Rozhodly o tom nedělní třetí čtvrtfinálové zápasy. Semifinálové série, které se už budou hrát na tři vítězství, začnou ve středu.

KHL Královéhradecka - 3. zápasy čtvrtfinále

Nová Paka – Nové Město nad Metují 9:0 (3:0, 3:0, 3:0). Branky: Hnik 2, Nevyhoštěný 2, Šuvara, Pulec, Kadeřábek, F. Moník, Krsek. Rozhodčí: Padevět – Smola, Ivančic. Vyloučení: 4:7, navíc Spal (Nová Paka) 5 minut + OK. Bez využití. V oslabení: 4:0. Diváci: 558. Nová Paka: F. Veselý – Mlčoch, Zeman, Spal, Pulec, J. Moník, Pour – Nevyhoštěný, Hnik, Hric – Šuvara, Kadeřábek, Malík – F. Moník, Kerekanič, Krsek – Kloutvor, Mach. Nové Město nad Metují: Biegl – Reichmann, Müller, Novák, Hanousek – Škoda, Bureš, Chmelík – Vencl, Řezníček, Lelka – Sedláček, Zákravský.
Konečný stav série: 2:1.

Náchod – Trutnov B 3:2 (0:1, 2:0, 1:1). Branky: Kodym, Maršík, Oppelt – Jakub Tatar 2. Rozhodčí: Veselý – Roischel, Pechánek. Vyloučení: 4:6, navíc Chaloupka (Náchod) 10 minut OT. Bez využití. Diváci: 230. Náchod: Kouba – Plíhal, Chaloupka, Verner, Komárek, Veselý, Srba – Maršík, Matouš, Šimoníček – Havrda, Kodym, Macháň – Vondřejc, Škoda, Oppelt. Trutnov B: Škop – D. Gabriel, Javůrek, L. Junek, Špetla, Š. Junek – Smékal, Jakub Tatar, Krsek – Rutrle, Poul, Křížek – Vacek, Rychlovský, Červíček – Jan Tatar, Synek.

Semifinále play off, 1. zápasy – středa 27. 2., 18.00: N. Paka – Jaroměř, Nový Bydžov – Náchod.   (mla, pt)

Jaroslav Hlinka v dresu Vrchlabí. Snímek je z druholigového duelu Vrchlabí - Kolín (5:4 po prodl.)