Ve fotogalerii Zdeňka Šulce se vracíme k přípravnému utkání hokejistů Hronova a Vrchlabí. Zatímco pro hosty z Krkonoš se jednalo o generálku na novou sezonu, domácí Wikov si později připsal ještě vysoké vítězství 9:1 nad účastníkem Krajské ligy Královéhradeckého a Pardubického kraje Náchodem.

Souboj druholigových rivalů jen nastínil, že si na ledě oba soupeři nic nedarují. Už na konci srpna ve Vrchlabí měli hronovští hráči na svém kontě tucet dvouminutových trestů a odveta byla na vyloučené ještě bohatší.

Souboje vrchlabských hokejistů se soupeřem z Letňan budou i v nadcházející sezoně patřit k ozdobám druhé ligy.
Repríza posledního play off znovu pro Letce. Generálka již ve čtvrtek s Hronovem

Hrál se však i hokej a v něm měli výsledkově dlouho navrch domácí. Ti trefami Kociána a Vaňkovského vedli ještě na konci druhé třetiny 2:0. Pak ale druhou přestávku orámovali svými góly Kastner s Moníkem a jelikož na obou stranách padlo ještě po jedné brance, šlo se do prodloužení.

V jeho čtvrté minutě rozhodl o prestižním vítězství pro Wikov Exner a po výsledku 2:1 z Vrchlabí si tak Hronov v přípravě připsal druhý cenný skalp rivala.

HC Wikov Hronov - HC Stadion Vrchlabí 4:3p

Fakta - branky a nahrávky: 7. Kocián, 26. Vaňkovský, 49. Vaňkovský (Connor, Amirov), 64. Exner – 40. Kastner (Bláha), 41. Moník (Kastner), 53. Kynčl. Vyloučení: 12:11. Bez využití. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:2 - 1:0.

Hokejisté Hronova si v letní přípravě na novou sezonu hned dvakrát vyšlápli na východočeského rivala z Vrchlabí.Před oběma brankami bylo po celý zápas pořádně živo. V normální hrací době se oba celky střelecky prosadily třikrát.Zdroj: Zdeněk Šulc