Náchod zastavil výsledkový i tabulkový pokles

Náchodsko - Po dvou porážkách se hokejisté Náchoda propadli v tabulce Krajské ligy až na předposlední místo. S Novou Pakou tak Náchodští potřebovali nutně bodovat a dostat soupeře pod sebe.

11.1.2018 1

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Náchod – Nová Paka 5:3

Úvodní dějství zvládli Náchodští parádně, když jej vyhráli jasně 4:0.

Gólový účet zápasu otevřel Pánek, který potrestal vyloučení hostujícího De Carvalha – 1:0. Další přesilovkový gól zaznamenal v končící 10. minutě veterán Ježek – 2:0. Další dvě branky pak Náchodští vměstnali do poslední půl minuty první třetiny. Na 3:0 zvyšoval Škoda, který za záda hostujícího brankáře Škopa usměrnil střelu Vernera. Tento moment navíc hostujícího gólmana vytočil natolik, že si vykoledoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. A vteřinu před první sirénou upravil na třetinových 4:0 Havrda.

Vstup do druhé třetiny si asi domácí představovali podstatně lépe. Ve 22. minutě je postrašil snížením na 4:1 Hric a ani ne o minutu později dával T. Kadeřábek na 4:2. V polovině třetiny už to mohlo být jen o gól, střelu hostí však zastavila tyč Koubovy branky. Vzápětí však už domácí štěstí opustilo a Mach snižoval už na 4:3. Hned po buly však Macháň přinesl znovu klid na domácí hokejky – 5:3. Třetí dějství už žádnou branku nepřineslo.

Fakta - branky: 8. Pánek, 10. Ježek, 20. Škoda, 20. Havrda, 31. Macháň – 22. Hric, 23. T. Kadeřábek, 31. T. Kadeřábek. Rozhodčí: Pahulák – Dudadík, Pecha. Vyloučení: 5:4, navíc Škop (Nová Paka) 10 minut OT. Využití: 1:0. Diváci: 43. Třetiny: 4:0, 1:3, 0:0.

Zápas jak na houpačce vyhrál favorizovaný Jičín

Jaroměř – Hokejisté Jaroměře vstoupili do roku 2018 dvěma výhrami a tento výborný start do klíčové fáze základní části Krajské ligy chtěli potvrdit i proti vedoucímu Jičínu.

Jaroměř – Jičín 4:5

Ten však začal v Jaroměři suverénně a během dvou minut vedl už o dvě branky. Nejprve se v polovině 2. minuty trefil Sedmík a o pár vteřin později posunul skóre na 0:2 Nový. Ještě hůře to s Jaroměří vypadalo v polovině prvního dějství, kdy Borovec zvyšoval na třetinových 3:0 pro Jičín.

V přestávce se domácí hokejisté probudili a ve druhé třetině zahájili velkou stíhající jízdu. Hned v začínající 22. minutě snižoval na 1:3 Čtvrtečka a o minutu a půl později už bylo na jaroměřské stadionu po gólu Hamáčka opět veseleji – 2:3. V polovině zápasu přečkala Jaroměř oslabení a hned poté Háze srovnal stav zápasu na 3:3.

O osudu utkání rozhodla třetí část, v níž hostující Průšek potrestal hákování domácího Kačerovského a vrátil Jičínu vedení – 3:4. V 54. minutě navíc Borovec posunul skóre na 3:5. Na konečných 4:5 korigoval čtyři minuty před koncem Čtvrtečka.

Fakta - branky: 22. Čtvrtečka, 23. Hamáček, 36. Háze, 57. Čtvrtečka – 2. Sedmík, 2. Nový, 11. Borovec, 46. Průšek, 54. Borovec. Rozhodčí: Janovský – Mertlík, Kozák. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváci: 110. Třetiny: 0:3, 3:0, 1:2.

Střelecký koncert Hronova podpořený skvělým Mahdalem

Hronov – Výbornou aktuální formu potvrdili ve středečním kole hokejové Krajské ligy mužů hráči Hronova.

Hronov – Nový Bydžov 14:4

Účet gólově úrodného zápasu otevřel ve 3. minutě Dudadík, který dorazil Fišerovu střelu do tyče. Bydžov přispěchal s odpovědí v 6. minutě, kdy lehké nahození Menyharta na hronovskou branku lacino dotlačil za čáru Janoušek – 1:1. Hronov však vyrovnání nevykolejilo a vedení mu vrátil v 9. minutě Hylena, který nikým netísněn zavěsil – 2:1. V téže minutě krásnou kombinaci první hronovské pětky zakončil Dudadík – 3:1.

Hronov se dostal do laufu a v 10. minutě ho podržel skvělým zákrokem Mahdal. O chvíli později Hronov špatně střídal a byl potrestán vyloučením. V oslabení však vybojoval puk Hylena, posunul Vackovi, a ten zavěsil – 4:1. Při vyloučení Daňa nedal další vyloženou šanci hostující Novák a jen se zoufale chytil za hlavu. Později však Bydžov přesilovku přece jen využil, když střelu Vosyky tečoval Novák – 4:2.

Hosté se chytli a ve 14. minutě nájezd do odkryté hronovské obrany využil Černý – 4:3. Ihned po snížení odmítl domácí Šejnoha nabídku na pátý hronovský gól, když nedokázal dopravit kotouč do zcela prázdné klece. Minutu před první sirénou milimetrový ťukes první pětky zakončil Vacek a uzavřel skóre první třetiny na divokých 5:3.

