutovou přesilovku pět na tři. Hronov ji však výborně ubránil, stejně se ale vedlo i Městu při vyloučení Rojšla. V 54. minutě Exner vysunul po křídle Perutka a ten našel místo vedle tyče Biegla a poslal Hronov do vedení 3:2. Za minutu nato ujel Petr, byl faulován, nařízenou penaltu však Fišer střílel jen do lapačky hostujícího gólmana. V 56. minutě si najel Šejnoha z druhé vlny a dělovkou po ledě poslal Ochotníky již do dvoubrankového brejku - 4:2. Hosté se však nevzdávali, minutu a půl před závěrečnou sirénou se z první trefil znovu Řezníček a snížil na 4:3. Závěr si však domácí zkušeně pohlídali a v docela pohledném utkání si připsali první vítězství v nové sezoně.

Jaroměř - Náchod 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Náchodští v derby nastoupili v brance s juniorem Koubou, domácí měli v brankovišti naopak zkušeného Vacka. V první třetině se hrál svižný hokej, v jehož úvodu měl více ze hry Náchod, v závěru se naopak hrálo v režii Jaroměře.

První vážnější situace přišla až v 10. minutě, kdy po sólovém průniku pálil Havrda nad Vackovu svatyni. Skóre se měnilo v čase 16:00 zásluhou hostujícího kapitána Macháně, který tečoval nahození Pánka. Náchod tím potrestal vyloučení Hlavničky - 0:1.

Ve druhé třetině se domácí nadechli k náporu, který přinesl zvrat. V úvodu 28. minuty vyrovnal Krause a o minutu a pět vteřin později se tentýž hráč postaral o vedení Jaroměře - 2:1. K vyrovnání pak nevedla ani vyloučení Součka z poloviny utkání a ani Kačerovského z úvodu 38. minuty.

Třetí část hry přinesla snahu hostí o zvrat, který nakonec přišel. Karty se začaly míchat na konci 56. minuty, kdy byl vyloučen Plíhal a za protesty obdržel jako bonus desetiminutový osobní trest brankář Kouba. Za něho si šel na trestnou lavici odpočinout mladík Maršík. Po necelé minutě si faulem pomohl domácí kapitán Hamáček. V čase 58:15 pohotová rána Chaloupky skončila v lapačce pohotového Vacka. Kýžené náchodské vyrovnání přišlo v téže minutě z hole Macháně - 2:2. Obě mužstva se už pomalu připravovala na prodloužení, když devět vteřin před třetí sirénou našel Pánek najetého Kodyma, který pohotovou ranou pod horní tyč vystřelil tři body pro hosty z Náchoda - 2:3. (mš, jk, mr)