V úvodu druhé části podržel domácí gólman Mahdal a pak opět mohli začít úřadovat ti, kteří se starají o góly. V polovině utkání ujeli v oslabení Vítek s Perutkem a ten trefil okno hostující branky – 6:3. O chvíli později Fišer vybojoval ztracený puk a sám vyškolil Veselého v brance Bydžova – 7:3. Ve 36. minutě se zapsal do listiny střelců také Šejnoha, jenž z ostrého úhlu zvyšoval na 8:3. To už bylo moc na gólmana Veselého, který přepustil své místo v brance náhradníkovi Tomášovi. Ani jeho však domácí neušetřili. V poslední minutě třetiny totiž roztočili kolotoč, Glos našel mezi kruhy Maška a ten zavěsil pod víko – 9:3.

Na začátku třetí třetiny se přihlásil o příspěvek do kasičky jubilejní desátou trefou Dostál a hosté rezignovali. Nechali na své modré úplně zapomenutého Dudadíka, a ten si pohrál s gólmanem a zkompletoval hattrick – 11:3. Ve 49. minutě kombinace Mlateček-Vítek-Perutek skončila dvanáctým zásahem. V 50. minutě postupovali hned tři úplně osamocení hronovští útočníci na gólmana, Šejnoha však lakotil, nepřihrál a gól nedal. Domácí to však mrzet nemuselo, o chvíli později totiž Glos dával na 13:3. Pak se přihlásil o slovo hostující Kubišta, jenž v 56. minutě korigoval na 13:4. Poslední slovo však měl hronovský Mašek když využil nezištnou přihrávku Vítka – 14:4.

Fakta - branky: 3. Dudadík, 9. Hylena, 9. Dudadík, 11. Vacek, 19. Vacek, 30. Perutek, 32. Fišer, 35. Šejnoha, 37. Mašek, 42. Dostál, 44. Dudadík, 49. Perutek, 56. Glos, 58. Mašek – 5. Janoušek, 14. Novák, 15. Černý, 56. Kubišta. Rozhodčí: Svoboda – Petr, Karous. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 300. Třetiny: 5:3, 4:0, 5:1.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 28 000 Kč

Dopravní dispečeři DISPEČER/-KA MKD. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou., Náplň práce: vytěžování, plánování práce pro kamiony, péče o zákazníky. Více informací na www.pjpt.cz/kariera. , Požadavky: praxe na obdobné pozici min. 3 roky, velmi dobrá práce na PC (MS Office, G-Suite, internet, atd.); aktivní znalost AJ nebo NJ; logické, kreativní, teamové myšlení; zájem o práci v oboru zaměstnavatele; řidičský průkaz sk. B., Kontakt zasláním životopisu na e-mail: milan@pjpt.cz. Pracoviště: P.j.p.t. s.r.o., Palackého, č.p. 364, 552 03 Česká Skalice. Informace: Milan Petráček, +420 491 453 132,603 882 301.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Fakturant 9 000 Kč

Fakturanti ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE, FAKTURANT/-KA,. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9000 kč, mzda max. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou., Náplň práce: vystavování faktur, zpracování dodavatelských faktur, příprava podkladů pro účetnictví., Požadavky: min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, praxe v administrativě, zkušenost s informačním systémem Helios výhodou, komunikační dovednosti, pečlivost., Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, rozmanitou práci v přátelském kolektivu, zaškolení., Kontakt - p. Malý Zdeněk, tel.: 491 482 281 (od 07:00 hod. do 12:00 hod.), e-mail: via@mybox.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchodská 285, Velké Poříčí.. Pracoviště: Via-nm s.r.o., Náchodská, č.p. 285, 549 32 Velké Poříčí. Informace: Zdeněk Malý, +420 491 482 281(od07:00hod.do16:00hod.).

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠIČ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Jedná se o šití potahů na opěrky do automobilů. Praxe v šití vítána., Zaměstnavatel nabízí: podnikové stravování, příspěvek na dopravu., Kontakt - Ing. Odl Daniel, tel.: +420 491 409 216, +420 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz nebo osobně na adrese Jugoslávská 260, Náchod (od 08:00 hod. do 14:00 hod.)., Místo výkonu práce: Jugoslávská 260, 547 01 Náchod., *. Pracoviště: Sněžka, výrobní družstvo náchod, Jugoslávská, č.p. 260, 547 01 Náchod 1. Informace: Daniel Odl, +420 491 409 216,+420 777 798 463.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 92 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU, PRACOVNÍK/-ICE VÝDEJE POKRMŮ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 92 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Tato pracovní pozice je vhodná jako pravidelný každoroční přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti jako zástup za kmenové zaměstnance v době dovolených a jiných nepřítomností. , Pracovní náplň: úklid administrativních prostor, výrobních prostor včetně souvisejícího sociálního zařízení, úklid prostor pro výdej pokrmů a prostor pro stravování včetně souvisejícího sociálního zařízení v souladu s HACCP, výdej pokrmů v souladu s HACCP, skladování, objednávky a doplňování občerstvení do prodejních automatů., Požadavky: minimální nižší střední odborné vzdělání, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, výpis z rejstříku trestů. , Zaměstnavatel nabízí: přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou, finanční ohodnocení 92,- Kč / hodina, zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti, podnikové stravování od 28,- Kč, kvalitní pracovní oblečení a obuv, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké benefity: půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů., V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název. Pracoviště: Wimex s.r.o., Broumovská, č.p. 72, 547 01 Náchod 1. Informace: Simona Vajsarová, .

V čele TIP ligy je Vítězslav Šolc starší

NÁCHODŠTÍ florbalisté (v černo-červeném) vstoupili do baráže o postup do první ligy porážkou na palubovce brněnského Hattricku.